Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
25. črc 2010

@leny2 v Hradci Henzlova uplne super chodila jsem k ni uz s Misou kdyz byla mimi a vzdy nam moc pomohla. Chodi k ni hodne maminek s miminkama. Me ji tenkrat doporucila moje zubarky je to jeji kamoska a lecila ji kluky. 😉

septim
25. črc 2010

@leny2 hlavne at mu nedava kortikoidy to je az posledni volba nebo mast s nimi Misa tenkrat taky mela vyrazku kdyz byla mimi a vsude kozni do ni rvala kortikoidy a maste s nimi az pani doktorka Henzlova nam pomohla a slo to i bez tech sracicek co vsede doporucovali 😉

mysicka.hk
25. črc 2010

Tak koukám že jsem vás opět prošvihla.
Leny to víš že se těším na dovču, hlavně
že se vyspím 😀
Čoko to už má Lenny opravdu 70cm?

leny2
25. črc 2010

@septim Díky moc za tip na dr. asi se tam musí objednávat viď?

leny2
25. črc 2010

Náš Vojtíšek má 61 cm. 🙂

leny2
25. črc 2010

Už jsme byli u dvou kožních, ale obě o ničem. Napsali mastičku s kortikoidy, tak to ne a dál to neřeší.

coko.joko
25. črc 2010

@mysicka.hk ,jo ma si to nebudu preci vymyslet....nevim po kom tak roste...... 😀

coko.joko
25. črc 2010

@leny2 ,to jene prd ty kodikoidy to je nej prasarna pro staryho cloveka a natoz pro tak malicke mimi....sept ti da urco kontakt a ty zkus tam jit.......

leny2
25. črc 2010

septim, nemá tahle doktorka ordinaci i v Chocni? To jméno je mi povědomé, jestli jsem u ní já už někdy nebyla a jestli to je ona, tak byla moc příjemná a byla jsem s ní spokojená.

leny2
25. črc 2010

Coko, to já vím, že to jsou sračky, proto mu to nedávám. Byli jsme už i u léčitele, ten nám dal mastičku přírodní,ale nelepší se to bohužel.

leny2
25. črc 2010

Lenny, musí být kus chlapa, to už se nemůže snad vejít do kočárku 😉

coko.joko
25. črc 2010

@leny2 ,to je kus chlapa.....kdo ho ma tahat porad....me boli ruce jen kdyz ho koupu a nebo krmim.......a do kocaru se jeste vejde,ale pocitam tak mesic a mame smulu....takze pujde do sportaku a nebo se koupi jiny........ 😵

leny2
25. črc 2010

Máš to takovou posilovnu domácí. 🙂

leny2
25. črc 2010

Já čekám až se mě probudí zlatíčko, napapáme se a půjdem ven.

coko.joko
25. črc 2010

@leny2 ,to je posilka,ale jen na ruce bych potrebovala i na bricho 😀 jo me ted usnul s Vratou na gauci,tak jsem zvedava jak dlouho...kolem 17 hod.dame flasku a pjdem taky ven.je tu krasne zamraceno a chvilkama prsi,tak se bude krasne prochazet

blazenkaa
25. črc 2010

Koukám jak jste tu dneska klábosili musím vás jít dočíst

leny2
25. črc 2010

Blazenko, jak si hýčkáš bobísky?

blazenkaa
25. črc 2010

@leny2 no asi tím že pořád s nima spím

mysicka.hk
25. črc 2010

@coko.joko moje kamarádka má 183 cm a její půl
roční syn má 76 cm a všichni se diví jak je dlouhej
a že je mimo tabulky. Sousedčiny dvojčata mají
na 5 měsících 65cm.
Tak se nediv že mi to přijde divný, ale asi to bude
tak jak říkáš.

marhulinka
autor
25. črc 2010

Ahojky všem při neděli.

blazenkaa
25. črc 2010

ahojky Marhulinko taky zdraím

marhulinka
autor
25. črc 2010

@coko.joko mooooc ti to sluší 😉 🙂 Ale ty prachy,to je teda nářez 😝

Moooc děkuji za práníčka pro Kubulínka 😵 Všem tetičkám posílá slaďounkou pusinečku. Dneska byl docela dost mrzutý,pak se hnedka smál a tak se mu to střídalo pořád dokola,dneska překvapivě hnedka po jídle usnul 😨 a já pořád poslouchám,jestli není vzhůru...Mamča dneska s tetou říkaly,že to je vidět,že se chystá žoubek,tak jsem zvědavá,kdy se pak vyklube.
Taky se mi za poslední dny snížily intervaly v kojení,tak si myslím,že mu už jen mlíčko nestačí...je to žrout...Tak zítra vlítnu k mudře a nechám si ho převážit,zda přibývá.

coko.joko
25. črc 2010

Par fotek......

coko.joko
25. črc 2010

@marhulinka ,co potrebujes marhul..............ze rikas,ze me to slusi...... 😀

blazenkaa
25. črc 2010

holčičky nevíte něco o Janýskovi náhodou už se tu zase docela dlouho neukázala

mysicka.hk
25. črc 2010

@blazenkaa Janýsek o víkendu PC nezapíná 😉

marhulinka
autor
25. črc 2010

@coko.joko frája veliký 😵 😵
😀 nepotřebuji nic,prostě ti to sluší...melírky jsou na tobě fajnové 😵

marhulinka
autor
25. črc 2010

@coko.joko no to je Lenny teda dlooooooouhán!!! Kubula měl na 4.měsících 64cm 😀

leny2
25. črc 2010

Ahoj Marhulinko, jak si užíváte chladnější dny? Už to bylo potřeba, viď? Já doma stále větrám a větrám, abych to tu zchladila.

leny2
25. črc 2010

Jé tak to byl Kubíček o 3 cm delší než náš Vojta, ale aspoň o kilčo těžší, já to říkám, že ten náš prcek je dlouhán.