Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
28. kvě 2010

@blazenkaa jak se cítíš těhulko čekatelko?

leny2
28. kvě 2010

@marhulinka musíš být hodně silná teď, mysli na něco hezkého, ať to zvládnete.

leny2
28. kvě 2010

@coko.joko tak už se přeci trošku vyspinkáte, viď? Uvidíš, bude to jen lepší a lepší.

leny2
28. kvě 2010

Ještě jak jsem dopadla na endokrinologii: léky na štítnou žlázu musím brát dál, to mě nebaví. jo a doky mi řekl, že bych měla ještě dát ty kila dolů co mi zůstaly ještě. Ale ono teĎ už nějak nejde, no je pravda, že jím dost sladký, mám na to chuťě.

leny2
28. kvě 2010

Jinak nemám svůj PC, včera jsme ho odvezli na opravu, tak píšu z pokojíčka.

septim
28. kvě 2010

@leny2 to bude bobre leny ja to mela u jedne z dvojcatek pak uz jsem to dokonce delala doma sama Dr. mi jen ukazala jak to zpravne zmacknout 😉 ale ten framikoin je super a zabira rychle 😉 tak vaha je super 😉

septim
28. kvě 2010

to pujde dolu hned vsak podle me jsi uz jako proutek ted 😉

leny2
28. kvě 2010

Ahoj Septim, doktorka říkala, že to mačkat nemám, že mám kdyžtak přijet. Třeba se mu tam už nic neudělá. Dneska to měl krásně zatáhlý. Včera tam měl díru jak kráter.

leny2
28. kvě 2010

No jako proutek teda nejsem, včera jsem zrovna si zkusila kalhoty co jsem nosila před těhu a jsou dost narvaný.

janysek70
28. kvě 2010

Tak jste chuděrku Vojtíška včera pěkně potrápili, tak ať to bylo naposledy a je to v rychtiku

leny2
28. kvě 2010

Ahoj Janýsku, byla jsem z toho úplně pryč a to nebylo nic zas tak hroznýho, nějak to hůř snáším.

septim
28. kvě 2010

zdravim janysku jak se vede? tak jsem vecer zkusila horkou vanu kobru a vino a porad cela. male se proste nechce ven 😀

leny2
28. kvě 2010

Copak máte holky v plánu na víkend? Hlásí prý zase pršení.

coko.joko
28. kvě 2010

Dobre rano holky,
je leny chudacek malej,ale verim,ze to bude dobry....a rychle se to zahoji....a 4 kilca to je taky nadhera....
sept,ty jsi porad cela 😀 ja jsem dnes nevim proc letela k telefonu a myslela jsem,ze pises,ze jsi v porodce...uz z toho vseho blbnu...
Jinak to nechci zakriknout,ale vcera jsem koupila kapky Lefax a dala je malemu jsou banonovy a tak mu moc chutnaji a dala najist a ve 23hod.usnul a vzbudil se ve 4 rano a znova papal a pak vstaval okolo 8hod....tak mozna nam budou zabirat tyhle kapky....uvidime....

leny2
28. kvě 2010

@septim tak to jsi měla rušný večer. 🙂

leny2
28. kvě 2010

@coko.joko to je super, že takhle krásně spinkal, třeba jsou to ty pravý kapičky.

coko.joko
28. kvě 2010

jinak leny,ty kila pujdou dolu ty jsi byla holka hubena u me to pujde tezko....se me to na tom brise klepe jak sulc....jsem rikala Vratovi,ze bych ted mohla delat brisni tanecnici 😀 😀 jak se to na me vse klepe.....
taky jsem si vcera koupila kalhoty vetsi velikosti,protoze zadny neobleknu,ale jak rikam,uz se tesim,az budu moct cvicit...

leny2
28. kvě 2010

Já mám zážitek ze včerejška. Mamka hlídla Vojtu v čekárně, když jsem byly u dr. a Vojtíšek se tak pěkně nahlas prdnul, že se tam všichni začli smát. 😅

leny2
28. kvě 2010

Já obléknu kalhoty co jsem nosila před 3 rokama.

janysek70
28. kvě 2010

Jé Sep začala s alchymií 😀 😀 😀 , tak hodně štěstí, nesmíš dát kobře najíst, ať je dost živá a zabere to 😀

janysek70
28. kvě 2010

Já jsem si v rozkroku už prošoupla těhu rifle, tak jsem včera zpravovala, je to taková slabí riflovina a to jsem myslela, že mi do konce vydrží

janysek70
28. kvě 2010

U nás je dnes nádherně, mám všechna okna zotvíraná a půjdu zapnout pračku. Jsem čekala až se budu moci jít umýt, bo ty pitomci zase vypli vodu, ale už to pustili. Je to jak za komančů, vše na příděl

coko.joko
28. kvě 2010

leny to muselo bejt super.....jak si prdnul... 😀 😀 jo tak to ja ted neobleknu ani tricka co mam z leta...pres ty moje prsa,takze musim pokoupit jeste nove na leto..... 😵 😵

coko.joko
28. kvě 2010

janysku,taky jsem si myslela,ze budu mit lacle az do konce tehu,ale v unoru jsem musela koupit ty cerny natahovaci,protoze me vyjelo tak hrozne bricho a stehna,ze jsme mela smulu a ty jsem pak odtahala a taham je vlastne jeste ted....a jsou uplne super..a nebyli drahy......

janysek70
28. kvě 2010

Tyhle jsou taky fajnové, mně jede jen břicho a tak mám všude vůli a nemám je napreslý a ta látka přes břicho je do gumy, tak půjdou povolit, ale holt těmi stehny o sebe moc šoupu, tam vůle není, ale už jsem to vyspravila, tak chvíli ještě půjdou a mám jedny plátěné těhu bílé, ale ty jsou hned jako prase, stačí, aby na mě skočil Ben...... a pak ještě tepláky, stejně jsem víc doma, tak ty tahám pořád 😉

leny2
28. kvě 2010

@janysek70 tepláčky to jistí, viď? Já jsem byla ráda, že jsem byla v těhu doma, nemusela jsem pořizovat moc věcí na sebe.

leny2
28. kvě 2010

@coko.joko trička mám taky napreslý, tak nosím ty volný.

leny2
28. kvě 2010

Taky jsem u konce už rifle nenosila, táhly mě břes bříško,tak jsem měla takové černé kalhoty elastické a ty byly super.

leny2
28. kvě 2010

Holky, jdu něco pracovat, pak zase mrknu.

septim
28. kvě 2010

to ja td taham na doma veci Michala pekne volne. Tehu kalhoty mi porad jsou ale uz jen tak tak.
@janysek70 myslim ze alchymie nepomuze uvidime v pondeli co rekne doktorka 😉