Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
19. říj 2009

Někdo tu nadhazoval něco o čokoládce, tak jsem si vzpomněla, že jsem v pátek koupila Barilu a už ju mám na stole a jdu obalovat nervy

marhulinka
autor
19. říj 2009

Coko já naopak předtím jsem sladké milovala a teď nee 😝 Teď mě každý potěší masíčkem 😀

Janysku dobrou chuť 😉

coko.joko
19. říj 2009

janysku Barila to znam a moc dobra oriskova nebo teda arasidova 😀 jestli to nepletu s jinou 🙂
sept posledni ditko,tak to si povime...no ja vlastne mela posledni mrazazek a ono to vyslo,tak janysku ted mas posledni pokus a vyjde to taky...jako nam

janysek70
19. říj 2009

Sep, ještě jsi slíbila jedno pro mě!!!!!

Jj, Barila je s arašídama

marhulinka
autor
19. říj 2009

Janysku počkej dokud to nebude kluk,tak Sept bude rozdávat 😀

coko.joko
19. říj 2009

jo tak to ja si taky zabiram u sept jedno odnoseni naseho druhyho potomka 😀 co sept.....nejdriv janysek a pak ja

coko.joko
19. říj 2009

😀 😀 😀 marhul

janysek70
19. říj 2009

Už šla žalovat Michalovi 🙂

marhulinka
autor
19. říj 2009

Coko tak teď ať je to kluk,od Sept bude ta holčička,jo?? 😉 🙂

marhulinka
autor
19. říj 2009

😀 😀 Sept já vím,že zlobím 😀 😀

janysek70
19. říj 2009

Jsem zvědavá, jakou si stanoví taxu 😀

marhulinka
autor
19. říj 2009

Nojo snad nebude drahá...ikdyž pro kamarádky by mohla být veeeeeeeeelká sleva...a vlastně zadarmo...protože jí vlastně budete pomáhat....holčičky si vezmete a ona se dočká toho kluka 😀

coko.joko
19. říj 2009

janysku ty to budes mit gratis a ja budu platit jako mourovata....me k tomu jeste pricte jidlo co jsem u nich snedla a vypila 😀 😀

janysek70
19. říj 2009

+ bonboniéru, čoko

janysek70
19. říj 2009

No myslím, že nyní už se nedoplatíme 😀 😀 😀

septim
19. říj 2009

to bude mooc drahe zeny nechci videt tu figuru po tolika detech

coko.joko
19. říj 2009

no marhul....to je fakt holciny bude rozdavat,ale pockej ja bych nechtela mit ditko,aby bylo podobny jim....bych ji dovolila s Vratou jednu noc 😀 😀 😀

marhulinka
autor
19. říj 2009

Sept neboj figura bude bájo....a tak leda si nech od holek pak udělat plastičku 😉

janysek70
19. říj 2009

Víš, jak se to říká: chceš-li býti štíhlá v pase, vrť se denně na o*ase........

marhulinka
autor
19. říj 2009

Nojo je fakt,že se budete muset smířit s genama....ono holčička po Sept...to bude dračice 😀

janysek70
19. říj 2009

Čoko opatrně!!! Se jim to zalíbí, budou si dávat pozor a budou říkat, že to chce další pokusy, že se nedaří!!!! 😀

coko.joko
19. říj 2009

se tu smeju az brecim.........no janysku a bombosku proslou 😀 a holka po sept to bude dilo,abych si pak koupila retez a nikam to nepoustela 😀

coko.joko
19. říj 2009

janysku jen jednou a dost..to by se vypocitalo kdy ma sept plodny dny a Vrat by hupsnul a pak bych je zase odtrhla 😀 kdyby me tady slysel,by me dal

janysek70
19. říj 2009

By jsi mu povolila jen 3x zhoupnout a dolů..... 😀 😀 😀 😀

coko.joko
19. říj 2009

no sept by to stacilo 3 krat a Vrata ten by mel smulu 😀 😀 😀 😀 no pockej tebe to taky ceka budes muset sept pujcit Michala,aby to melo aspon trochu geny po vas a ne jen po sept 😉

septim
19. říj 2009

ha ha ha jste teda vtipne ale jestli by byly holcicky po me tak pak budete mit spouuuustu vnoucatek 😀

janysek70
19. říj 2009

Půjčím....
Vnoučátka beru....
To to hezky zapadá 😉

marhulinka
autor
19. říj 2009

Sept doufám,že já pak budu po porodu taky takhle plodná 😉 😀 My chceme ještě jednoho sourozenečka si udělat 😀

coko.joko
19. říj 2009

no tak to se mas na co tesit sept...ty uz mas 3 holky a ted ty vnoucatka ....malej byt se nikam nevejdete a chudak Michal..........

coko.joko
19. říj 2009

sept vtipny nejsme jen hodne uprimny 😀 😀