Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
26. říj 2009

Já vánoce mám moc ráda, vždy si dám moc práce s výzdobou, mám i spešl vánoční dekoračky na okna, peču hafo cukroví, máme veliký stromek, betlém........., ale letos to bude jinak, vůbec se na ně netěším, upeču max. jen tak něco drobek na stůl nebo to koupím, nějaké dárečky chlapům, výzdobu odbudu pouze vánočními ubrusy a adventním věncem a svícnem a nějaké další svíčky a samo štědrovečerní prostřený stůl a žranice.....
Já na ty letošní vánoce má averzi, prostě na ně vůbec nemám chuť a náladu. Každý rok se příbuzní sjíždí k nám a vyžerou nás, tak letos je objedeme a nažereme se my!!!

coko.joko
26. říj 2009

Ja teda moc vanoce ted nemusim....driv jsem je milovala,kdyz bylo spoutu snehu a darecku a toho jidla...ale ted manzel v trapu a ja sama,takze to nejak neprozivam.....ale nekdy me to chybyckuje,kdyz si vzpomenu na to jaky to bylo driv....no nic se neda delat......

coko.joko
26. říj 2009

presne tak janysku,poradne je vyzrat,at vidi jaky to je.....ja taky moc nepecu...ja to nejim a V.ten to taky nemusi a ja to pak hazu do kose,takze na to dlabu....a jediny co dodrzuju ted tak bejt slusne ustrojeny u vecere a neodchazet,driv nez se to sni 😀

janysek70
26. říj 2009

Já už bych brala, aby byl leden, aby se zase něco dělo a abych věděla, co bude dál, jak si zařídit život, práci....

coko.joko
26. říj 2009

janysku ja bych uz brala taky tak leden,unor..... 😉

janysek70
26. říj 2009

Jo, jen každá máme jiný důvod 😉 😉

marhulinka
autor
26. říj 2009

Nojo my že se scházíme celá rodinka,tak si to užívám...je taková pohodička,klídek...letos to jen nebudu přehánět tak s výzdobou a péct nebudu,nanejvýš něco s mamčou...ale těším se na ty setkáváníčka s rodinou,dárečky pro ně,až jim budou svítit očička...to já ráda...ale stejně se nejvíc těším na ty příští a další...až budou svítit očička prckovi 😉 🙂

janysek70
26. říj 2009

Tohle všechno mám Marhul taky moc ráda a vždy si to užívám a samo se scházíme......, já mám ale prostě hrozně blbý období a nebaví mi i jiný věci a někdy mám pocit, že jsem z toho všeho zralá na blázinec, ale momentálně s tím nedokážu nic udělat

coko.joko
26. říj 2009

to me sviti ocka porad 😀 😀
janysku u me je duvod ten,ze se bude blizit konec sezony a ja budu zase porad s V. 😉

marhulinka
autor
26. říj 2009

Janysku já tohle chápu...když jsme před dvěma lety přišli o miminko /teď 30tého to budou dva roky 😢 / tak se mi nechtělo vůbec nic...pak jsme se ale rozhodli pro toho pejsana a díky tomu jsme se postavili na nohy,rychleji to zlé přesunuli dozadu do mozkovny a Vánoce na konec byly krásný 😉 🙂

janysek70
26. říj 2009

Já o tom bafíkovi taky uvažuji stále víc, ale ještě chvilenku počkám, jak pochodím a pak si na něho ušetřím nebo si ho budu přát ke čtyřicetinám. Zvažuji toho maltézáčka, co si je pořídila Věrka

leny2
26. říj 2009

Už jsem tu, tak jsem to dneska všechno zvládla, koukám probíráte vánoce. Minulý rok jsem je měla krušné, na začátku prosince jsem potratila, tak jsem byla smutná, ale letos to bude lepší, ale zatím nemám žádné dárečky a ani nápady, bubu muset zapojit mozek a rychle něco vymyslet.

leny2
26. říj 2009

Dneska jsem koupila bafanovi další pelíšek, jen jsem ho přivezla domů, hned se do něj uvelebil, tak je to dobrý, líbí se mu. 🙂

leny2
26. říj 2009

Včera nám zdrhnul za bránu na louku, tak ho páníček vytahal, doufám, že si to bude pamatovat.

leny2
26. říj 2009

Janýsku, tak co Superstar? Máš nějaké favority?

coko.joko
26. říj 2009

janysku a jak se ma vubec Verka uz jsem dlouho o ni neslysela 😉
leny vidis jak jsi sikovna a vse mas zarizene...
ja cekam az V.zkonci slape na Orbitreku jako divej 😀 a tak ho nechci rusit

janysek70
26. říj 2009

Leny hoj, to je Miky pěkný lumpík 😉 . Na SStar jsem koukala, ale v té televizi divně zní hudba se zpěvem, nevím, jak to zní tam v sále, ale v telce nic moc. A fandím Leoně a líbí se mi i další

janysek70
26. říj 2009

Čoko, to se taťka tuží, aby vypadal s kočárkem mladě, že? 😉

leny2
26. říj 2009

Jo, Leona Šenková se mi taky moc líbí. Jsem zvědavá kdo dnes vypadne.

marhulinka
autor
26. říj 2009

Leny neboj to si prcek určo bude pamatovat...ještě,že neletěl dravec...my si ho spletl s malým králíčkem 😉

janysek70
26. říj 2009

Mně se nelíbí ty slovenský holky, tam bych viděla dnes adeptku na vyhazov

leny2
26. říj 2009

To byla docela sranda, my měli návštěvu a koukáme z okna a že na louce běží nějaká kočka a on to náš trhač, to byl šok.

marhulinka
autor
26. říj 2009

Nojo chtěl okusit svobodu 😀 😀

leny2
26. říj 2009

Mě se docela líbí i Dominika Stará a Bendig.

leny2
26. říj 2009

To máš pravdu Marhulinko.

leny2
26. říj 2009

Holky, nějak mi blbne koník, tak jdu zalézt k telce.

coko.joko
26. říj 2009

janysku ja mam mladyho chlapa 😀 ale potrebuje si trochu zpevnit sval 😀 😀

janysek70
26. říj 2009

Jaký sval? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

coko.joko
26. říj 2009

janysku sval na ruce a noze 😀 😀

janysek70
26. říj 2009

Jsi se byla určo podívat, který posiluje 😀