Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny16
12. čer 2009

Ahojky děvčata,
Kul-díky za info o vás, jan od někoho ted musím vyškemrat adresu na fotalbum 😉 jsem zvědavá, jak jste vyrostli 🙂
jany- díky za info o coko, kéž by se jí to nerozjelo 😔 Jany prosím pošli mi odkaz do IP na fotečky KUL, díky mooc 😉

leny16
12. čer 2009

jany- kolik má coko po ET????

marhulinka
autor
12. čer 2009

Jsem tu....

Zdavím Kul a celou rodinku!!! V neděli začínám píchat do bříška včeličky...takže se to konečně po dlouhé době rozjíždí a moc se těším i bojím... 😉 🙂

Coko je myslím nějak přes týden po ETíku,ne??? Moc na ni myslím.... 😉 🙂

janysek70
12. čer 2009

Leny, máš to tam....

Čoko byla minulou středu....

marhulinka
autor
12. čer 2009

Tak to je dneska devátý den....ať se neopovažuje mrcha přijít!!!!

coko.joko
12. čer 2009

Ahoj holky,tak jsem tu opet jen,abych vam rekla,ze se me mrcha rozjizdi a to dost a tak si jeste udelam test.ale neverim tomu,ze by to bylo v poho,takze odpolko volam dr.a koncim.Jsem hotova a manzel jeste vic ten to asi nerozdycha,takze musim uklidnovat jeste jeho ☹ ☹ porad hleda chyby a nevi uz kudy....takze jen aby jste to vedeli co a jak o me....Az budu vedet kdy jedu k dr.tak zase pisnu,takze se mej te.....paaaaaa
☹ ☹

marhulinka
autor
12. čer 2009

COKO - SMS

janysek70
12. čer 2009

Čoko psala, že je to v p..... a 16.6. jde na konzultaci, co dál....

marhulinka
autor
12. čer 2009

Teď jsem taky dostala sms.....
Tak tohle mi teda vůbec nepřidalo na tom těšení ☹ 😠 Tak kde je doprd.....nějaká spravedlnost už????
Cokousku-myslím na vás,držte se!!!!!!!!!!!!!!!!!

leny16
12. čer 2009

taky mi cokous psala 😢 😔
je to vážně nespravedlivé, nějak se to poslední dobou s..e 😔
jany- jak vůbec dnes bylo u léčitele?

leny2
12. čer 2009

Ahoj holky,
v rychlosti nakukuji.
Čoko, to je mi moc líto jestli to nedopadlo. ☹
Janýsku, jsem moc zvědavá jak jste pochodili u léčitele.

leny2
12. čer 2009

Marhulinko,
tak ať tě první bodanečky moc nebolí.

leny2
12. čer 2009

Marhulinko, včera jsme koupili pejsánkovi šampón a balzám od Héry kosmetiky, krásně to voní.

janysek70
12. čer 2009

Jo Leny, dobrý, ale nakonec jsem tam jela sama, páč Michal musel nutně dnes opravit jedno auto a nestihl by to, ale já jsem pašák a trefila jsem tam 🙂

leny2
12. čer 2009

Janýsku, můžeš mi prosím písnout podrobnosti do IP? Jaké máš dojmy a pocity? Zjistil ti něco?

leny2
12. čer 2009

Teď jsme se vrátili z akce a jsem trochu pod vlivem. 😀

janysek70
12. čer 2009

Leny psaly jsme si o tom nyní na Spolubojovnicích, tak si to pak přečti a kdyžtak ti zodpovím konkrétní otázku, mně se nechce to znovu vše psát, bylo toho hodně těch pocitů 😒

leny2
13. čer 2009

Hezkou sobotu všem,
tak jsem na to jukla Janýsku na spolubojovnicích, můžu se tě ještě zeptat na něco? Jak dlouho jsi tam byla? Kolikrát by jsi tam měla jet, neříkal? Já jsem to musela přeobjednat, nedají mi v práci volno, je nás tam málo, tak jedem až 2.7., kdyby se jim něco uvolnilo, tak mě paní zavolá. Jo, ještě jak jsi to tam našla? Bydlí v domku? Mají nějakou ceduli někde?

