Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
22. črc 2010

Ahojky Holčičky koukám že jste dneska klábosili pěkně .
@coko.joko koukej sem dát fotodokumentaci jak pak vypadáš a jak se jim to povedlo .To je docela pálka u vašich kadeřníků
@marhulinka ,Tak to začíná Kubulka docela brozo se prát s tatíkem o ovladač ale je vidět že to je dokonalej pohodář prdelka malej
@septim už máš pro holky něco vybrané k narozkám

blazenkaa
22. črc 2010

@janysek70 tak na kdy máš ten termín

blazenkaa
22. črc 2010

tak hlásím ž zítra si jdu pro poslední bobísky

coko.joko
22. črc 2010

@blazenkaa ,tak at to klapne a ja na tebe moc myslim a hlavne moc preju,at to tu uz konecne,zase nekdo vede tehulkovsku tabulku 😵 😵 protoze ted porodi janysek a byl by tu klid....tak tfuj,tfuj a drzim vse co mam....at to jsou ty nejsilnejsi bobanci a drzi se te.....
janysku,to vis ja umim setrit rychle..... 😀
marhul,teda to je kluk jak roste......

septim
22. črc 2010

@blazenkaa drzime moc palecky 😉

septim
22. črc 2010

@coko.joko timhle tempem setreni budou trojcata za chvilku 😀
@blazenkaa jeste porad nevim vlitnu do obchodu a uvidim 😉

mysicka.hk
22. črc 2010

Ahoj ženy tak jsem Vás dočetla.
Blaženko zítra budu držet palečky 😎 😎

marhulinka
autor
22. črc 2010

@janysek70 bůhví jak si Coko ty prašule vydělala,co??
Kubulínek je náhodou kluk už od narození 😀 Ale jo je už teď zase jiný..pozoruji to podle fotek.

marhulinka
autor
22. črc 2010

@blazenkaa mooc na tebe budu myslet!!! A ty buď pozitivně naladěna teď minimálně na dva týdny 😵 Pak už budeš určitě napořád 😵
JJ Kubulka začal nějak brzo...jak vidí televizi,tak vykulí oči,otevře pusu-no typický chlap 😀

marhulinka
autor
22. črc 2010

@septim jůůů hambatice hambatá 😀 Krásně Lucinka roste...je nádherná 😵

leny2
22. črc 2010

Ahoj holky,
tak jsme to dneska zvládli všechno bez proudu. Byli jsme u doktorky na kontrole, Vojtíšek váží 5,48 kg, ale očkování se nekonalo, domluvili jsme se na pondělí, když jsou taková vedra a kdyby náhodou měl nějakou reakci a horečku, tak raději až bude chladněji.

leny2
22. črc 2010

@blazenkaa držím všechny palečky co máme doma, ať to vyjde, musí, Janýsek nám brzo porodí a už by tu nebyla žádná těhulka.

leny2
22. črc 2010

@coko.joko hoď nám sem foto tvého nového účesu, já jdu příští středu taky, čekala jsem až mi přestanou padat vlasy a chystám trochu změnu odstínu do blond melírů, tak uvidím, jak to dopadne. 😉

leny2
22. črc 2010

@janysek70 a už máš termín císaře?

leny2
22. črc 2010

@septim Lucinka je krásná baculatá, kolik váží? Má hezké faldíčky, nám se začíná teprve teď trochu rýsovat.

leny2
22. črc 2010

Koukala jsem, že Blazenka to ještě stihla před dovolenou, že od pondělí mají dovču v Arletě.

marhulinka
autor
23. črc 2010

Všem hezký den a dneska je to den D pro Blaženku 😵 😵

@leny2 Jůů tak to už je Vojtíšek taky velikánek....chci nějaké nové fotečky taky 🙂 My chytly zatím obě očkování v největším vedru a naštěstí v pohodě...při prvním měl večer trochu teplůtku-38,1,ale po siroupku šla hnedka dolů a byl takový víc spací a chvilkama mrzutí-tak jsme ho chovali...a teď při druhém očkování vůbec nic-spíš byl nějaký až moc oživlý,tak jsem podezírala doktorku,že mu snad dala něco na povzbuzení 😀 😀
Jéééé taky budou nové vlásky 😉 Já byla minulou neděli...vlasy mi už taky nepadají,ale já mám jen tmavý přeliv a vlásky sestříhnuté.

