Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
29. bře 2010

Jé, ten ti je tak strašně podobný, jen jsem to zvětšila, tak říkám Hanka 😵

janysek70
29. bře 2010

Tedy, je fakt nádherný, to ho musíš nepřetržitě muckat 😵 😵

leny2
29. bře 2010

Coko, já jsem kyblík neměla, tak nemám zkušenosti, ani nevím, jak se v tom mimčo koupe, ale říkají, že je to pro ně příjemnější, tak nevím, my máme vaničku.

leny2
29. bře 2010

Janýsku, to jsi první co řikáš, že je mě podobný, každý říká, že to je další kopie manžela. 😵

leny2
29. bře 2010

Když porovnáváme fotky Vojtíška a Honzíka, tak jsou úplně stejný.

janysek70
29. bře 2010

Nesmysl 😉 , fakt jsem tě v něm hned poznala 😉 🙂 Dej tu fotečku do albumku, je kouzelná, jak zadumaně spinká 🙂

leny2
29. bře 2010

Tak jsem si myslela, jak si přes den trochu zchrupnu, ale zatím na to nemám čas.

janysek70
29. bře 2010

Mně se i Honzík zdá hodně rysy podobný na tebe a to jsi mi posílala i fotky s manžou...

leny2
29. bře 2010

Dneska jsem se ptala paní doktorky na dudlíka, jestli ho můžu dávat a tak mi říkala, že můžu, lepší než aby si pak cucali palec, s tím máme zkušenost u Honzíka a pak jsme ho to nemohli odnaučit. Dudlíka sebereš, ale palec těžko.

leny2
29. bře 2010

Však je taky můj brouček, je fakt zlatej. 😵

janysek70
29. bře 2010

Jo, sousedovic Verunka nechtěla dudlíka, ale stále měla a i nyní má ruce v puse, to je vážně lepší ošidit dudlajdou

janysek70
29. bře 2010

už tam je, já to vidím 🙂

leny2
29. bře 2010

Tak musím jít psát úkoly, než půjdem zase kojit. Dr. říkala, že když je takhle malý, že to chce častěji kojit.

leny2
29. bře 2010

Až bude zase chvilka, tak tam dám ještě další fotečky.

leny2
29. bře 2010

Jak jsme vyfocený v těch novinách, jak jsi psala, že je na mě vidět únava, tak to bylo tak, že já jsem zrovna pospávala a najednou tam vtrhl fotograf, ani nás nenechal se zkulturnit, tak jsem se bála co tam bude.

janysek70
29. bře 2010

Určitě, budeme rády. Pozdrav "velkýho bráchu" od tetek 😉

janysek70
29. bře 2010

Upravená jsi tam hezky, ale tedy když né únava, tak opravdu ospalost 🙂
Jo a pak písni,, jak bráška přivítal malého a jak Miky.....

coko.joko
29. bře 2010

leny ten je uzasny....je je opravdu cely ty....
no,ten kyblik ja nevim....pry se v tom to mimco citi dobre,ale jeden clovek to nezvladne ho v tom vykoupat,takze pro me uplne na nic....a hlavne,kdyz vidim jak ty deti drzi za hlavicky,bych se bala......no ted uz nic neudelam kdyz ho mame...tak bude na jiny ucel......

leny2
29. bře 2010

Nemůžu nahnat mladýho aby šel psát úkol, votrok jeden.

leny2
29. bře 2010

Miki nás vítal, mohl se zbláznit jak skákal, byl jak poblázněnej, teď furt chodí a čmuchá a nechápe co to je za človíčka.

leny2
29. bře 2010

Honzík, ten je úžasnej, furt by ho choval, u všeho mě asistuje, mazlí se s ním, tak uvidíme, jak mu to dlouho vydrží.

janysek70
29. bře 2010

Čoko, namydlíš na podložce a v kyblíčku se ponoří, ohřeje a ty ho opláchneš. A prý je to taky moc dobré na prdíky, že si v té teplé vodě v sedící poloze uvolní bříško...

janysek70
29. bře 2010

To je hezké, jak to tady pořád čtu od holčin, tak se čím dál tím víc těším

leny2
29. bře 2010

Nám třeba říkali, že je máme koupat jenom ve vodě, žádná mýdla.

leny2
29. bře 2010

Jo, Janýsku, těš se, je to krásný. 😵

leny2
29. bře 2010

I když toho moc nenaspíš, občas mě padá hlava i ve dne, ale zítra si půjdu zchrupnout i ve dne, dneska to nestihnu.

janysek70
29. bře 2010

To kvůli vysušování pokožky, že? Třeba ta Weleda by asi vadit neměla, si myslím...

coko.joko
29. bře 2010

janysku tak pro me je jednodusi teda do vanicky a mas vse hned na jednou nez mydlit venku a pak ponorit nevim no kazdy ma na to jiny nazor......nikomu to neberu.... 😉

janysek70
29. bře 2010

Ty jsi vlastně psala, že s říši se koupe jedenkrát týdně, tak to zvládneš 🙂 . Vlastně Vráťa, páč jednou jsi se nechala slyšet, že koupat bude on 🙂

coko.joko
29. bře 2010

jo,presne tak to bude jeho v kvetnu je doma az do cervence,tak bude on se ucit koupat,at se to pekne uci taky.......no a nas prcek pujde rovnou do vany 😵 😵 nevim proc se tady koupe jednou tydne,zadny obrousky na zadek,masticky nic takoveho jen cista voda....a kdyz se koupe,tak pry obycejny olivovy olej,tak vam nevim.....