Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
7. bře 2010

mysko tu jsem jen na skok...budu u toho dlabat a pak se pujdu vykoupat a premyslim jestli nemam jit na hokej se podivat....

mysicka.hk
7. bře 2010

Tak já půjdu asi spát, když si se mnou nikdo nechce povídat 😉

coko.joko
7. bře 2010

Tak si najdi jeste jednu diskuzi a muzes povidat s nekym jinym,kdyz tady nikdo neni

mysicka.hk
7. bře 2010

Mám otázku, snad mi někdo odpoví.
V átek přišla mrcha, ale dýl než měla
a lítaj ze mě šílený kusy. Myslíte že
se může jednat o potrat?

coko.joko
7. bře 2010

Mysko,myslim,ze ne protoze u me to je uplne normalni proces,kdyz to mam...

mysicka.hk
7. bře 2010

U mě to normální není, ale stalo
se mi to napodzim když jsem potratila.

coko.joko
7. bře 2010

tak si zavolej k dr.a uvidis co ti rekne....

mysicka.hk
7. bře 2010

Budu tam volat zítra na výsledky cytologie tak se zeptám.

septim
7. bře 2010

zdravim ne nemela basket ale mela jsem navstevu 🙂 a dopolko byla v nemocnici na chire kvuli tem bolestem podl doktora to kyla neni a poslal zpatky na gyndu tak ted na to budu dlabat a uvidim jak to bude dal. Cokousku tak uz budes mit skoro vse to je super. Mysi ja myslim ze potrat asi ne a Dr. ti stejne nic nepovi protoze uz se vysledku stejne nedopatra a muze jen hadat, to si myslim teda ja 😉 a jak to mate s pritelem? Uz jste zpatky u sebe nebo porad bydli jinde? 😉 Marhul podivej jaky jsi s prckem drzak, ale co alspon zase trochu nabere prdolka 😉

leny2
8. bře 2010

Ahoj holky,
přeji hezké pondělní ráno. 🙂

leny2
8. bře 2010

Septim, tak to kýla není, tak uvidíš, třeba už to nebude zlobit. 😉

leny2
8. bře 2010

Mysicko, já si myslím, že nemá cenu po tom pátrat, jestli to byl potrat nebo ne, to už se teď nezjistí a akorát tě to bude trápit. Taky jsem někdy měla takhle silnější MS, jinak ne.

leny2
8. bře 2010

Všichni ještě chrupkáte?

leny2
8. bře 2010

Tak jsem zapátrala na Čekatelkách,kam Marhulinka chodí a ona nám to potvůrka ani nedala vědět, psala že ji praskla voda a že jeli do porodky, ale jiné zprávy nemám.

coko.joko
8. bře 2010

to je teda bordel,nam nic nerekne,ze rodi a klidne si odjede to ma teda minus a to velky......tak aspon si uz holka odpocne a bude mit mimiska u sebe...... 😵

leny2
8. bře 2010

Ale že ještě nepřišla žádná zpráva nikomu, to je docela dlouho.

leny2
8. bře 2010

Snad už to má holka za sebou a jsou v pořádku.

coko.joko
8. bře 2010

leni,ale na cekatelkach psala,ze kdyz nic tak ji dnes pichnou vyvolavacku,tak treba dnes vecer to uz budem vedet,ze ma 'Kubicka na svete.....jo marhul,preci rikala,ze dela veci jako se ohyba,aby to vyvolala a je to tady....

leny2
8. bře 2010

Jo jo, budeme čekat a držet palečky.

coko.joko
8. bře 2010

to urcite....budem...a ted jsi na rade ty...to fakt leti hrozne rychle....a pakk jaaaaaaa 😀 😀 uz ted se toho bojim 😕

leny2
8. bře 2010

To mi právě teď dochází, když už se u Marhulinky něco děje, že jsem na řadě, že se to už blíží. 😉

leny2
8. bře 2010

Kdepak máme ostatní?

coko.joko
8. bře 2010

Ostatni,sept...se venuje rodince,Myska v praci a janys ten ma ten karafiat a tak na nas prdi 😀 😀 si mysli,ze kdyz ho dostala,ze uz mezi nas nemusi...

leny2
8. bře 2010

Nebo slaví MDŽ. 🙂

leny2
8. bře 2010

Coko, četla jsem, že skládáš puzzle, to mě taky strašně baví.

coko.joko
8. bře 2010

No rikam dostala rudy karafiat a vlastne dnes je MDZ jestli se nepletu?To abych napsala mamce,ze ji preju vse nej do dalsiho MDZ 😀 Treba by mela radost

leny2
8. bře 2010

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Za komínem klapy klap, dnes se u nás stavil čáp. Přinesl nám uzlíček a v něm byl malý hošíček. S váhou 3540 g a mírou 51 cm dostal jméno Kubíček! Marhulinka

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leny2
8. bře 2010

Moc, moc gratulujeme Marhulince, přejeme hodně zdravíčka a štěstíčka a hodného Kubíčka. 🙂

leny2
8. bře 2010

Jsem z toho úplně naměkko 🙂

septim
8. bře 2010

JE TO JE KRASNE MIRY SUPER ASI BUDU BRECET, POZDRAVUJTE JI MOC
😉