septim
23. črc 2010

blazenko drzim palecky 😉
@leny2 mala ma 5kg

coko.joko
23. črc 2010

Ahojda,
teda sept 5 kg..my mame 6,3kg tak taky krasne jedem nahoru....... 😀 😀
vcera jsem byla u toho kadernika vam povim hodne blaznivy kadernictvi....mlady kluk tak okolo 25ceti a nabehl na me a zacal co a jak a ja na nej koukala a rikam neeeeee a on proc neeeeee a ja neeeee......takze nakonec me to jen skratil a dal melirky a sestrihal ofinku,takze vypadam uz k svetu.......az budu mit cas tak nafotim a poslu....a pak okolo 20hod.probehla pout a domu jsme prisla s rodinkou ve 24 hod......takze krasny den......

janysek70
23. črc 2010

Čauky 🙂 tak jsem stále i přes buřinu a milostné vyvolávání vcelku!
Čoko jsi zase vyměkla, měla jsi hodit nějaký šmrncovní účesek 🙂
Blažence hodně štěstíčka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

coko.joko
23. črc 2010

@janysek70 ,no ja se bala,abych v tom nebyla jak pako.....kdyz jsme videla jak zacal strihat tak uz jsme se bala.....a pak na me nastoupily dve borky (ty uces mely teda hodne extra) a zacly me barvit a ja se jen modlila,aby to nebylo nejaky moc divoky..... 😀 😀 😀 az budu hubenejsi,tak pak mozna dam neco,ale ted neeeee.........

coko.joko
23. črc 2010

Tak mastim ven.....je tu docela krasne tak jdem do parku na rychlou prochajdu........... 😀

septim
23. črc 2010

@coko.joko az budes hubenejsi 😀 😀 😀 tak to budes mit porad jen melirky 😀 😀 😀 si delam prdel 😉

marhulinka
autor
23. črc 2010

@coko.joko Kdepak je ta fotečka 😕

marhulinka
autor
23. črc 2010

@janysek70 milostné vyvolávání 😀 to zní jak z nějaké sekty 😀

coko.joko
23. črc 2010

@septim ,si povime kdo bude porad tlustej...... 😀 ale ja to nebudu.........pockej v listopadu me nepoznas.....
@marhulinka ,neboj bude,ale musim pockat na Vratu,aby me vyfotil.....
jsem ted prisla z venci ne jenom,ze tam je teplo,ze ze me tece,ale ke vsemu vam jdu parkem a tam policie a hrozny halo.....a musela jsem opustit park,protoze tam je nekde bomba,tak tam jsou ty v tech skafantrech bo jak se to jmenuje a prohledavaji to tam..... 😕 takze jsme udelala malej nakup a domu....

marhulinka
autor
23. črc 2010

@coko.joko ještě,že jsi nebyla podezřelá...to víš,bomba mohla být v kočárku 😀 😅

coko.joko
23. črc 2010

@marhulinka ,to je fakt,ale to jsou jeste bomby za valky....tam driv byla ohromna ZOO a pak tam pustili par bombicek a bylo to,ted tam je park a porad tam neco nachazeji.....to uz pred 4 rokama tady zvonili policajti a ze okamzite opustit byt vzit sebou jen to co je nutny a museli jsme jit pryc a cekat do vecera,jestli nas pusti dom nebo ne...takze tu mame docela veselo 😀

marhulinka
autor
23. črc 2010

@coko.joko 😀 😀 😀 no to je teda veselo!!! Brrrrrrrrrr

coko.joko
23. črc 2010

@marhulinka ,tady se clovek nenudi......porad neco......ted tu je takovej bordel na chodbe a ja Keliska u kukatka a stehuji se sem na patro nejaky lidi a docela vesela rodinka,tak to jsem zvedava trochu italii.... 😀 😀 😀