Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
11. srp 2009

Dobré ráno holčinky,
dnešní ráno zase ble, ble, sedím v práci a rozdýchávám to. Včera jsem si koupila Colu, tak si ji po doušcích ucucávám a bylo to docela dobrý, akorát jsem si ji zapomněla doma, tak musím v poledne naklusat do obchodu.

Janýsku, utroš mám, už si nepamatuju kolik, musela bych to spočítat, ale psala jsem ti to minule, jaks ho sháněla ty. Není problém, dej echo Mishce a domluvíme se.Já ho snad už potřebovat nebudu.

leny2
11. srp 2009

Marhulinko, koupila jsem si meltu, že ji zkusím, ale strašně mi to smrdí, ble.

janysek70
11. srp 2009

Leny ona smrdí, ale když se do ní dá mléko, tak nee, ale to mi dávat nemáme, že? 😀
Míša už Utrouš má, domluvila se s Katuškou.

leny2
11. srp 2009

Jo, koukala jsem na spolubojovnice.

Mléko ne, ne, řídím se radami pana léčitele. Žádné mléko do kafe, žádné ryby, hlavně ne lososa atd.

marhulinka
autor
11. srp 2009

Ahojky všem 🙂 😉

marhulinka
autor
11. srp 2009

Všem krááááásný večer pa pa pa

micali777
11. srp 2009

Zdravím všechny,
byla jsem teď týden na chatě s drahým, abych si trochu urovnala myšlenky. Postavili jsme falešnou studnu, takže jsem smutek zahnala prací. Dneska jsem byla v A. Budu teď brát antiko a až ji doberu, tak mám zase přijet a rozjedeme druhé IVF. Takže to vypadá někdy na říjen. Můžete mi, prosím, prozradit co to je ten KET? A o jakém léčiteli to tady píšete?
Všem přeji krásný večer a těhulkám příjemné večerní blinkáníčko. 😉 Jak já vám zavidím! Taky bych blinkala a hned! 🙂 🙂 🙂

PS:Jo a koupíme si psa! Teda spíš pejska. Pidi psa, čivavu. Dneska cestou z A. jsme se usnesli, zavolali a bylo to! Jupi!

janysek70
11. srp 2009

Ahojky Micali, no že zajdeš, kočko 😉 . KET je kryoembryotransfer, tedy transfer zamražených embryí.
Já bych taky do pejska šla, ale čekám, jak se to bude s mimi vyvíjet, kdyby to nakonec nedopadlo, tak pejsek bude 100%. Říjen bude brzy, já půjdu v září. Nyní jsem čekala od neúspěchu v květnu nečinně, ale uteklo to...

marhulinka
autor
12. srp 2009

Krásné ránko všem 😉

Dneska konečně mi není tak šouflo,tak snídám a doháním včerejšek...páč jsem včera snídala dva rohlíky a pro celý den bylo už s jídlem šlus ☹

Micali-super rozhodnutí s tím psíkem,nám to strašně pomohlo,on člověk pak nemá čas na nic moc myslet...a alespoň si člověk vyzkouší jaké to je se o někoho malinkatého starat-my si to teda užili se vším všudy,když byl malinkatý-i když rostly zoubky,tak jsme v noci chovali a dávali pořád něco cucat 😉

marhulinka
autor
12. srp 2009

Janysku na pejska nečekej - ten bude až později - až bude prcek větší 😉 😉

marhulinka
autor
12. srp 2009

Dneska je u dr.LENY2-tak držím pěstičky 😉 😉 😉

A my razíme za týden,to budou zase nervíky brrrrrrrrr 😉

coko.joko
12. srp 2009

Ahojda,leny16,tak ja az budu v HK,tak se domluvim se Sept a muzeme se sejit nez nam porodis Vanesku 😉
leny2-ja cekam na mrchu,ktera ma prijit 16.8 a pak hned volam do Arlety a udelam si termin a zacne opet ten kolotoc,takze koncem srpna bych mohla bejt tehu,ale pak vlastne musim jeste cekat na tehu testy,takze v pulce zari,snad je to muj posledni pokus.A koncem zari bych chtela odjet do Nemecka 🙂
Jinak vsem kdo jste tehu,tak gratuluji a at pekne bobanci rostou 😎 ted na vas budu koukat casteji,nasi konecne maji net a tak jsem ho hned obsadila 😀 😀 tak zatim pa vecer

leny2
12. srp 2009

Ahoj holky,

Micali, my jsme si letos v únoru taky pořídili pejska jorkšíra, jsme rádi že ho máme,je to naše zlatíčko.

Coko, to je super, že jsi opět na příjmu.

Marhulinko, díky za palečky, zatím jsem v pohodě, ale až tam dojedu, tak se určitě začnu bát,aby bylo vše OK. Jedu tam až na 11. hod. Doufám, že tam nebudu dlouho čekat, kdyby mi nebylo zrovna nejlíp, abych se jim tam někde nesložila.

