Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
8. bře 2010

Septim, to nejsi sama.

septim
8. bře 2010

TO JE HEZKE VID, JAK SE CLOVEK HNED DOJME 🙂

leny2
8. bře 2010

Jak ti je Septim? Už to přešlo ta bolest?

coko.joko
8. bře 2010

Je to je super....tak to moc gratuluji a uz se tesim na fotecky toho uzlicka Kubicka....takze porodila vcera a nebo dneska.....krasny miry a poradny chlap.....

leny skladam puzzle ma 100ks a je to pekna piplacka,ale uz to nedam...boli zada a nohy,takze to asi zbalim a necham to na dalsich 10 let v krabici...vcera jsem to delala pres 3 hodky a pak me bolel cely clovek....ja mam doma obrazy z puzzli a vypada to krasne...

leny2
8. bře 2010

Coko, podle té zprávy to vypadá na dnešek.

coko.joko
8. bře 2010

Taky jsem si myslela a to psala tobe...tak ji pozdravuj az ji pisnes....holce sikovny....

leny2
8. bře 2010

Vyhrabala jsem vedle na Čekatelkách:

Takže:
bolesti jí začaly už včera pozdě večer, Kubíček se narodil v 8:15.
Je kráááásnej a má veliký kukadla po Marhu
Porod bolel, ale mnohem horší prý bylo šití, chudinka je potrhaná všude, vevnitř venku a až ke konečníku. Teď leží na kapačkách, ztratila moc krve. Ještě dostane 2 transfuze a bude muset mít dietu (aby pak netrpěla ještě na wc, auuuuu). Manžela u porodu neměla, vadil by mu pohled, jak Marhu trpí (což chápu, ten můj bude to samý, to už mi říká teď), takže byla i ráda, že tam nebyl. Je unavená, ale šťastná
Víc vám povypráví sama, pustí jí za 3 dny

coko.joko
8. bře 2010

Chudak...to uplne vidim jak musela trpet auuuu...ted uz ji je dobre a bude cim dal vic lip holce,hlavne,ze je Kubicek v poradku a marhul se z toho dostane rychle je to holka sikovna

jaru30
8. bře 2010

Ahoj holky, zrovna jsem se chystala vám to sem napsat 😵 ale koukám, že jste rychlejší 😀
Čekatelka Jaru

coko.joko
8. bře 2010

jaru,my vime vse to vis marhul si musime pohlidat.... 😵 😵 😵

leny2
8. bře 2010

Ahoj Jaru, taky jsem vám to chtěla napsat, když mi přišla SMS, ale byly jsme stejně rychlé. 😉

leny2
8. bře 2010

Tak máme Kubíčka na světě, tak můžu jít něco dělat. 😉 Zase nakouknu. 😉

leny16
8. bře 2010

jéééé, marhulinka už nám porodila, moooc gratulji, asi si chudát trošku vytrpěla, ale už to má za sebou 😵 😵 😵
kdože je ted na řadě??? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .....toto utíká, bože 😲 🙂 🙂

coko.joko
8. bře 2010

jo leny ja musim taky neco delat....mam tu pradlo na zehleni a musim uvarit...ale me se dnes nechce ani vstavat od zidle....
leny16 hoj,ted je na rade leny2..... 😵 😵

jaru30
8. bře 2010

Teď mi došlo, že Marhu dostala ten nejkrásnější dárek k MDŽ 😵 😵 😵 😀

uhlicek
8. bře 2010

Ahoj vsem koukam,ze Marhulinka uz to ma za sebou,asi si chudinka pekne uzila,ale hlavni je,ze uz to ma sebou a jsou s Kubickem oba v poradku.Moc gratuluju a preju hlavne hodne zdravicka.
Dala jsem do alba jeste nejake fotky z Misovych narozenini.

mil7
8. bře 2010

Ahojky Všem,
tak už je tady další mimísek.Marhul - vše nej nej hlavně ať jste oba dva v pořádku.Jinak váha krásná,kluk jako buk.Si musela chudák asi vytrpět,ale určo to stálo za to.A má tu nejkrásnější odměnu 😉
Tak teď leny2 a pak coko a sep. 😵

mil7
8. bře 2010

A v závěsu Janýsek 😉

coko.joko
8. bře 2010

jaru,to je pravda krasny darek k MDZ,ale marhul to asi neslavi 😀
uhlicku krasny fotecky to musel mit Misa radost z dortiku 😎
mil,ted to pujde uz rychle....ale myslim si,ze sept bude predemnou 😵 😵

mil7
8. bře 2010

To jsem na vás holky zvědavá. 😉

jaru30
8. bře 2010

Co ty víš 🙂 třeba slaví 🙂
My ho třeba držíme, i když spousta lidí říká, že je to je komunistickej svátek 😅 To je mi fuk. Prostě svátek, při kterým mám důvod dostat kytku, vítám 😉 😀
Držíme i 1.máj 🙂 Zato Valentýna neee 🙂

coko.joko
8. bře 2010

to ja taky,ale myslim,ze septik bude drive,protoze nema klid a je pord v pohybu a ja se jen flakam,tak to vydrzim az do konce 😀 😀

septim
8. bře 2010

porodime nastejno uvidis cokulino 😉 myslim ze muj tata taky k porodu nepujde nekdy rika ze ano ale neverim tomu. 😉 kdyz ne on tak pujde Monika tak mi to je fuk 😉 leny boli to porad ale prdim na to bych se musela zblaznit porad nekde s tim litat tak uvidim jak to bude dal 😉 chudak Marhul si uzila ale pri pohledu na prdolku urco na bolest zapomene 😉

leny2
8. bře 2010

Můj manža k porodu půjde, byl i u mladýho, byla jsem strašně ráda.

leny2
8. bře 2010

To jsem holky na vás zvědavá, kdy porodíte?

coko.joko
8. bře 2010

jaru...jo v poho,kazdy slavi neco jineho....driv se to slavilo,tak proc ne v tom pokracovat 😉
sept,tak si pak zavolame a budeme se podporovat po telefonu 😀 😀 ty budes radit me a ja tobe 😀 😀
Vrata,chce bejt taky u porodu,ale musi to stihnout a nebejt nekde v pr....tak uvidime,kdyz si vezmu slovnik a budu si prekladat co po me chteji 😀 😀

leny16
8. bře 2010

coko, to si asi předem nabifluj důležitá slovíčka k porodu at nemusíš v tech bolestech listovat ve slovníku, ale V. to jistě stihne

coko.joko
8. bře 2010

leny,myslim,ze bych si stejne na zadny slova nevzpomela...budu vykulena a nevim co me ceka,takze to nema ani smysl... 😀

leny2
8. bře 2010

Coko, to ti vůbec nezávidím, kdybys tam měla být sama a nerozumět jim co ti říkají, tak snad to tak nedopadne. 😉

mysicka.hk
8. bře 2010

Veliká gratulace Marhulince, tak už to má holka za sebou.

Pro ty co mají rády puzzle
http://www.bosounohou.cz/puzzle/