Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
25. říj 2009

cokoušku to by bez tebe a septíka byla nuda vždyť tu nikdo potom není

septim
25. říj 2009

ja jsem tady taky moc malo jen kdyz zviratka dovoli nebo usnou 😀 ja jsem velice chtra dalo by se rici prechytra 😀 😀 😀

coko.joko
25. říj 2009

blazenko,kde je ten cas,kdyz ja byla v Risi a janysek na drate Arletek a muj manzel pryc pres noc a my tady kecali a kecali a bylo treba pul jedny rano a my sli spat 😀 a porad bylo tema a jak jsme se tu nasmali a proste pohoda........

coko.joko
25. říj 2009

no takova mala moje doktorka,ktera me pomaha 😀 kdyz me boli tam,tak ty presne vis co na to 😀 😀

janysek70
25. říj 2009

Jsem Vás musela pořádně dočíst, aby mi Kelišce něco neuniklo 😀

coko.joko
25. říj 2009

No janysku Keliska 😀 😀

blazenkaa
25. říj 2009

ale aspoň někdo tu je a můžu si s vámpokecat a postěžovat si a vy mě aspoň vyslechnete

janysek70
25. říj 2009

Už se tu rozezpívávám na superstar.
Mám nějak málo nabitou baterku, tak asi vezmu pana Noťase do postel a připíchnu ho do sítě a budu čučet z postele

coko.joko
25. říj 2009

blazenko od toho jsme tady ja si taky stezuji nekdy.....a nekdy se ptam na ruzny veci a proste od toho je tady ta stranka 😉
sept-nechces vyfotit holky a poslat je cokouskovi,at vidim jak rostou kociny moje 😉 ted jsem koukala na tvoje album,ale tam jsou malicky 😎

janysek70
25. říj 2009

Čoko, musíš přijet, povezeš mi utrouš a to je moc důležité, to i kdyby měli spadnout do nižší třídy 😀

coko.joko
25. říj 2009

Super stars-kdo tam zustal?????Urcite Chudur

janysek70
25. říj 2009

Jj Chodůr tam je + dalších 11 😉

blazenkaa
25. říj 2009

já se hlásím taky o fotečky holčiček .
Já se jdu vykoupat a lehnout pod deku a čučet natel ku ta k pa páá a moc neponocujte 🙂 😉

coko.joko
25. říj 2009

no vidis janysku...utros jsem na nej zapomela malem...ten je dulezity...co ja bych snim pak delala....to ani nerikej spadnou do nizsi tridy to bychom jeli smer CR uz na porad 😉

coko.joko
25. říj 2009

aha ja myslel,ze to je uz finale 😀
blazenko tak dobrou.......paaaaaa
ja bych taky mela jit do vany nez se vrati ten muj ze zapasu 😎
vsichni utikate k telce,tak asi pujdu taky do te vany 😅

janysek70
25. říj 2009

Tak šupej a neutop se, já jdu poskládat ponožky

coko.joko
25. říj 2009

tak ja letim 😉 pak mrknu.....a skladej poradne....ja kdyz zehlim,tak vzdycky nam chybi ponozky nevim jak je to mozny 😀

coko.joko
25. říj 2009

TAk jsem venku z koupelny a jdu k telce davaji me super talent a je to hrozne sranda 😀 tak se tu mej te a pa

marhulinka
autor
26. říj 2009

Krásné ránko všem...u nás tedy upršené 😠

marhulinka
autor
26. říj 2009

Coko já jinak nechodím v osm spát 😀 jen jsem byla utahaná...ono hlídat tři tříleté dětičky je záhul 🙄

Janysku neboj zrkadlo brát nebudu...manža se toho úkolu ujme zase rád...už to dělal mnohokrát-ikdyž tenkrát to bylo spíš v rámci toho,že pak i něco následovalo 😅 No to teď má teda smolíka...tek může jen 😕 😕 😀 😀

leny2
26. říj 2009

Ahoj holky,
u nás také upršené ráno, ale vstávalo se hezky, i když jsem byla vzhůru už o hodinu dřív, jak jsem zvyklá.

marhulinka
autor
26. říj 2009

No tééééda a já tu jsem hlavně ráno a dopolko a tady většinou pusto prázdno...a teď co jsou tu těhule,tak se chodí brzo spinkat 😀

marhulinka
autor
26. říj 2009

Leny ahojky my jediné se tu vždy ránko sejdeme,viď??

marhulinka
autor
26. říj 2009

Já byla vzhůru v noci asi o půl třetí a ne ne se uvelebit v posteli....prostě nemůžu zaujmout žádnou polohu,která by mě vyhovovala 😠 No a bude hůř 😀

leny2
26. říj 2009

Taky se začínám pomalu překulovat z boku na bok a nevím jak ležet, abych si nemačkala bříško.

leny2
26. říj 2009

Co máš dneska v plánu?

leny2
26. říj 2009

Já vstávám o půl sedmé a vypravuji synáčka do školy.

leny2
26. říj 2009

A jak se cítíš, něco nového?

marhulinka
autor
26. říj 2009

Já už si bříško dneska musela podložit polštářkem,jak ležím na boku...tak tam mám trochu mezeru,jak mám to bříško spíš do špičky a po stranách ne...a hnedle to bylo lepší...jen si musím dávat bacha,abych si to jednou nespletla s pejsanem a nešupla ho pod břicho 😀

Dneska mám jen odpočinek a relax...doma mám naklizeno,uvařeno a po tom náročném víkendu jen nožky nahoře...
zítra zase mám už plány,musím zajet do města,na poštu a pak odpolední kafráníčko u kávičky 😉

Copak ty plánuješ?? Ono v tomhle počasí se ani nic moc nechce 😠

Já se cítím docela fajn...jen ta žáha mě strašlivě pořád zlobí,ale to od samého začátku,Rennie pomáhá,ale beru ho jen,když je to vážně už jak v ohni...
Ale moje zažívání se upravilo-konečně po pěti měsících!!! Už nemám zácpu...to je taková úleva...však už jsem si teď poslední dny říkala,že je divné,že mě přestalo tlačit bříško 😉
Prcka cítím pořád,někdy pěkně kope,někdy se jen převaluje a to mě vždy ztuhne bříško-mám tam úplnou bouličku 😉

leny2
26. říj 2009

Taky mám bříško spíš dopředu, jinak mě teď trápila o víkendu zácpa, žáha mě pálí jen občas a málo, tak to jde.