Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
20. kvě 2009

Jasan...., případně mám volat 1.6. docentce Gallové, doporučení už mám u sebe, jen mi bude rozčilovat ten čas, kdy se zase nic nebude dít a budu muset čekat.......

leny2
20. kvě 2009

Koukala jsem jaký má Leny16 pupíček krásný. 🙂

leny2
20. kvě 2009

Tak jsem poklidila, pověsila prádlo a jdem se naobědvat a natáhnout. 😉

janysek70
20. kvě 2009

Už jsem také doma, něco slupnu a půjdu se chvilku s Utroušem natáhnout....

leny16
20. kvě 2009

leny2- at je malý brzy zdravý jak řípa. Copak mu je?
jany- testíš ještě brzy, zkus to až tak za 2 dny. Ještě více budu držet pěsti 😉

leny16
20. kvě 2009

kdepak je vůbec septim???
Mluvila jsem dnes s coko. Už si začala píchat a má krátký protokol. Taky se jí konečně něco děje 🙂 🙂 🙂

janysek70
20. kvě 2009

Tak mi volala Věrka, včera si dělala testík, že už byla přes 50. DC a mrcha stále nikde, test negativní a dnes už začala špinit...., jela do Arlety jestli se na ni doky podívá, on ji prohlédl, řekl, že je v pořádku, žádná cysta a rozepsal ji protokol, nafasovala léky a od zítra si píchá 🙂 🙂 🙂 🙂 . Byla z toho celá přepadlá, neměla sebou ani peníze a chtěla jít do stimulky až po dovolené 😅 Tak se tam možná s čoko potká....

leny2
20. kvě 2009

Je, to je novinek. To je super, že už holky začly se stimulací.

Leny, malej má pátou nemoc, má červené tváře, je tu u nás plno dětí nakažených. Ale není to nic vážného, horečky nemá, no zatím, tak to snad rychle odezní. Máme kapičky Zodac dvakrát denně. Doktorka říkala, že se to může ještě rozšířit na celé tělo, ale zatím nic.

janysek70
20. kvě 2009

Musím čokouškovi také napsat.... Napadlo mi, že Lukáš má ústní maturu příští čtvrtek, tak že bych ho tam ráno hodila a zkusila čoko vytáhnout někam posedět na kávu a pak třeba na obídek..... Kdyby se chtěl někdo přidat.... 🙂

leny2
20. kvě 2009

Já ve čtvrtek nemůžu, šéfová má dovču, tak tam musím být.
Já bych se mohla sejít s Čoko až pojede třeba do Arlety, kdyby jela odpoledne, tak bych za ní přijela do KO, kdyby chtěla, ale to se s ní těžko domluvím, když nemá přístup na net.
Zjisti Janýsku prosím, kdy má jet na UTZ?

janysek70
20. kvě 2009

Jo, pokusím se 🙂

leny2
20. kvě 2009

Jsi zlatá. 🙂

leny2
20. kvě 2009

Co dělá břuch?

janysek70
20. kvě 2009

Dneska dá se říci nic....., byla jsem teď s chlapama venku, ale chce se mi spát...., za chvíli si pustím Ulici a natáhnu se u ní, už mi ty hormony unavují 😒 ☹

leny2
20. kvě 2009

To je ten blbej Utroš, jsem ráda, že mám Crinone, u toho není taková únava.

janysek70
20. kvě 2009

No to teda zívu jako blázen , ráno jsem byla v půl čtvrtý vzhůru a už jsem nemohla usnout.....
Dnes jsem se zastavila v lékárně a Utrouš ještě nedorazil, ale je prý na cestě a v pátek bude...., třeba už nebude potřeba, jestli v pátek dojde mrcha

leny2
20. kvě 2009

My jsme byli navštívit mamču v nemocnici, už se ji daří líp, ale ještě nevíme, kdy ji pustí.

janysek70
20. kvě 2009

Tak jestli ti nějaký Criňouš od posledka zbyl, tak mi ho schovej, kdyby bylo nejhůř 🙂

leny2
20. kvě 2009

Budu na tebe myslet, mám zásoby od minule a ještě to prošlé není.

leny2
21. kvě 2009

Přeji krásný sluníčkový den. 🙂

janysek70
21. kvě 2009

Mluvila jsem s Čoko, má se fajn, dnes 2. den píchá a na UTZ jede ve středu v 11 hod. Tak se asi s Věruškou budou o jeden den tam míjet.
Jestli bude v poho, tak bychom se v ten čtvrtek mohly sejít....

leny16
21. kvě 2009

Tak to je supr, že se uvidíte 🙂 chjo, taky bych chtěla ☹
Jestli budeš mluvit s Věrkou, tak jí pozdravuj a vzkaž jí, že také držíme pěstičky 😉

janysek70
21. kvě 2009

Jo ona také včera říkala, že vás mám pozdravovat 🙂

leny2
21. kvě 2009

To je dobře,že je víme o Čoko, budeme jí džet palečky.

Kdy jede Věrka na ultrazvuk? To se holky budou míjet.

Leny, doktor ti neupraví ty vycházky?

janysek70
21. kvě 2009

Holky měla jste některá pera Gonal + Cetrotide? Jestli ano, na kolik vás přišly?

leny2
21. kvě 2009

Já ne Janýsku.

janysek70
21. kvě 2009

Leny16, co ty jsi nafasovala??? .... a pak vrátila 🙂

leny16
21. kvě 2009

leny2- k dr. jdu až 4., tak to zkusím, snad se nebude cukat 😠 😉
jany- tato pera jsem měla mít, ale cenu si fakt nepamatuji. Jen tu mám od Doležala napsáno, že za léky jsem měla doplácet 3 - 4 500 dle potřeby

leny16
21. kvě 2009

nafasovala jsem to samé

janysek70
21. kvě 2009

Já ti písnu do IP, kdyby tu zase slídila Zdena...... 😝