Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny16
1. dub 2010

díky leny a coko 🙂
leny taky nedokážu moc spát přes den, ale snaž se jak to jde, tak po měsíci by se měl spánek trochu prodloužit (začne rozeznávat den a noc).
Kolikrát se Vojtíšek budí v noci?

leny16
1. dub 2010

holky mohly bychom jít někdy společně vozit, co vy na to? Já bych se za váma nějak dokodrcala 🙂

coko.joko
1. dub 2010

leny ja taky nemuzu spat,ale ja zase pres noc.......to je hrozny...... 😀

leny16
1. dub 2010

to ti věřím coko, ale pamatuji se že ke konci těhu jsem taky moc nespala a furt čučela do stropu 🙄

coko.joko
1. dub 2010

leny,to je fakt uz ted hrozny....jak se prevalim na bok,tak malej taky a tlaci me tam,tak na druhy a to same,pak me kope jako kdyby hral fotbal,tak musim vstat a chodit po byte jak blb...a kdyz malej usne,tak si lehnu a je treba chvilku klid,ale uz me to zmaha....

marhulinka
autor
1. dub 2010

Všem krásný podvečer 🙂

marhulinka
autor
1. dub 2010

Já tu odpadla...jsem nějaká utahaná,tak si dávám Gravimilk a konečně jím 😀 😵

coko.joko
1. dub 2010

marhul prosim te co to je ten gravimilk to je jako mleko a nebo jen nejaky ochucovadlo bo co......vsichni o tom pisete a ja vubec nevim co to je.......
jinak jsem dnes byla v kanclu na navsteve,protoze se po ptaly zensky a dostala jsem moc darku.......jako polohovaci lehatko....plnou tazku vecicek,kolotoc na postylku,nosic na mimicko a jeste maji pro nas cestovni postylku a najaky hracky.....hodny tety to jsou.........

marhulinka
autor
1. dub 2010

Coko je to lepší než kakavíčko 🙂 😉 Je to pro těhotné a kojící... 😵 😵
Téééééda ty toho mááááááááááš!!!

coko.joko
1. dub 2010

aha,tak to bych mohla pak sehnat i tady ne?????ßto kupujes v lekarne??jo tady jsou hodny tety na nas,ale kdyz to vidim kolik toho mame tak nevim kam to dame a hlavne to nemuze malej ani unosit a co pak stim dal.......a to nam chtely uz koupit i kocarek a specialni autosedacku do auta nejakou bezpecnou nebo co....no proste blazni jak rikam ja.....a kdyz reknes,ze uz nic nechces tak to stejne koupi......

marhulinka
autor
1. dub 2010

Já to koupila v lékárně...mají vanilkovou a čoko příchuť...vanilka je pro mě 😝 a čoko lepší než kakao 😵
A nemyslí si tety,že čekáš dvě,když ti toho tolik dávají??? 😀 😀 😀

coko.joko
1. dub 2010

tak ja se schvalne poptam tady taky........ne ja jsem jim rekla,ze tam je jen jeden prcek 😀 😀 nevim,proc tak nakupuji.....

marhulinka
autor
1. dub 2010

Tak tě prostě mají rády!!! 😵 😵 😵

marhulinka
autor
1. dub 2010

Kubíčkova momentální poloha

coko.joko
1. dub 2010

marhul ten krasne dada,takovej spokojenej je.......

marhulinka
autor
1. dub 2010

Coko no bodejť-přebalený,napapkaný,pofénovaný bříšenko...bych taky takhle dadala 😀 😀

coko.joko
1. dub 2010

tak ten se ma teda....... 😵

marhulinka
autor
1. dub 2010

No za chvíli se půjde koupat,nebo ne úplně-to bylo včera,ale nějaké to mytí proběhne... 😀

coko.joko
1. dub 2010

jo umejt,najist a spat..... 😎 to me za chvilku taky ceka......zitra tu je svatek a vsude zavreno a ticho......tak to bude nudda den

leny2
1. dub 2010

Taky nakukuji, Vojtíšek spinká, čekám až se probudí a půjdem koupat.

leny2
1. dub 2010

Leny, v noci se budí tak kolem 24.00, pak tak kolem 3 a kolem 6 hodiny, no vychází to tak po těch 3 hodinách. Někdy zabere hned jak se nají, ale někdy mu to trvá. Někdy taky u toho kojení pospinkává, takže to je i na hodinu.

leny16
1. dub 2010

leny- taky jsme to tak měli, po 3 hodkách....
marhul- Kubíček vypadá úžasně 😵 😵 Ten dudlík má větší než hlavičku

marhulinka
autor
2. dub 2010

Všem krásný pátek a nadcházející víkendík...jen to póčo by mohlo být teda lepší 😠

marhulinka
autor
2. dub 2010

Tak teď ráno jsem toho udělala...sebrala prádýlko,naložila zase pračku a uvařila tři chody 😀 Ještě dneska chci něco upéct-ale asi až večer zase,o víkendu máme návštěvičky 😵

marhulinka
autor
2. dub 2010

Mě se Kuba přes den budí po těch 2,5-3h a v noci se probudí tak po 5h.

Leny2 a kdy začnete kočárkovat? Už se určo těšíš,viď?

coko.joko
2. dub 2010

Dobre rano,
tak marhul ty jsi teda,tak brzo a mas vse hotove.....ja jsme ted vstala a premyslim co delat....je tu svatek a vsude zavreno a ticho a tak dnesni den bude asi pekna nuda....varit nemusim jsem sama,tak asi nekam zavolam at me dovezou papu.....ted snidam cajik a mazanec a je to moc dobry...... 😀 😀

leny2
2. dub 2010

Ahoj holky,
u nás teda boží dopuštění, napadlo nejmíň 20 cm sněhu, to byl ráno šok.

leny2
2. dub 2010

Marhu, to víš, že už se těšíme, hlavně Honzík, ale dneska to nevidím dobře.

leny2
2. dub 2010

Já dneska udělám žemlovku, vyžehlím další prádlo a vyluxuju a jinak nic neplánuju.

leny2
2. dub 2010

Tady nikdo nikde, už mě čeká jen žehlení.