Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

uhlicek
19. srp 2009

Ahoj holky vsechny vas zdravim
Marhulinko drzim palecky na kontrolu,urcite bude vse OK,ty nervy znam,chvili jsem vpohode,a pak to na mne padne,ted uz je to lepsi,kdyz citim pohyby 🙂
Leny2 schvaluji ti tu neschopenku,budes doma v klidu 😉 ,ja jsem taky hodila maso a brambory do trouby,zalila slehackou a bude mnamka.

leny2
19. srp 2009

Ahoj Uhlicku,
taky mám nervíky, zda je stále všechno v pohodě, jak mě chvíli není špatně, pak to přijde a hned jsem klidnější. Dneska jsme si udělali žemlovku, tu máme rádi s mladým. 🙂

janysek70
19. srp 2009

Ahojky.... Marhulinka si nechává zkontrolovat podvozek a malého závozníčka...., tak tu očekávám dobré zprávičky 😵

uhlicek
19. srp 2009

Jo jo,taky jsem plasila,kdyz mi chvili nebylo blbe nebo me trochu prestali bolet prsa,ted je mam jak melouny 😵

leny16
19. srp 2009

ahojda sluníčka 😵
všechny vás tu zdravím a přeji pěkný zbytek dne.
Dnes jsem byla v dia poradně, vše je ok a mudra mi říkala, at se neznepokojuji velikostí Vanesky, že to není až takový rozdíl. Je moc milá 😵 Jak vidíte marhul a leny2, tak to strachování je neustálé. Však za 3 týdny už můžu rodit. Docela se těším a ani se porodu nebojím 🙂 Je to sranda jak celé těhu rychle uteklo 😵
Také vyhlížím marhul 🙂 Ani se mi nechce věřit, že už bude mít za sebou 1. trimestr 🙂
Jo, zítra mi konečně příjde kočárek 🙂
jany- taky pozdravuj vedle 😅 😵

leny2
19. srp 2009

Tak kdepak máme Marhulinku s informacemi.

leny2
19. srp 2009

Leny, já jsem se taky porodu nebála, nevěděla jsem do čeho jdu, jaký to bude, nebylo to příjemný, ale zvládnout se to dalo. 🙂 To už se těšíš na kočárek, pěkně ti to uteklo.

Mě bylo dneska dopoledne dobře a teď to zase přišlo odpoledne, takže se mnou nic není.

leny2
19. srp 2009

Janýsku, a jak ty, co je u tebe nového, kdy máš dostat mršuli?

marhulinka
autor
19. srp 2009

Ahojky jen v rychlosti,pak juknu večer.....jsme podle MS 9+4 podle UTZ 9+5 jsme nádherný ufonek a srdíčko tluče jako o závod...dr.byl strašně moc spokojený,prý jsme přímo ukázkový!!!!
Nabrali krvičku na screening,dostali jsme plnou krabici dárečků a čtení a máme průkajdu!!!!!!!!!!!
Velký UTZ za tři týdny!!!!!!! 🙂 😉

leny2
19. srp 2009

Marhulinko, gratuluju k průkazce 😵 😵 😵 To je super, že je vše OK, zase jsi o krůček dál. 🙂

coko.joko
19. srp 2009

Marhul,tak to je super,ze mas prukazku snad se ji jednou dockam i ja 😉 A darecky to si byla asi u dr.moc hodna
¨leny16 ty uz to mas vlastne za par a bude Vaneska na svete...Je treba ji uvidim,jeste nez odjedu do Nemecka to by bylo super. 😀 😀 ale mas pravdu jak to uteklo,pamatuji si v unoru jak jsme se sesly v Sante a uz budes rodit 😉

marhulinka
autor
20. srp 2009

Krásné ránko všem..... 🙂 😉

COKO-jasňačka,všechny se přeci musíme dočkat!!! 🙂 😉 Nojo hodná jsem byla-dostala jsem dudlíka a manža plínku 😀 😀 😀

janysek70
20. srp 2009

Ahojky Marhulinko 😉 , já už toho dudlíka a plínku taky nutně potřebuji..., snad se spolu s čoko taky někdy dočkám

marhulinka
autor
20. srp 2009

Janysku já věřím,že se všechny dočkáme,vždyť se to tu teď krásně rozjelo!!!
Budeš se objednávat ještě k léčiteli???

marhulinka
autor
20. srp 2009

Fotečku naší Bublinky-ufounka pošlu zítra nebo o víkendu...jsem to včera zapomněla u mamči....takže vážně asi těhudemence,páč jsem tam nechala všechny papíry i těhuprůkajdu!!!!!!! Tak mi to přivezou buď dneska nebo zítra... 😀 to ta fotka bude určo úplně ochmataná 😀 😀 😀

coko.joko
20. srp 2009

Ahojda,
marhul,tak to teda jsi byla fakt hodna,kdyz jsi dostala dudlik a manzel plinky 😀
no,kdyz tady na to tak koukam,tak jen ja a janysek jeste nic 😒
Me se to uz krati u rodicu jeste dvakrat se vyspim a jedu zpatky do HK jak ty 4 tydny utekli to je hrozny,ale jeste me ceka mesic v Hk 😉stejne vesnice je super vid janysku....nemusis se strojit a vyjdes ven na zahradu a pohoda...v panelaku vyjdes na balkon a porad nekdo cumi 😀 😀
Tak se tu mej te a ja mrknu vecer....jdu ted pomahat do kuchyne a pak jedu na koupalko snad se neutopim 😀