Janýsku, mimi bude a pejsek taky, to všechno zvládneš, jsi žena činu. 🙂

janysek70
12. srp 2009

Leny, tak ať je tam dnes už něco pěkného vidět 😵 😵 😵 A nebul u toho UTZ, ať si nerozmažeš oči 😉

mysicka.hk
12. srp 2009

Ahoj kočky, tak jsem vás dočetla a teď mě čeká nádherných
5 dní volna. Konečně se to tady trochu rozjelo. 😉 🙂

leny2
12. srp 2009

Tak jsem doma, hezky jsem si to tam odseděla, čekala jsem přes hodinu, když už pak volali paní, která přišla po mě, tak jsem se šla zeptat, zda na mě nezapomněli, sestřička že ne. Pan doktor nemohl uvěřit, že se nám to povedlo přirozeně, koukal jak puk, na ultrazvuku vše OK, srdíčko nám buší. Další kontrola za 3 týdny, odběry krve na srenningová vyšetření. 🙂

leny2
12. srp 2009

Janýsku, to víš že jsem měla slzičky štěstí na krajíčku, když jsem to tam viděla na té obrazovce, ale ustála jsem to. Já si pobulím až doma. 🙂

leny2
12. srp 2009

Teď tu sedím a čučím na fotečku z uzt, nejsem schopná jít něco dělat.

mysicka.hk
12. srp 2009

Ahoj Leny2 tak ještě jednou gratuluju 😵 😵

leny2
12. srp 2009

díky moc 🙂

leny16
12. srp 2009

leny2- mocinky ti gratuluju 🙂 věděla jsem, že vše ok 🙂 Člověku se hned uleví, když vidí, že je mimi v pořádku, že?
coko- určo se můžeme sejít 🙂

uhlicek
12. srp 2009

Ahoj Leny2 moc moc gratuluju 🙂 to je super.
Ja byla vcera na kontrole,vse v poradku,delal mi velky UZ,ale prcek tam byl blbe natocenej a porad se tam mrskal,tak ze byl rad,ze ho prohledl a pomeril,pohlavi nebylo videt,tak snad priste,objednala jsem se zrovna na 3D UZ,tak se tesim,ale az za 4tydny.

micali777
12. srp 2009

Ahoj holky.
Tak Leny2 potkal zázrak!!! To je vážně super, moc gratuluju!! 😀 😀 😀
Janysek70, já bych i zašla, ale na chatě nemáme net. Ale už jsem byla za ten týden zvědavá, co se tu stalo nového.
Z těhulek mám radost, pan dr. mi včera říkal, že měli před dovolenou nějaké úspěšné období, tak třeba ho budou mít i po dovolené, aby jsme my podzimky taky mohly po večerech blinkat. 🙂

micali777
12. srp 2009

Koupila jsem si Femibion a čaj z maliníku, akorát ten kontryhel ještě nemám. A ještě se zeptám znovu, pls, ten léčitel, to je kdo a kde, jestli to není tajnost?

micali777
12. srp 2009

Na pejska se těším. Alespoň nebudu doma pořád sama a nebudu myslet na blbosti. V tom s tebou Marhulinko souhlasím, že to určo pomůže. Už abych ho měla doma, vlastně ji. 🙂

mysicka.hk
12. srp 2009

Micali http://www.hakl.nymbursko.com/
Také se tam chci objednat.

micali777
12. srp 2009

Díky moc. Zkusím všechno. 🙂

marhulinka
autor
12. srp 2009

LENY 😉 🙂 jen se na bobíska hezky usmívej,někam si ho vystav!!

marhulinka
autor
12. srp 2009

Micali-koukám,že se vybavuješ vitamínkama a čajíčkama,to je dobře 😉 A už máte vymyšlené jméno pro "ni"??

leny2
12. srp 2009

Holky díky za gratulace, ani si neumíte představit, jak jsme šťastný. Dneska mi je i docela dobře, jestli to nebude tím, že jsem byla doma.

Marhulinko, už máte nějaké tipy na jména? Ještě si ho nemůžu vystavit, on to u nás nikdo neví. Ale asi to dneska oznámíme, už to nevydržím před našima tajit. To bude taťka ronit slzičky, on je takovej jak já, no spíš já jsem po něm, taková že mě všechno dojme. A teď vůbec, co to těhu se mnou dělá.

Micali, taky beru Femibion i pan doktor mi ho doporučil. Pan léčitel má celý srpen dovču, ale od září už funguje, objednat se můžeš i teď, ale až na září. Chystám se mu zavolat a moc mu poděkovat.

Leny, to víš, že se mi ulevilo, teď ještě všechna ta vyšetření, ale člověk už se bude strachovat furt.