Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
29. zář 2009

Já jsem kancelářská krysa, tak se nepředřu..... a kdo by mi živil????

leny2
29. zář 2009

Ahoj Blazi, v Arletě jsou dobrý, že to do telefonu říkají, že víš na čem jsi, a 9 je krásný počet.

leny2
29. zář 2009

Taky jsem po Ketu chodila do práce, to my krysy kancelářské můžem, nám to neuškodí. 🙂

janysek70
29. zář 2009

No v Pronatalu neřeknou do tel. nic, nesmí. Teď jak jsem volala do laborky před KET, tak říkala, ať přijedeme a já jestli se rozmrazily obě a ona, že nesmí a já, že vím, ale jen jestli můžu být klidná a ona se usmála a můžete být klidná 😉

blazenkaa
29. zář 2009

tak aspoń že ti to dali najevo aspoň tak
Dneska jsem nějaká jako by nachcíplá ,ale v krku mě nebolí ,ale když si pokašlu tak ten kašel je hlenovitej myslíte že to bude vadit

leny2
29. zář 2009

Blazi, udělej si pěkně čajíček s citronem a buď v teple, aby se to nezhoršilo, jinak si myslím, že to nevadí, když je to jen mírné.

leny2
29. zář 2009

Za chvíli mizím, jedu pro mladýho do školy.

blazenkaa
29. zář 2009

ani ven nelezu protože mě bolí celé tělo,a zítra hlídám celé dopoledne miminko sousedce včera mu bylo měsíc

blazenkaa
29. zář 2009

tak opatrně maminko 🙂

marhulinka
autor
29. zář 2009

Jdu juknout...krásně jsem se vyspinkala,byli jsme teď na prochajdě a došli jsme akorát,začala kapat... 🙂

Leny jojo zítra mám jen krev a poradnu 😉 Já teda žádné desky nevozím,jen papír se screeningu mám mít u sebe a ten vozím v průkajdě 🙂

mysicka.hk
29. zář 2009

Ahoj Marhulinko, právě jsem dojela z práce.

marhulinka
autor
29. zář 2009

Blaži úrodička je krásná...ani jich tolik nebudeš potřebovat 😉

Janysku no živil by tě živitel 😀

mysicka.hk
29. zář 2009

Mám otázku, opravdu si v Aúčtují za určení pohlaví 300kč?

marhulinka
autor
29. zář 2009

Myši tak to slyším prvně 😉 😀

mysicka.hk
29. zář 2009

Mají to napsané v ceníku.

marhulinka
autor
29. zář 2009

No tak napsané to tam sice mají,ale nevím,že by to někdo platil...

mysicka.hk
29. zář 2009

Marhulinko Bublinka má krásný domeček a botičky.
Tak to bude najisto kluk jako buk. 😉

marhulinka
autor
29. zář 2009

Mysi no uvidíme...třeba z toho bude holčička 😀

mysicka.hk
29. zář 2009

To je fuk, hlavně ať je to zdravý.

marhulinka
autor
29. zář 2009

Jojo však uvidíme,jestli to dr.trefil 😉

mysicka.hk
29. zář 2009

Jakpak je na tom Leny s Vaneskou, nevíte někdo?
A co Coko, ještě jí je zle?

marhulinka
autor
29. zář 2009

S Janyskem a Coko si chceme domluvit srazík...tak snad to holky dneska domluví 😉
Leny s Vanesskou si to určitě krásně užívají to jejich seznamování z venku 😉

mysicka.hk
29. zář 2009

Srazík těhulek?

mysicka.hk
29. zář 2009

Přestalo pršet tak se jdeme proběhnout než zase začne.

coko.joko
29. zář 2009

Ahojda,
tak se hlasim a muzu rict,ze jsem K.O fakt me je zle jako prase......od soboty jen lezim a je to teda mazec.....nic nepomaha a ja uz nevim co bych jedla,aby me to udelalo dobre,ale snad to prejde...sept me rika do 16tydne vtipalek jeden......jinak zitra jdu na UTZ tak jsem zvedava co me povi Dolezal a hlavne se chci snim domluvit,ze bych chtela odjed za Vratou...tak nevim....kdyby me pustil,tak ve ctvrtek jedu k nasim jim oznamit,ze jsem tehu pres vikend tam budu a pak hura balit a nebo taky prdlacku.....tak dam pak vedet..
jinak leny16 je statecna holka,ze to zvladla a Vaneska je urco moc hodna,uz se tesim na fotecku...
janysku ty se drz a ted to dopadne..........
vsechny zdravim a ja jdu lezet fakt me ovej......kdyby me nekdo poradil co je na to dobry budu rada,protoze me to dava hodne zabrat.............paaaaaaaaaaaaaa

leny2
29. zář 2009

Ahoj Čoko, na žaludek je dobrá studená Cola, ale jen tak pár loků, úplně vím jak ti je, taky jsem si to prožila, teď už je to dobrý. To jsem zvědavá jak zítra pořídíš, jestli už pojedeš za manžílkem, nebo ještě zůstaneš v ČR.

leny2
29. zář 2009

Mysicko, to slyším taky prvě, že by si účtovali za určení pohlaví.

leny2
29. zář 2009

Nám teda nic neúčtovali.

mysicka.hk
29. zář 2009

Tak to je super, ono je lepší brá to s rezervou. 🙂

marhulinka
autor
29. zář 2009

Čoko k postýlce si dát piškot,nebo třeba Bebe sušenku a ještě než vylezeš to spapkat...pak pomáhá Cola-tu pít jen po malých lžičkách!!! A dost pomáhá poloha ležmo... 🙂

LENY2 a určovali ti pohlaví? Oni to totiž určují pak později,tak možná si to účtují...no nevím...slyšela jsem,že někde za to zaplatit chtěli,tady z A.nevím o nikom...tak se uvidí 😉 🙂
Jinak nám to dr.řekl a nic neúčtoval...