Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

uhlicek
16. dub 2010

Moc vam to s kubikem slusi,ten muj indian je pripojen k prsu 🙂

marhulinka
autor
16. dub 2010

Takže ty jsi připojena ke koníkovi a Kuba k prsu,jo?? No máte to hezky rozdělený 😀

coko.joko
16. dub 2010

Marhul,vse nej k narozeninam a koukej si vybrat krasny darecek,ale ty vlastne uz dva mas,tak to staci.... 😵 uzij si to dneska...
mame tady krasny poco fakt super slunicko sviti a ja dnes nevarim,protoze me pozval V.na obidek,tak jen dnes trochu poklidim a budu odpocivat....

marhulinka
autor
16. dub 2010

Coko děkuji a pošli trochu sluníčka.
Užij si odpočinek,já půjdu dělat bramb.salátek 😵

coko.joko
16. dub 2010

je marhul,tak ja ti posilam slunicko a ty me salatek jo???????? 😀

marhulinka
autor
16. dub 2010

Tak jo to beru 😀

coko.joko
16. dub 2010

tak ja jsem uz poslala PPL se slunickem 😵 😵 pan rikal,tak 9 hod. a je primo u vas u baraku 😀 😀

uhlicek
16. dub 2010

Nam uz tady slunicko vykukuje,slava pujdeme dnes ven,vcera jen lilo a lilo.

coko.joko
16. dub 2010

uhlicku,to neni mozny,ze by to prislo tak rychle k vam to zase PPL nejezdi tak rychle 😀 😀

uhlicek
16. dub 2010

Cokousku to je rychlost vid 😀

coko.joko
16. dub 2010

uhlicku,prave to koukam...... 😵

leny16
16. dub 2010

kdepak máme janýska? 😵

coko.joko
16. dub 2010

leny16,janysek prosim te urco foti svoje telo a pokojcek prcka a za chvilku nam sem da moc fotecek 😀 😀

leny16
16. dub 2010

janýsek má pro nás totiž novinky 😵 😵

coko.joko
16. dub 2010

leny16 urco to budem vsechny koukat jak nas janysek prekvapi..... 😀 😀

uhlicek
16. dub 2010

No to jsem taky zvedava 😀
Holky pristi sobotu to bude rok ,co my davali Kubicka-naseho snehulacka do briska 🙂 a ted me uz tady brouka u hrazdicky.

coko.joko
16. dub 2010

uhlicku,to utika co???ja v kvetnu v pulce rodim a taky v pulce kvetna jsem prisla poprve do Arlety.... 😵

leny2
16. dub 2010

Ahoj holky,
musím dočíst co jste napovídaly. Já jsem ráno volala paní doktorce, jestli můžu koupit Vojtíškovi ty kapičky, dneska v noci se budil, tak jsme toho moc nenaspali, tak říkala, že můžu. Tak jsem zajela do města, ještě jsem se stavila na nákup a dneska mu je na noc dám, koupila jsem ten Baby Calm, tak uvidíme jak budou působit.

leny2
16. dub 2010

Marhulinko, vše nej k narozeninám 😵 😵 😵

leny2
16. dub 2010

Marhulinko, my jsme byli včera taky na stříhání s pejsanem, jeli jsme tentokrát k jiné paní, byli tam s ním kluci, dala jsem jim instrukce co a jak ostříhat a dopadlo to dobře, je to fešák. 🙂

leny2
16. dub 2010

Marhu, vám to tak sluší s Kubíčkem, to je nádhera. 🙂

marhulinka
autor
16. dub 2010

Jdu nakouknout...všichni mí tři chlapáci spinkají 😀

marhulinka
autor
16. dub 2010

Leny děkuji.
Jů tak jste taky ostříhaní? Náš je taky fešák-pěkně prokouknul 😵

marhulinka
autor
16. dub 2010

Sice svítilo odpolko sluníčko,ale docela teda foukalo...byl tu můj bráška,tak jsme šli kočárkovat alespoň na chvilenku-aby si strejda zkusil jak mu to s kočárkem sluší 😵

leny16
17. dub 2010

Ahoj kočky,
teda pejsci ale asi jsou fešáci, jste se domluvily, ne?? 😅
leny2- snad ten Baby calm pomůže, alespon trochu.... taky jsme tím trpěli, ani kakat nemohla.... musela jsem pomáhat.
Jak to poznáš? Propíná se a pláče u toho? Snad se už troch vyspíte 😒

septim
17. dub 2010

coko tak tlaky do pipky 😀 😀 😀 me boli od 24tt a u dvojcatek jeste drive pry jak prcek tlaci 😀 hezky porid v Ikei dneska odpolko 😉 kde mame janyska uz dlouho tu nebyla 😒

leny2
17. dub 2010

Ahoj holky,
dneska venku krásně, byli jsme se vyvětrat a navštívili jsme prababičku. 🙂

leny2
17. dub 2010

Leny, když Vojtu začnou trápit prdíky tak se začne kroutit a brečet. Kapičky asi pomáhají, dávám mu jen poloviční dávku, jelikož nám ještě není měsíc. Dneska v noci krásně spinkal a když se pohne, tak si hned prdne. Tak to snad bude dobrý.

leny2
17. dub 2010

Septim, to máte teda problémy, to jsem vůbec necítila.

septim
17. dub 2010

na www.raj-plinek.cz maji ty probio kapky za slusne penize