leny2
20. srp 2009

Ahoj holky,
Marhulinko, to bude asi ta těhudemence,taky se občas přistihnu, že dělám úplnou kravinu, nebo zapomínám. Včera mi bylo dopoledne tak dobře a odpoledne to na mě padlo a trvalo to až do večera, ble ble, ale hned jsem byla klidnější, že se prďolka ozval.
To jsi dostala takový kufřík plný vzorků a prospektů? Je, to už se těším.

Janýsku, Čoko, teď jste na řadě, nikdo jiný už tu není ve frontě 😉

marhulinka
autor
20. srp 2009

COKO-teď se to rozjelo a bude to pokračovat-věřím v to a prskáááááááááááááááááááááááááááááám 😀

LENY2- a to jsem dneska o půlnoci vstala,šla z mražáku vyndat rohlíky,aby měl manža co ke sváče....a on se mi ráno smál,proč jsem je vyndávala,když jsem mu namazala bagetu,která je v lednici!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jestli se to teda bude zhoršovat,tak aby mě manža zavřel někde do sklepa 😀

marhulinka
autor
20. srp 2009

LENY2-jo jo takový box a v něm je spousta prospektů,super knížka o čtení,spousta rad a pak taky dárečky...plínka,dudlík,vitamínky,mazání na bříško a dárkové kupónky na spoustu věciček...je to príma 😉 A ještě takové lehátko pro mimi,je to si jakoby cestovní s sebou třeba na ven,položíš a přebalíš....jsou to milé věci 😉 🙂

leny2
20. srp 2009

Tý jo, takový krásný věcičky.

Marhulinko, kdy si budeš kupovat těhu kalhoty, já už o nich začínám pomalu uvažovat, jelikož už teď normální nedopnu. Nebo zatím vytáhnu nějaký starší, co mi byli velký,ty bych dopla, jdu je vyhrabat.

leny2
20. srp 2009

Taky na holky prsknu, aby už se to zadařilo. PRSKkkkkkkkkkkkkkkkk 🙂

marhulinka
autor
20. srp 2009

No příští týden jdu s mamčou do města na nákupy oblečeníčka...potřebuji nějaké volnější věci....kalhoty si už asi budu taky brzo kupovat,počítám,že tak příští měsíc....zatím je teplíčko,takže nosím sukýnky,které mám volné...rifle mi už dělají problém při sezení,to musím rozepínat 😉 🙂 A musím si nakoupit nějaké halenčičky...já měla všechno trika na tělo....tak to už je teda problém....hlavně je neoblíknu přes prsa....a taky si musím koupit nějakou podprdu a kalhotky 🙂 😉

leny2
20. srp 2009

Tak to jsme na tom stejně, taky mám hodně triček jenom na tělo, nic volného, tak budu muset něco pokoupit.

Jdu uvařit něco k obědu, synáček si přeje jahodové knedlíčky, tak jdu na to, ale není mi nič moč, bude to boj.

marhulinka
autor
20. srp 2009

Leny mě nevolnosti už přešli....jen jsem ještě unavená,ale je to už lepší 😉
Taky jdu něco dělat,manža mi teď udělal přepadovku a přivezl nákup,nakoupil mi samé vitamínky....je teď úžasnýýýýýýýý,kéž by mu to vydrželo 😀

coko.joko
20. srp 2009

Tak bud rada,ze uz nemas nevolnosti marhul,to musi bejt hrozny porad u zachodu 😀 😀 a kde ti dali tak krasny darecky marhul..............
¨leny2 ja nejsem tehu a potrebovala bych taky nejaky vetsi veci 😀 😀

marhulinka
autor
20. srp 2009

Cokousku já to naštěstí s těma nevolnostma neměla tak strašný...záchod jsem objímala jen jedinkrát a stejně z toho nic nebylo 😅 Mě se pak ty nevolnosti přesunuly na večer,začalo to mezi půl sedmou a sedmou a jediné co pomáhalo byl ležink 😉
Dárečky jsem dostala u pana dr.v poradně 🙂 😉 Jooooo a paní dr.Musilová tam není,takže je tam zástup...střídají se tam dr.

janysek70
20. srp 2009

Jo jo, souhlasím...., já a čoko a je mi už z toho docela smutno ☹

leny16
20. srp 2009

coko a jany- holky nebojte, budete těhu co by dup 🙂 🙂 😉, vím trvá to, ale výsledek za to bude stát 🙂

mysicka.hk
20. srp 2009

Ahoj holky já jsem tu taky i když jsem tu dlouho nic nenapsala ☹
Ihned 25 se objednávám k léčiteli, je to moje jediná šance.

leny2
20. srp 2009

Nojo, na Mysicku a Blazenku jsme zapomněli, pro vás to holky platí taky.