Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
26. únor 2010

Já teď zatopila a přemýšlím, co dál. Chtěla jsem jet do města, ale kašlu na to, už se mi nechce, na nákup si zajedu asi zítra dopolko. V pondělí musím na sociálku odvést papír na peníze, tak se pak juknu po těch botách

coko.joko
26. únor 2010

mil,prave jsou to blbe pohyby a nikdy nevis co....
janys,sept uz to ma urco doma a ted se v tom zase hrabe a ani nam nerekne jaky to je 😀 😀 😀
no ja ted zadny boty neobleknu,takze mam krasny tenisky,ktery jsem chtela vyhodit,ale litovala jsem je a ted se me hodi.....takze je odnosim....
holky si pripadam jak baba stara kdyz se podivam na ty nohy 😀 😀 😀

janysek70
26. únor 2010

Už si taky připadám nějako málo pohyblivá, takové břicho co mám nyní, jsem u Lukyna měla snad až v 6. měsíci. Ale jsem ráda, že váha je stále na stejno a nahoře nemám ani ň, no však mám z čeho trávit, ale ono se to určo taky rozjede a bude hůř...... Tchýňka mi ve středu hladila břicho a taky se divila, jak mi rychle nabylo a měla uslzené oči dojetím 🙂

leny2
26. únor 2010

Coko, to je super fotečka nožky. 🙂

coko.joko
26. únor 2010

leny jo je taky se me libi jak ji na nas vystrcil 😀
janysku ja jsme taky do 20tt nemela ani N nahore a pak to slo raz na raz 😵 a ted bych potrebovala aby se to zastavilo,nebo se zblaznim,ale mam to pry vse vodu,tak vam nevim....... 😒

janysek70
26. únor 2010

Jo včera se mi podařilo rozdráždit kobru, tak mám dnes super náladu 😀

coko.joko
26. únor 2010

janysku myslis jako jednookeho hada 😀 😀

janysek70
26. únor 2010

Člověče, do očí jsem se nepodívala 😀

coko.joko
26. únor 2010

Velka chyba janysku to se musi koukat vsude 😀 taky bych se podivala,ale musim jeste pockat 😀 😀

akvy
26. únor 2010

holky, jenom na skok, já jsem začal přibírat v 8. měsíci a v devátým, do té doby celkem snad 7 kg, dohromady +14kg a když jsem šla z porodky, zbyly mi 4 kg a teď jsou fuč samy...
coko...Míša měla ve 35tt okolo 2500g a narodila se a měla 4230g 😉 vel.50 jsme měly asi 2x a 56 snad jenom necelý měsíc, teď jsme 68, 74 😀

coko.joko
26. únor 2010

Ahojda akvi,to me ani nerikej,ze budu mit takoveho habana 😀 mamka nam koupila do porodky soupravu 56,takze si taky myslim,ze ji bude mit prcek jen z nemocnice a pak uz ne 😵 😵 takze janysku ti pak vse poslu mam par veci 56 velikost 😀 😀

leny2
26. únor 2010

Akvy, to ti mimčo snad špatně zvážili v tom 35 tt? Takový rozdíl?

akvy
26. únor 2010

coko...no a, to dáš, neboj 😉 a tím, že byla kus ženský jsem se moc nebála s ní manipulovat... 😀

coko.joko
26. únor 2010

akvi,to je fakt,kdyz se nam narodi obr mimi,tak se nebudu bat ho vzit do ruky 😵 😵
holky potrebuju vase mailovky...mam fotky se sraziku,ale nejak jsem postracela mailovky na vas....tak posilat do IP a rada vam poslu fotky.... 😉 😉 moc jich neni,ale aspon neco...

janysek70
26. únor 2010

Výborně čoko, nemusím toho tolik pořizovat, já budu mít malinké mimi 😀
Jak jsi nás mohla poztrácet? To s tím gruntováním nepřeháněj!!!! 😀

akvy
26. únor 2010

lenny...no, taky jsem koukala, jsem rodila ve 40+3, ale mimi přibývá na váhu jako takovou hlavně na konci. A to jsem měla vyvolávaný, chtěli mě nechat ještě týden, ale to už by měla asi 5kg, tak po utz, kde měla ještě o 200g míň změnili názor... 😀

janysek70
26. únor 2010

Tak mně opravdu stačí holčička do 3500g 🙂

coko.joko
26. únor 2010

janysku ja nevim mam vas v mobilu a u kazdy mam datum narozenin a k tomu jeste mailovku,ale ted uz tam nic nemam jen cisla a leny 2 a mysku nemam vubec.....takze piste,piste... 😵 😵 jo janysku ja toho moc nemam,ale neco jo a fakt kdyz nam to nebude,tak ti to rada dam.......co stim.....

coko.joko
26. únor 2010

me by taky stacilo 3500g,ale asi to u nas nebude.......ted jsem koukala do tabulky a mame mit 1200g a to fakt nemame 😀 😀

janysek70
26. únor 2010

Se ti bude pak vše hodit na ta trojčátka 😀
To ti určo vše smazala Sep, jak Tě na dálku stopovala, kde se cestou pohybujete 😀

janysek70
26. únor 2010

Paní jde Vám již ode mě psaní 😀

coko.joko
26. únor 2010

ja nechci trojcatkaaaaaaaa 😀 😀 😀 a myslim,ze by dr.nam ani nedal tri holky,ale zase tri kluci 😀 😀
jo sept si me pojistila na obou cislech,aby vedela kdy prejizdim hranice a pak vas mohla informovat... 😀 😀 chytra to holka nase......

coko.joko
26. únor 2010

jo,vidim jak to sviti cervene jsem malem oslepla 😀 😀 jdu ti to poslat.....

coko.joko
26. únor 2010

Mas to tam.... 😀

janysek70
26. únor 2010

Že o tom nevím...... 😀

coko.joko
26. únor 2010

ja pisu,ale mas to tam a ne mas ho tam 😀 😀

janysek70
26. únor 2010

Však já vím, nevím, na co ty zase myslíš 😀 😀

janysek70
26. únor 2010

Téda to jsme tam toho nějak hodně spapaly, že máme tak velká bříška 😅

coko.joko
26. únor 2010

jaaaa,ty si zacla zase uz od rana,ze vcera u vas byla kobra a ted ze ho tam mas 😀 😀 😀 takze to nehazej na me....

janysek70
26. únor 2010

Já psala, že nevím, že tam mám mail!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