Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
3. kvě 2010

Septim, dobře pořiď na kontrole. 😉

leny2
3. kvě 2010

Kdepak máme dneska Janýska?

uhlicek
3. kvě 2010

Ja se tady porad flakam,nemuzu se k nicemu dokopat.Odpol pojede Misa k babicce do patku,tak pak se na vse vrhnu.

coko.joko
3. kvě 2010

leny2,janys asi odletel v patek nekam 😀
uhlicku to jsou smudlove ty tvoji kluci.... 😵
ja uz mam taky uvareno a ted si dam polevku mam nejaky hladik......odpolko pojedem na nakup a budu jen odpocivat....

leny2
3. kvě 2010

Uhlicku, to jsou chlapáci. Kubíček je ti podobný.

leny2
3. kvě 2010

Janýsek jela na víkend, tak by už mohla být doma. Jestli nám neulítla v pátek. 😀

leny2
3. kvě 2010

Já dneska nevařím, mám od včera.

coko.joko
3. kvě 2010

to se mas leny2.....ze nevaris...... 😎

leny2
3. kvě 2010

Tak jsem převlékla povlečení, nějak se mi do té kuchyně nechce.

leny2
3. kvě 2010

Jdu si ohřát obýdek.

coko.joko
3. kvě 2010

leny,kuchyn ti neutece 😀 a nech si chutnat......

leny2
3. kvě 2010

Taky si říkám, dík.

marhulinka
autor
3. kvě 2010

Tak jsme přijeli z venku,jsem opětovně nas.aná!!! Už toho začínám mít vážně dost!!! Někdo má vážně v hlavě místo mozku nakakáno!! Jsem přijela a neměla kam dát kočár!! Všichni vědí,že tam mám místo,kam ho dávám a najednou obsazeno...no matláci opravdu...nacpali si tam další kolo,mají místo vedle ale aby se náhodou manželce asi neodřelo,tak ho musí mít samostatně!!! Mě nikdy nenapadlo,když bylo jinde místo,abych tam kočárkem zajela,protože vím,kdo kde parkuje s kolem!!! Jenže tohle jsou maňasové odnaproti!! Však ten chlap bože neumí ani v baráku nahodit pojistky-on volal normálně VČE!!! Musela jsem to jít nahodit já!! No comment!

leny2
3. kvě 2010

Marhu, co to tam u vás v baráku bydlí za dementy?

marhulinka
autor
3. kvě 2010

Leny no dementi...už nás to tu začíná vážně štvát!!! Můžeš si udělat obrázek...sousedka odnaproti...tihle samí...my jednou řekla,proč jí nevytírám pod rohožkou,tak jsem jí řekla,že když nemyje naši druhou půlku chodby,tak já jí teda nezvedám rohožku,do té doby jsem to jako blbka totiž dělala,až když několikrát jsem viděla,že ona naši půlku chodby nevytírá vůbec...no a víš co ona mi řekla? Že naši půlku nevytírá,protože tam nebydlí!! No chápeš to?? My na ni koukali s otevřenýma pusama...tohle mozek prostě nebere.

leny2
3. kvě 2010

No, tak je nějaká divná, ne? No, jak říkám, sousedy si nikdo nevybírá.

leny2
3. kvě 2010

By panička potřebovala tím mokrým hadrem přes držtičku.

marhulinka
autor
4. kvě 2010

Všem krásné ránko,dneska to vypadá,že snad bude lépe,tak se bude určitě všude kočárkovat 😵

leny16
4. kvě 2010

Ahojda kočky,
marhul- ty máš fakt sousedy podivný 😒
Kdepak máme coko? Ještě nikdo nemá zprávičku? 😵
Zdravím všechny Arletačky 🙂

Vaness ted dělá strašné pokroky.... Začala lézt vřed, sedět a včera udělala na pejska několikrát pápá, bože, jak dojemný a jak to rychle utíká, vždyt jsem nedávno přišla s uzlíčkem z porodnice 😒 😵

coko.joko
4. kvě 2010

Ahojda,jsem porad cela 😀
marhul,tak to me pripada jako u nas v HK v panelaku 😵 taky tam mame peknou kravu,ktera se stara o to co nema a kdyz prijedem,tak ji mam plnou hlavu.....hold sousedy si nevybirame 😀
leny16,teda to je sikulka ta Vanesska to verim,ze to je dojemny 😵

janysek70
4. kvě 2010

Krásný den babulky přeji 😵
Čokoušku, co ty tu stále ještě strašilkuješ??? 😉

marhulinka
autor
4. kvě 2010

Leny utiká to utiká ☹ proto si ty prďolky musíme užívat co nejvíce 😵

Nojo sousedi,to je povídání na dlouho...ale je pravda,že někdy se hodně nasmějeme 😀 😀 Jako když jednou jedna paní naháněla po baráku manžela a venku u pískoviště ho pak fackovala 😀 😀 Už tu nebydlí-škoda s nima byly super zážitky...on pak spal jeden čas i ve sklepě /vedle nás/ a jeho dcery mu tajně nosily svačiny 😀 😀 😀

marhulinka
autor
4. kvě 2010

Teď mi přivezli kolotoč jupííííí je nádhernej,tak snad se bude i Kubíkovi líbit 😵 Jinak jela PPLka nacpaná až po strop-to asi jeli ještě k Sept 😀 😀

marhulinka
autor
4. kvě 2010

Chtěla jsem jít teď ven,ale nějak se to tu zamračilo...je tu úplně černo,tak to asi teda riskovat nebudu 😠

coko.joko
4. kvě 2010

marhul,to ja se teda moc nesmeju,protoze ta nase je uplne blba...mame na chodbe dany 2 kytky,ktery zaleva sousedka a tahle pipka pokazdy chce zaplatit vodu,protoze je pry zaleva ona a stira za nas chodbu a ceka co ji dame....takze V.moc hodnej a vzdy ji da sladkosti a vino..no proste pohoda....
janys ty si neodletela to je dobre 😀 ja tu asi budu strasit jeste dlouho.......
jsme ted snedla melouna a moc me chutnal,jeste se na me smeje pulka,ale nevim jestli ji dam.....

janysek70
4. kvě 2010

No Čoko, to mi ani neříkej....., meloun, už mi tečou sliny a nemáááááááááááám ☹

janysek70
4. kvě 2010

Jakpak Septík včera pořídil??????

Vanesska už je velká kočanda 😵

Taky jsem dočetla, jak jste Marhul povzbuzovaly před jelením skokem a ona z toho byla tak vystreslá, že raději dělala, že spí 😀 😀 😀 😀 😀, ale myslím, že dnes už byl kocour v troubě nebo se pletu? 😀

coko.joko
4. kvě 2010

janysku ti poslu 😀 ja si ted nejak do nej ulitavam a porad ho jim...
septik na nas prdikuje......a nebo je hotova z vybirani pani na pomoc....... 😀

janysek70
4. kvě 2010

Já si pro něho snad dnes budu muset zajet, mi po něm chuťové pohárky prahly celý víkend.
Jj Sep vlastně testuje, zda paní umí dobře držet mop a prachovku 😀

coko.joko
4. kvě 2010

janysku,ty si nemela cely vikend meloun 😀
hele sept,tu pani nema na uklizeni,ale na hlidani deti.....na uklid uz ma jednu a na zehleni taky......
holky,vcera se tu stavila jedna znama a prinesla nam botky pro Lennyho,ale ty jsou tak uzasny,ze jsem z nich byla uplne vedle...