Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mil7
25. únor 2010

Tak Vám všem také přeji krásné ránko.Sep vúbec ti to nezávidím.Schrupni si s holkama po o.
Leny dala jsem si mirenu,ale nadávala jsem si,že jsem do toho šla.Bolelo to a 6500kč v luftu.Ale už dobrý.
Tak to snad budu mít klid na 5let.No uvidíme.Jó a jinak se přidávám včera jsem strávila čtyři hoďky o žehlicího prkna.To byly himaláje.Ale nejhorší je,že už mám zase věšák plnej a pračku puštěnou. 😉

marhulinka
autor
25. únor 2010

Ty jo tady je živo a já si říkala,jak tu teď dopolko nikdo nebude 😅

Coko mě nepomáhá ani mít ty haksny nahoře...naštěstí už to není takové,ale nateklé jsou ☹ Jsem ráda,že zůstalo zatím teda u nohou,kamarádka měla nateklé ruce a obličej-očička měla jako vietnameček 😀
Tééééda jsi šikulka 😀 😀

coko.joko
25. únor 2010

ja jdu dnes na kontrolu v 15 hod.tak musim ted uvarit,pak sprsku a holeni,protoze vcera se me nechtelo nic delat a uvidime co nas ceka na kontrole....a pak domu a budu jen lezet a mit nozky nahore...
sept,blazen 3 roky tehu ja jsem rikala,ze bych chtela bejt tehulka tak 3 mesice a konec... 😀 😀 ale zase to vse okolo prejde a budes drzet prcka v ruce a to je to nejkrasnejsi na co se moc tesim a proto to vse vydrzim....

septim
25. únor 2010

ja jsem s dvojcaty natekla az po porodu to byla taky nadhera 😉

janysek70
25. únor 2010

Čauky, nakoukla jsem, že je tu živo a než-li jsem odeslala jeden pracovní mail, tak už nestíhám dočítat 😉

mil7
25. únor 2010

se omlouvám,le hadi mi tady kolem toho lezou a vypínaj počítač a myslela jsem,že se první neuložilo.

septim
25. únor 2010

to neva mil prosim pisni mi tel do IP mam jiny telefon a nemuzu najit cislo muzete mi poslat cislo do IP i ostatni 😉 😀

mil7
25. únor 2010

jó a Sep s tím souložením 😀 😀 .Však víš jak to je.Jestli to nebyla zbytečná investice.

coko.joko
25. únor 2010

marhul,ja myslela,ze ty nejsi natekla.....ja jsme taky nebyla a co jsem prijela sem,tak to zaclo a trva to porad asi az do konce...doufam,ze to zustane u nozek,jeste ksichtik a ruce a budu jak mumie 😀 😀 to neeeeee.....
mil...to je hrozny to zehlenicko co....me to tak nebavi jsem vzdy uplne vyrizena....to bych radsi delala jine veci,ale zehleni neeee neeee.....
sept to je normalka,ze si me nevsimnes 😀 😀 a smirujes vedle...
a kdopak se to vyspinkal janysek.....

septim
25. únor 2010

neboj urco nebyla pevne tomu verim ja mam ted delako vetsi investice 😀

marhulinka
autor
25. únor 2010

Janysku to víš,dneska jsme nějaké osvícené,že to tu takhle žije po ránu 😅

janysek70
25. únor 2010

Já nespala, čučela jsem na hokeje

marhulinka
autor
25. únor 2010

Coko mám nateklý lehce dole nožky...ty vnitřní kotníčky a trochu nárty,ale není to tak hrozný,páč se vejdu do bot 😀

coko.joko
25. únor 2010

sept a chces i moje cislo 😀 😀 😀 😀
mil moje kamoska si ji davala tady taky za dost velky prachy a pul roku mela problem a pak se to ustalilo a je sni spokojena asi si musi to telo zvyknout na ten cizi predmet v tele 😀 taky premyslim,ze bych si po porodu pak neco dala,abych nebyla treba hned tehulka jako sept.to by me hrablo...

janysek70
25. únor 2010

Čoko ty musíš jít do antiko, když chcete pak jet do Arlety pro trojčátka 😀

marhulinka
autor
25. únor 2010

Cokoušku tak jedině antiperly mezi kolena-a nesmí vypadnout 😀 😀 😀 😀

coko.joko
25. únor 2010

marhul,to ja mam taky presne jako ty,ale do bot se nevejdu tlaci me a pali v tom nohy,takze jsem vytahla boty,ktery jsem chtela vyhodit a ted je budu nosit jsou uz vycvachtany,tak se v tom dobre jde......
janys ja jsem taky cucela na hokej,ale nic moc ti povim.....

coko.joko
25. únor 2010

janysku ja mu dam trojcatka holky se zblaznil ne 😀 😀 ted jsem hotova a tahat tri v brisku to neeee...nejhorsi je ze nemuzu antiko,takze pak uz jen ty antiperly,ale oni je snad uz ani nedelaji 😀

leny2
25. únor 2010

Jsem šla udělat snídani mladýmu a nestíhám dočítat.

septim
25. únor 2010

deda nosil duchodky cokousku a moc si je chvalil jsou siroke a pohodlne 😉

janysek70
25. únor 2010

Čoko, jsou to jebalové, nedají ani jeden gól 😀 . Ale večer jsem čučela na štafetu a pak mi potěšila i Sáblíková, u té už mi padaly víka, ale vydržela jsem.

mil7
25. únor 2010

coko právě co jsem o tom četla tak byly docela spokojený.Tak uvidím.A těma otokama jsem si taky užila. Hlavně nohy ty jsem měla jak bambule.Kupovala jsem si i nový kozačky,který mě jseo teď velký.

coko.joko
25. únor 2010

sept to jsem nosila taky,ale bohuzel ted uz je nedelaji a jeste radiovku,ale to uz taky nikde nevidis tak mam smulu 😀 hold musim vydrzet,vtzdyt jeste 11tt a pak budu uplne v poho 😀 😀

leny2
25. únor 2010

Mil, moje kámoška si dala taky Mirenu a je s tím moc spokojená, u každého to je asi jiný, hlavně to zavedení asi. Taky přemýšlím, co si pak dám.

janysek70
25. únor 2010

Čoko, neboj, po tom současném půstu kladélkový sval bude povadlý a už možná nebudeš muset nic brát 😀

septim
25. únor 2010

ja se asi necham podvazat plozeni a rodeni deti necham uz na ostatnich 😀

leny2
25. únor 2010

Tak mě nohy zatím neotékají.

janysek70
25. únor 2010

Jak psala čoko o vyčvachtaných botách, tak jsem si ji taky představila v rozepatých důchodkách a volným kabátě 😅

leny2
25. únor 2010

Janýsku, já myslím, že naopak bude kladéklový sval tak odpočinutý a nabytý, že to pak půjde u Cokousků samo.

coko.joko
25. únor 2010

janysku to ja taky cucela a ted bych zalehla,ale nemuzu,takze se tesim na odpolko,az prijdu od dr.a lehnu...jo a jeste se tesim na Bauera na 50tku to vyhraje a mame dalsi zlatou se na to tesim..... 😀 to hrozne prozivam s nima a malej pak kope a fandi taky....
mil...jo budes spokojena jen si musi to telo na to zvyknout 😉 no ja si nechci uz nic kupovat,takze to odchodim v botech co mam