Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
8. únor 2010

Já jím jen slaný...., jó je good 🙂

coko.joko
8. únor 2010

to ja muzu vsechen 😀 😀 ty jsou taky good 😀 😀

janysek70
8. únor 2010

Sýrový má rád Lukáš, ale to je smrad po celým bytě, když ho dělá.

marhulinka
autor
8. únor 2010

Já už obídkuju,mám rejžičku a znojemskou omáčku...mňaaaaaaaaaaam

marhulinka
autor
8. únor 2010

Coko nacopak máš chuť 😅

janysek70
8. únor 2010

Já má ještě rizoto, ale na to dojde až později

coko.joko
8. únor 2010

no on smrdi,ale je moc dobrej.....ted jde Vrata na zimak masirovat chlapce a ja si musim umejt hlavicku a namalovat ksichtik a pujdem pak na obidek a na financak a pak nakup na tyden..

marhulinka
autor
8. únor 2010

Coko umyj si květáček a hezky si pochutnej na obídku 😀

marhulinka
autor
8. únor 2010

No a u mě je program jasný....už to cítím 😀 😀

janysek70
8. únor 2010

Potřebuješ Marhul na záchod???

coko.joko
8. únor 2010

marhul nemela bych to vubec psat,ale mam tu ted kavicku a k tomu bych si dala cigarko 😀 😀 😀
je znojemnska tu jsem nemela uz taky ani nepamatuji snad naposledy na zakladce 😀 a to je kurna doluha doba...ja si dnes dam bud cinu a nebo kuratko se salatkem jeste nevim,kam me vezme Vrata 😵

marhulinka
autor
8. únor 2010

Na záchodě jsem naštěstí už byla 😀

Coko já někdy taky měla chuť na cígo a to jsem prdlačky byla kuřačka...já měla tak 10cigaretek za rok 😀

janysek70
8. únor 2010

Tak mě chuť na cigáro opustila s pozitivním testem a teď mi to smrdí a ještě mě žádná touha nepřepadla

marhulinka
autor
8. únor 2010

Janysku touha přijde později 😀

Tak na mě už to přišlo...takže dobrou 😀 😀 Musím si na chvíli schrupnout a dohnat ten noční deficit 😀

coko.joko
8. únor 2010

jo janysku me to taky smrdelo,kdyz jsem lezela s hadrem na hlave a umirala jak me bylo zle,ale ted poslednich 14 dni mam na to chut......a smrdi me to porad.....ten muj me porad rika,ze je rad,ze nekourim a ze ani uz nezacnu,ale to ja mu preci nemuzu rict,jak na na tom budu za rok 😀 😀 😀
marhul ja myslela,ze ty jsi nikdy nekourila

coko.joko
8. únor 2010

to se picnu,marhul je jak bomba....ceka a ceka a najednou tak prislo to a jde spat..... 😀 😀 😀 😀tak teda dobrou.....

marhulinka
autor
8. únor 2010

Coko kouřila...ale co to je když to nebylo třeba ani 10cigaret do roka?? 😀

Tak dobrou a ty si už běž umejt ten květáček 😀

janysek70
8. únor 2010

Já jsem teď nyní ten správný prudící odnaučený kuřák 😀 , Michala pořád buzeruji, slíbil, že až budeme mít mimi, že přestane.

leny2
8. únor 2010

Jsem šla pověsit prádlo, naplnit další pračku a zapnout myčku a udělat si slabý kafíčko, jelikož se mi motá hlava.

janysek70
8. únor 2010

Tak nyní nevím, co to ta Marhul vlastně kouřila, ale to se nyní už nedozvíme bo je již v limbu 🙂

leny2
8. únor 2010

Já jsem nikdy nekouřila (cigára 😀 ) a smrdí mi to a teď ještě víc. U nás v rodině vůbec nikdo nekouří, jenom tchán, ale ten s náma nebydlí, tak mi to nevadí.

janysek70
8. únor 2010

Leny, dobrý dovětek, alespoň rovnou víme a nemusíme se ptát 😀
Naši oba dva hulí jako cikáni, ale když tam nyní přijedu, tak táta chodí kouřit ven

coko.joko
8. únor 2010

tak marhul to je prd,to ja jsem tak 15-20 denne 😀 😀
janysku to je jak ja,taky jsem porad rikala,ze az me dr.rekne,ze jsem tehu,tak koncim,ale kdyby me nebylo zle,tak nevim jestli bych mela tu vuli prestat.....
leny teda zase neco delas?ja musim chvilku odpocivat malej me nakopal do briska,asi jak se porad ohybam a rovnam 😀 😀 jsem rikala Vratovi,ze bych chtela,aby se vymalovalo,ze tu uz dlouho nebylo malovano,tak me rekl,ze porad enco vymyslim,at se uz trochu uklidnim 😀 😀 😀 😀 tak mam to lehky

leny2
8. únor 2010

Coko, jen tak zlehka, nic těžkého 😉

janysek70
8. únor 2010

Čoko, na malování je čas, až se malej narodí 😅

leny2
8. únor 2010

Do malování bych se teda taky nepustila.

coko.joko
8. únor 2010

😀 no to je z toho holky ze se asi nudim a porad vymyslim kraviny a ten muj je hotovej....vse vyhazuji a prerovnavam a pucuji,jako kdyby mel prijet prezident OBAMA 😀 😀 no jsem prdla ja vim,ale me to proste neda....taky jsme rikala,ze chci jit bydlet jinam a odpoved je:No a mas na to abych platili najem 😀 😀

leny2
8. únor 2010

Kdy jdete holky na další kontrolu?

janysek70
8. únor 2010

Já byla naposledy 18.1. a nyní jdu až 23.2. 😒

leny2
8. únor 2010

No jo, ze začátku ty kontroly jsou po měsíci a to je věčnost.