Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
20. říj 2009

nevolnosti jen obcas kdyz se najim hned prejdou 😉

coko.joko
20. říj 2009

Ahojda,
tak jsem se konecne vyhrabala z postele a musim fungovat...Vubec se me teda nechce,ale musim..sept to jsou urco zoubky...
leny2-uzij si navsevu a taky zubare 😉 bych taky mela uz zajit jsem tam nebyla ani nepamatuji 😀

janysek70
20. říj 2009

Ahoj 😉 ,
musím přiznat, že dnes jsem vylezla z postele stejně jako čoko, v noci mi zase bolelo břicho a dnes nikam jet nemusím, tak jsem pobyla v pelechu déle a čučela na telku.

leny2
20. říj 2009

Janýsku,
to tě zlobí stále ty střeva? To ti dávají zabrat teda.

leny2
20. říj 2009

Septim, tak to máš dobrý, když to není nic horšího. To já jsem jídlo nemohla ani cítit, nic mě nechutnalo, všechno mě smrdělo.

janysek70
20. říj 2009

Leny, jj, stále 😒
Nevíš, jak Agi? Psala mi naposled, když jsem byla po transferu, že byla u Hakla a chystá se znovu a jde na IUI. Taky už by to mohla konečně prolomit!

coko.joko
20. říj 2009

Teda janysku,tak dlouho spat 😉 ale je to dobre aspon ses vyspala jako ja..dneska mas volno?

janysek70
20. říj 2009

Né, volno nemám, jen nemusím do terénu ani do kanclu v JC a dělám doma. Mám tady jeden hodně důležitý obchod a zabere mi dost času.
Já nespala, jen jsem se pelešila 😉

coko.joko
20. říj 2009

to ja se taky pelesim porad 😀 tak to mas super,muzes bejt doma pekne v teple...a jen pozorovat ten hnus s okna,nebo uz tam je krasne jak porad hlasi v radiu 😉

janysek70
20. říj 2009

Dnes se to protrhává, tak to hned vypadá lépe. Teplo nemám, ale zimu taky ne 😀

coko.joko
20. říj 2009

To ja taky nemam zimu.Venku sviti slunko,ale otevrela jem okno a je tam pekne zimicka 😉 takze to je na bundu,ale jinak si nestezuji 🙂 a co uz se tesis do HK,ze uvidis sept a holky 😉 v kolik tam jedes?

janysek70
20. říj 2009

Snad se mi zadaří, jet tam samotné bez kolegy. Pokud ano, tak určo k Sep zajedu. Asi až kolem poledního, no akorát k obědu, to se hodí a vyplatí, to bude určo navařen super obídek 😀 😀

coko.joko
20. říj 2009

No ja myslim,ze muzes vzit i kolegu,sept to vadit nebude ma velky byt 😉 a obidek to si myslim,ze taky bude 🙂 Skoda,ze tam nejsem hned bych se pridala,takhle vas muzu jen po internetu poslouchat... 😀

marhulinka
autor
20. říj 2009

Jdu juknout co tu nového

marhulinka
autor
20. říj 2009

😀 😀 Janysku tak to k Sept pojedeš s kastrůlkama 😀 😀 ??

coko.joko
20. říj 2009

marhul,kastrulky to ne,sept ma velkou rodinku to,uz nic nebude 😀

marhulinka
autor
20. říj 2009

No já myslela spíš,že Janysek doveze v kastrůlkách obídek 😀 😀

coko.joko
20. říj 2009

joo,janysek.....tak to nevim 😉

coko.joko
20. říj 2009

Holky co dnes varite k obidku...ja potrebuju nejaky rady....nevim o varit 😉

janysek70
20. říj 2009

Já to pochopila, tak jak to psala Marhul.... 😉

coko.joko
20. říj 2009

no janysku me asi lezou ty hormony na mozek a motaji me to tam vse 😀 tak to chapu jinak.......

septim
20. říj 2009

ja mam na obed topinkovou pomazanku a velkou slanou housku 😉 hol´ky ja vam zavidim ten spanek ja dnes spala tak tri hodky ☹

janysek70
20. říj 2009

Já mám kafe a jablko. Se těším, že ve čtvrtek bude něco lepšího.
3 hoďky by mi vážně nestačily 😒

marhulinka
autor
20. říj 2009

Sept po obídku koukej s holkama zalízt a chrnět!!

septim
20. říj 2009

ja pujdu uz se mooc tesim, janysku neboj neco vymyslim jdu chrupat jsem KO
😉

marhulinka
autor
20. říj 2009

Teda vy máte obědy!!!
Kafe a jablko!! No to je teda!! Víte,že budoucí těhulky a matky mají mít pořádnou stravu!!!

Coko já mám dnes zbytek br.kaše a řízek k tomu a zelenin.salátek,na zítra budu dělat zapečené brambory...

coko.joko
20. říj 2009

hm...tak sept a janyska obed,by opravdu nestacil memu manzelovi 😀
sept,tak po obede,az das holkam,tak koukej zalehnou do loznice dej zaluzku a spinkej 😉

marhulinka
autor
20. říj 2009

Já si jdu udělat obídek a pak nejspíš taky zalehnu pa pa pa 🙂

coko.joko
20. říj 2009

Zapecene brambory dobry to bych taky mohla udelat 😉
sept a nemuze ti pohlidat teta 😉 to je fakt takova zima venku...holky preci lip spinkaji venku na hristi a hlavne dlouho a ty by si mela cas a klid se vyspat doma

septim
20. říj 2009

muzu vam rici ze na vareni nema opravdu cas ted to je jen o rychlovkach, Janysku muzem si dat neco ze Santy dovezou az do domu 😉