Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
12. únor 2010

Neriskovala bych a všechno shodila, aby se ti tam pak na to nějaká stará sestra nehnala s tupou žiletkou. Je to na ten porod určo nej, můžou tě šmikat a pak zašívat a kdyby tam na mudra jukal nějaký byť malý bobřík, mohlo by ho to při šití rozhodit 🙂

leny2
12. únor 2010

Už jsem si vymyslela dáreček k narozeninám, koupím si stepper, sice bude chvilku ještě v krabici, ale pak budu makat. 😉

coko.joko
12. únor 2010

ani chlup to i tady nesmi bejt 😀 😀 a ja se holim cela je to jednodusi teda aspon ted,jeste tam vytvaret najaky obrazek dej te pokoj 😀 jsem rada,ze po pul hodine to oholim 😅
jo jeto lepsi,ze musim varit,ale zase pekne kynu 😀 mam to uz i na zadku 😀 ale jse mrada,ze me nepraska zatim kuze 😀 😀

janysek70
12. únor 2010

Leny, nechtěla jsi si ho pořizovat už vloni?

marhulinka
autor
12. únor 2010

Nojo tak to bude teda zase operace pro manžu,protože já mám přesně uprostřed co se nechává přistávací plocha 😀 strašnou jizvu - úžasnou památku na zasr.Sanus 😠 a přes ni to holit nejde-dokonce si to teď v únoru netroufla ani jedna sestra na gyndě,když jsem šla na laparku-a bylo se jich na to podívat asi šest 😀 😀 Tak bude muset manža okolo asi vystříhávat nůžtičkama...čehož se teda já budu bát,protože u toho se mu asi klepat ruce budou...vrrrr

marhulinka
autor
12. únor 2010

Janysku to bych nechtěla,aby to rozhodila dokyho-ještě by mě mohl sešít celou 😀 😀

leny2
12. únor 2010

Janýsku, ty jsi dobrá, ty máš paměť, to víš že jo, ale pak z toho sešlo, tak teď to snad už dopadne. 🙂

janysek70
12. únor 2010

Tak pak jedině opilkou 🙂

marhulinka
autor
12. únor 2010

Tak po opilce by mi asi slezla i ta jizva... 😀 Na tu mám nějakou alergii 😀 😀

leny2
12. únor 2010

Marhu, to musí být asi ošklivá jizva 😒

janysek70
12. únor 2010

Já už mám steper i orbiťák z pokojíčku vystěhovaný, jedno skončilo na půdě a druhý Michal přenesl do své trucovny

leny2
12. únor 2010

Janýsku, tak už jsi vybavená na potom.

marhulinka
autor
12. únor 2010

Leny no byl se na ni kouknout ve fakultce sám nejvyšší-prý takovou "prasárnu" dlouho neviděl ☹ Dva roky mě ta jizva bolela,že jsem pomalu ani rifle nosit nemohla,ten zip mi dával 😠

janysek70
12. únor 2010

Já měla ten veet ve spreji a pak mi ho zabavil Lukáš, ale ten byl dobrý

leny2
12. únor 2010

Marhu a nešlo by to nějak opravit na plastice?

marhulinka
autor
12. únor 2010

No vidím to spíš na ty nůžtičky,snad to manža zvládne 😀

janysek70
12. únor 2010

Jo, madam Tárová nebo Mandlička by ti to jistě opravily nebo nyní ten "šikula" Robert 😀

leny2
12. únor 2010

Neboj, manža bude určitě opatrný.

coko.joko
12. únor 2010

leny,taky mam doma tento pristroj,ale ted slouzi jako vesak a je to uplne nej.. lepsi nez skrin mas prehled...kde co mas... 😀
marhul,tak si nech prouzek to mas fuk......

leny2
12. únor 2010

Janýsku, taky na to koukáš? Je to čím dál větší kravina, ale taky na to čumím.

marhulinka
autor
12. únor 2010

Leny jo taky mi to doky říkal,že prý bych mohla požadovat od S.,že bych na to měla nárok....jenže to by mi to dělali asi zase tam a tam já bych už nevlezla 😀 😀
Přemýšlela jsem i o laseru v Praze,už jsem si to tam i domlouvala,ale pak začal koloběh ivfka,tak jsem se na to vykašlala...tam jsou na to prý machři...
No ale teď mi to už tak nevadí...vidí to jen manža a doky 😀 A mě už přestala tak překážet...jen občas svědí-což je trapný,protože se nemůžu drbat tam dole všude 😀 😀

janysek70
12. únor 2010

Dnes jsme tu už natlachaly 6 stránek, není to blbý? Abychom oře nezavařily! 😀 Chudák Myšička, až přijede z práce, to pak bude dlouho dočítat 😉

marhulinka
autor
12. únor 2010

No kdyžtak si nechám kolečko kolem jizvičky 😅 To bude doky čučet 😀 Pak nebude vědět,kam koukat 😅

leny2
12. únor 2010

Marhu, tak uvidíš časem a třeba až po dětech si to necháš zpravit.

marhulinka
autor
12. únor 2010

To určitě mluvíte o Ordinaci,že?? Já to v životě neviděla... 😀 😝

leny2
12. únor 2010

Janýsku, konečně jsme to tady rozhýbali trošku.

janysek70
12. únor 2010

Teď se budeš moci schovat za kočárek a v klidu se podrbat 😀

marhulinka
autor
12. únor 2010

Leny to by bylo nejlepší až po dětech-že by bylo těch úprav třeba víc,tak ať to je najednou 😀 😀 😀 😀

marhulinka
autor
12. únor 2010

Janysku no jo schovám se za kočárek 😀 Budu dělat,že něco hledám v tašce 😀

leny2
12. únor 2010

Janýsku, ty vždycky hodíš nějakej špek, že se tu musím tlemit. 🙂