leny2
13. čer 2009

Jinak mám uklizeno, navařeno, upečeno, jdu sekat trávu a večer grilovačka, tak přeji krásnou sobotu. 🙂

janysek70
13. čer 2009

Leny, nad tím, jak dlouho jsem u něho pobyla, jsem taky přemýšlela, jsem se koukala na hodinky až pak cestou, tak nevím, zda to bylo 1/2 hodiny nebo déle..... Dohadovali jsme se, abych přijela ještě jednou, asi za měsíc, po neděli si hned jeho manželce cinknu na objednání, abych se tam ještě během měsíce vecpala. Najdeš to lehce, dojedeš na náměstíčko v Rožďalovicích a v rohu je zelená samoobsluha, tak je to hned za ní 2. barák, můžete autem zajet až tam a na plotě má ceduli.
Včera mi odpolko bolelo v podbřišku jako na mrchu a dnes mi od rána bolý levý vaječník jako sviňa, jsem si vzala ráno ibalgin, nezebral, tak ještě jeden a je to stále stejné.....
Jo a ložnička se nám již rýsuje, jako nová a vypadá luxusně, jen to pomalu schne a jak je kombinace dvou barev, tak to trvá..., chtěla bych už zítra dávat vše nazpět. Příští týden bude skříň a pak ještě něco na zeď za postel....

marhulinka
autor
13. čer 2009

Krásnou sobotu 🙂 😉

marhulinka
autor
13. čer 2009

LENY2 taky nám už dochází šampónek,tak budu muset koupit nový...musím se někam jet podívat 😉
Díky za připomenutí...
My teď dávali kapičku proti klíšťatům,tak s koupáníčkem musím chvíli počkat...pak sdělám zbytek šampónku a koupím mezitím ten nový...Teď jsme voněli po kokosu,tak uděláme zase změnu 😉 🙂 Jakýpak máte??

marhulinka
autor
13. čer 2009

Koukám,že se teď někde seká a chystá grilovačka 😉 🙂

My byli vyzvednout injekcičky...dovezli mi je až do HK,včera je neměli....

marhulinka
autor
13. čer 2009

Prosím holky já si to nepamatuju,tak budu zase znovu otravovat...kdo jste měli dlouhý protokol,nejprve antiko,pak Zoladex a pak hnedka injekcičky???
Jo a v kterou dobu jste píchali? Já mám teď ještě týden dovču,takže vlastně můžu i ráno /jako třeba v sedm,osm a ne v pět,když bych chodila do práce/...a to další pondělí pak jedeme k dr.a budu asi ještě připichovat...to pak neva,že to bude třeba až později?

marhulinka
autor
13. čer 2009

Janysku vy...r se na Ibalgin,to je hnus 😠
nevím jaký jsi DC,nemáš ovulku?

marhulinka
autor
13. čer 2009

Já chci fotečky ložničky!!!!!!!!!!!!!!!!! Kde Janysek hajá!!!!!!!!! 🙂 😉

mysicka.hk
13. čer 2009

Také řeším v kolik to budu píchat. Sedmý den píchání jedu na ultrazvuk a mám jen 6 injekcí
a rozpis tou 6 končí. Kakže určitě večer, kdybych nafasovala další.

marhulinka
autor
13. čer 2009

Mysicko a tys ještě nezačala tedy píchat,čekáš na ms,viď?

marhulinka
autor
13. čer 2009

Já budu píchat ráno...když jsem se ptala sestřičky,tak říkala ráno nebo odpoledne....ale vím,že si holčiny píchají i někdy večer...

marhulinka
autor
13. čer 2009

Jelikož mám ještě tu dovču,tak to asi bude nejlepší ráno,než pak někam vyrazíme na výletík a taky pak se můžeme někde zbrzdit a tak abych neplašila,jestli to stihnu...