Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
8. srp 2010

@septim ,ty zijes frajerko 😀 😀 😀 no to bude zase zranice u vas,kdyz slavite.skoda,ze tam nejsem 😀 😀 😀 prosim te uz zase jedes k dr.ty si fakt blazen...bez doktoru ani ranu......no janys si uziva uz v porodce 😀 😀 taky si tam chudak trochu dele pobyla....
@versko ,ja jsem chodila do Brna na 2 IVF a pak jsem presla do Kostelce na 3IVF a povedlo se to,takze ja doporucuji a muzu rict,ze dr.Dolezal je moc hodny a opravdu chce pomoct...nebo aspon me pomohl a to dost......takze ja bych priste sla znova tam....

leny2
8. srp 2010

@versko taky nemám zkušenosti s jiným Carem než s Arletou, ale jak píše Mysicka, jako samoplátce z nás tam žádná nebyla.

leny2
8. srp 2010

@marhulinka změnila jsi foto, tahle je lepší 🙂

septim
8. srp 2010

@coko.joko zitra tam musim i kdyz mi nic neni jdu na prohlidku po sestinedeli, musi udelat stery a zkontrolovat to tam dole 😉

versko
9. srp 2010

@mysicka.hk já jsem z Trutnova..

coko.joko
9. srp 2010

@septim ,no tak at to hlavne dopadne dobre 😀 a pozdravuj to tam.......

leny16
9. srp 2010

ahojky 🙂
dítko mi spinka, tak se jdu na vás juknout 😉

leny16
9. srp 2010

@septim - at KO vyjde fajn, ještě máš tu paní co ti pomáhá? Nebo už jedeš sama...? 🙂

leny16
9. srp 2010

@versko - také jsme tam nebyli jako samoplátci, ale spokojenost byla, i když nakonec se nám to posdařilo přirozenně

leny16
9. srp 2010

@versko - asi by se to dalo +- spočítat podle jejich webových stránek..

leny16
9. srp 2010

@septim - kokám, jaký majáí holky už blondatý vlásky 😵

leny16
9. srp 2010

@leny2 - co ekzém, nějaké zlepšení?
marhul- jak ti je kočko? Cítíš na sobě zlepšení?

leny16
9. srp 2010

čau cokouši 🙂 taky už rostete jak z vody, bože....vždyt jste se jako by nedávno narodili... 😕

coko.joko
9. srp 2010

@leny16 ,me povidej holka hrozne to leti.........kdyz se podivam na fotecky kdyz byl malicky v porodce a jak nechtel papat a mel tu silnou zloutenku a ted by sezral i me 😀 😀 tak jako mazec....budu muset zacit davat za mesic prikrmy,protoze mu proste mliko nestaci.....pres den vypije 180ml a vecer okolo 20hod,da 180ml za hodku dalsich 150ml a usne a spi do 7 do rana...nebo na noc aspon nejakou kasi nebo ja nevim.....se v tom nevyznam....

marhulinka
autor
9. srp 2010

Ahooooojky všem 😵

Ráno jsem byla nakupovat,od zítřka má R.dovču,takže se už straaašně těšííííím...Máme spoustu plánů,snad nám to vše vyjde 😵

Děkuji za přáníčka pro Kubulku...oslavili jsme to řádně-já svým prvním panákem snad po nějakých dvou letech 😀 Mám smrtelně nízký tlak,tak to do mě hodili 🙂

leny2
9. srp 2010

Ahoj holky,
já jsem lítala s babičkou po úřadech, ale už jsem doma.

coko.joko
9. srp 2010

@marhulinka ,no jeste,ze ses neopila 😀 tak si to uzijte s tatkou a snad vam vyjdou vsechny plany co mate.....

marhulinka
autor
9. srp 2010

@coko.joko nene nemůžu,když kojím 😀 Jen malýho panáka jsem měla 😵 a bylo to fůůůůj...já to nesnáším 😝

coko.joko
9. srp 2010

@marhulinka ,taky nemusim panacky,ale vcera jsem dostala od kamosky medovinku,tak si mozna dneska vecer dam panacka 😀 😀

marhulinka
autor
9. srp 2010

@coko.joko 😀 😀

coko.joko
9. srp 2010

@marhulinka ,cemu se smejes?

marhulinka
autor
9. srp 2010

@coko.joko no že si dáš panáčka 😀 😀 Já už to zase nechci vidět...nesnáším to 😝 😝 Joooo za mlada,to šlo,ale teď už jsem na to asi stará,nejede mi to...já radši vínečko 😵
Copak dělá Lenny?

leny2
9. srp 2010

Marhu, co to čtu, že jsi stará na panáčky? 😀

leny2
9. srp 2010

Já jsem si v pátek dala tři malý panáčky něčeho jahodovýho, chutnalo to jako když rozrmrzne jahodová dřeň, bylo to docela dobrý.

leny2
9. srp 2010

@leny16 vyrážka se nám na obličejíčku krásně ztrácí, na nožičkách ještě trochu má,ale je to o 100% lepší. Jsem strašně ráda, byla jsem už zoufalá. Zítra jedeme znova do HK na dětskou kliniku k nějaké paní dr. revmatoložce, a ta rozhodne co mu udělají za rozbory krve, na co všechno.

leny2
9. srp 2010

Holky, dneska jsem se stavila na skok v Tescu, jé, tam mají zase nové věcičky na prcky, to je taková nádhera, ale odolala jsem, my teď zatím nic nepotřebujeme.

leny2
9. srp 2010

Nepustí nám dneska Janýska domů? Nemáte někdo zprávičky?

coko.joko
9. srp 2010

@marhulinka ,to ja mam radsi pivecko a kdyz uz tak nejaky dobry panacek....po vinu me je zle to ja nemam rada.....a co dela Lenny rano spal hodku 😵 pak me porad skopaval hrazdicku a naonec dostal jidlo a ja ho udrncala v ruce a ted spi,tak jsem zvedava jak dlouho...mezi tim co spal tak jsem dala sprsku a jeste se musim jit namalovat a pak az se probudi,tak pujdem ven.....
@leny2 ,superrr to je dobre,ze uz ta vyrazka jde pryc.....

septim
9. srp 2010

taj jsem doma kontrola dopadla dobre. 😉 jeste pockat na vysledky steru, a taky mam antikoncepce 😀 jinak kamaredka co chodila do Sanusu a nic tak v Arlete napoprve a je tehu tak super zprava 😉

coko.joko
9. srp 2010

@septim ,ty mas fakt antikoncepci 😀 😀 stejne to nebudes brat a budes zase tehulka 😀 😀
hele co ten janys kdy jde dom......ty vis vse