Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
6. kvě 2010

Ahoj holky,
jak jste se vyspinkaly všechny? U nás noc nic moc, od půl druhé se Vojtíšek furt budil. Prší tady, no spíš leje jako z konve. Odpoledne razíme k paní doktorce na kontrolu, tak jsem zvědavá kolik vážíme.

leny2
6. kvě 2010

Janýsku a Marhulinko, máte krásné nové fotečky.

coko.joko
6. kvě 2010

Ahojda,
tak ja mam uvareno a uklizeno,ted se musim oholit a odpolko jedu na kontrolu,tak jsem zvedava co nas ceka..... 😵 tady je docela pekne...leny,at dopadnete dobre u dr. 😉

leny2
6. kvě 2010

Ahoj Coko, ty taky dobře pořiď na kontrole.

leny2
6. kvě 2010

Jak se cítíš? Něco nového?

coko.joko
6. kvě 2010

Leny je to divny,ale jsem uplne v poho...vcera jsem se naparila ve sprse a mam krasne mekke brisko,malej teda skytal i v noci,ale ja jsem uplne v poho...od rana tu litam a ani jednou me neztvrdlo brisko 😕 tak ti nevim...jestli je klid pred bourkou 😵 😵 no kez by me dnes rekl dr.ze jsem otevrena na vic prstu a opravdu bych porodila o vikendu a nebo v pondeli je krasny datum....10.5 2010 😀

janysek70
6. kvě 2010

Čusík, strašidýlko stále na značce a ne a ne porodit 🙂 . Tak jsem napjatá, co ti doky dnes poví.

coko.joko
6. kvě 2010

janysku a ja jsem taky napnuta jak ksandy 😀 😀
a musim vam rict,ze jak byl ted srazik a byla tam Helca semnou ta moje kamaradka,tak me dnes psala,ze je 10 tt tehulka asi byla nakazena tim srazikem 😀 a to se snazila 2 roky a nic a bude taky mit mimi...uplne me to dojalo 😵

janysek70
6. kvě 2010

Vážně? Jé tak to je krásné, to jsme tam musely tedy prskat 🙂 . Ještě Myšička aby se nám nakazila.

leny2
6. kvě 2010

Coko, to je krásný, že je tvoje kamarádka taky těhulka.

leny2
6. kvě 2010

Coko, já jsem se taky cítila dobře před porodem, tak se to už třeba chystá. 😉 Přála bych ti to.

coko.joko
6. kvě 2010

jo ja mam taky radost moc ji to preju,akorad by mohla mit jineho partnera,ale to je detail,hlavne ze ceka mimiska 😵

coko.joko
6. kvě 2010

leny,to je dobra zprava dobre pred porodem no ja se citim uz tak 2 dny uplne v klidu..no trochu boli ty zada a boli brisko,ale da se to vydrzet.....holky jak ja bych uz fakt chtela to mit za sebou......

leny2
6. kvě 2010

To ti věřím.

marhulinka
autor
6. kvě 2010

Všem hezký den,ikdyž póčo k tomu moc nesedí 😵

marhulinka
autor
6. kvě 2010

Coko mě před porodem bylo taky suprově...hlavně ted den,kdy mi prdla voda 😀

marhulinka
autor
6. kvě 2010

Janysek už určitě někde hnedka po ránu byla hledat melouna 😀 😀

coko.joko
6. kvě 2010

marhul me je krasne uz druhy den,akorad malej porad skyta tak nevim doufam,ze je vse v poradku 😵

marhulinka
autor
6. kvě 2010

To jo škytavka je normální...pak jí bude mít i jako miminko 😵

leny2
6. kvě 2010

Náš Vojtíšek měl taky často škytavku v bříšku i teď.

leny2
6. kvě 2010

Tak jsme doma od paní doktorky, vážíme 3310 g, za 14 dní jsme přibrali 440g, to je dobrý. Na další kontrolu za 3 týdny. 🙂

leny2
6. kvě 2010

A u nás už konečně neprší, ale stejně fouká studenej vítr.

janysek70
6. kvě 2010

Leny hezký 😵 , to už máte takovou krásnou porodní váhu

marhulinka
autor
6. kvě 2010

Leny to jste přibrali hezky,tedy Vojtíšek 😵

Janysku tak co meloun?

janysek70
6. kvě 2010

Meloun nic ☹ , jsem ještě nikam nejela, spražila jsem chuťové pohárky okurkou.....
Jsem četla, že už jsi otevřená na prst, to postupujete slibně 😉 😉 😀

marhulinka
autor
6. kvě 2010

Tssss takhle urazit melouna okurkou!!! 😀 😀 😀

😀 😀 😀 hahaha nojo to je sranda co? Je to takový druhý porod-jen předtím to šlo ven a teď to jde dovnitř 😀 😀 😀

marhulinka
autor
6. kvě 2010

Hele náhodou už byl včera na krajíčku!! No teda pro mě to bylo,jako když to tam mám i s kulkama 😀 😀 Doufám,že to pořádně procvičíme,protože na další zákrok už teda jít vážně nechci!!! Máme na to měsíc,pak mám dát vědět dokymu 😅

leny2
6. kvě 2010

Honzík měl když se narodil 3,38 kg, tak už ho dohnal. 🙂

marhulinka
autor
6. kvě 2010

Aaaaa někdo se pokáknul a já to nejsem,pejsan to taky není,taťka není ještě doma...tak to bude asi Kubíno🙂

leny2
6. kvě 2010

Marhu, to bude dobrý, trénujte a ono to půjde. 😉