Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
29. říj 2009

David tam je, uz se mooooc tesim 🙂 A jak je tobe

coko.joko
29. říj 2009

To me bylo jasny,tak ho pozdravuj,ale asi si uz nebude pamatovat 😉 me je docela dobre...akorad sem tam ta hlava boli jako prase a v noci nemuzu spat.....usnu a spim 2 hodky a pak treba 4 hodky cumim....nevim proc....

coko.joko
29. říj 2009

a co ty uz je ti dobre????

septim
29. říj 2009

to mam taky neboj porad se prevaluji uz to svadim i na matraci 😉 ale asi to je normalni, tak chodim soat po vecernicku at se alspon trochu vyspim 😉 ty jsi uz 12tt to je mazec jak to leti

septim
29. říj 2009

ne me je porad zle od rana do vecera ale snazim se na to nemyslet a kdyz uz to je hruza to se musim natahnout, doufam ze to brzo prejde 😉

coko.joko
29. říj 2009

me to preslo presne v 9tt,kdyz jsem prijela jsem a hlavne po tom cipku od tebe 😉 jo je to mazec jak to leti...pristi tyden ve ct...13 tt a kontrola u dr.... 😵 se tesim......

coko.joko
29. říj 2009

a co zlaticka Adelka,Anetka a Misa 😉

marhulinka
autor
29. říj 2009

Dnešní kontrola: jsem 20+3tt starý /teda mladý /,vážím 350g a jsem krásný a zdravoučký Kubíček 😀

janysek70
29. říj 2009

Jsem si to dřív přečetla na Čekatelkách, páč ti to strašně trvá 😀 , ale jinak moc gratuluji a už je jasno a můžou se začít kupovat auta a motorky 😉

marhulinka
autor
29. říj 2009

Janysku no a to nestíhám...než to všem napíšu.... 😀 😀 Však když jsem se šla strojit,tak už s dr.rozebírali auťáky!!!

coko.joko
29. říj 2009

Tak marhul to je super,ze jste zdravi a Kubicek se ma k svetu 😉
janysku ty si to zitra uzij a moc nezlob 😀 znas se....
ja jsem ted prisla a jdu do vany a pak k telce jsem hrozne unavena a hlavne me boli hlava jako prase......

septim
29. říj 2009

taky me porad boli hlava a pry muzu paralen normalne lupnout 😉

septim
29. říj 2009

janysku a kdy jedes smer HK 😉

coko.joko
29. říj 2009

sept to se mas paralen 😉 ja nemuzu nic protoze tady nic tak slabeho neni..... 😉 ale muzu rict,ze me fakt ta hlava boli jako prase..........

coko.joko
29. říj 2009

sept jak dopadlo KFC 😉 pisni na nasi schranku 😀

septim
29. říj 2009

bylo to super a uz ve 13tt kdyz bude prcek dobre natocen pry muzu vedet co to bude, tak jsem zvedava protoze to je za par. Musim koncit Michala rusi me cvakani do pocitace. 😉

leny2
30. říj 2009

Ahoj holky,
včera jsem se za celý den sem nedostala, mamka s tchýní mi myly okna, pak jsem zbalila mladýho a jel na prázdniny a když jsme se vrátili večer, tak mi nešel koník, jak na potvoru.

Marhulinko, tak co jsi všechno zjistila? U jakého dr. jsi byla? Co všechno ti dělali?

marhulinka
autor
30. říj 2009

Krásné ránko,u nás svítí sluníčko 😉 🙂

Leny jen utz,vše se přeměřuje a kontrolují vnitřnosti,srdíčko a tak....pak se kontroluje děložní hrdlo,čípek... 😉 No a když chceš,tak i to co je mezi nožkama,když prcek ukáže...no náš se teda ukázal...to bude asi po taťkovi 😀 Žádný stydlín 😀

leny2
30. říj 2009

A u kterého dr. jsi byla?

leny2
30. říj 2009

Ptala jsi se kdy je nejlepší jít na 3D/4D? A co ten test na cukrovku? Na ten půjdeš příště?

marhulinka
autor
30. říj 2009

Nám to dělal dr.Dol 🙂
Na 3D klidně ve 24tt,to je prý mimčo krásně vidět 😉
Za měsíc mám poradnu+krev na protilátky,na 3D se mám objednat až tak klidně týden před... 😉 🙂
Na těhu cukrovku mi to vypíšou příště,chodí se 24-28tt 😉 🙂

leny2
30. říj 2009

A dělají tu cukrovku tam?

leny2
30. říj 2009

Jsem si odskočila na záchod, to víš ta moje zácpa, po třech dnech chodím a to pak je něco a když se to povede, tak slavím.

leny2
30. říj 2009

Minule mě právě povídala sestřička, že půjdu k dr. Doležalovi, tak jsem se chtěla právě zeptat, zda jsi tam taky byla.

leny2
30. říj 2009

A máš fotečku Kubíka?

marhulinka
autor
30. říj 2009

Leny na cukrovku se myslím jezdí do nemocnice....
Počkej po pěti měsících zácpa ustoupí 😀 Fotečku nemáme,počkáme si na to 3D...ono jsme byli tak rozkecaní a šťastný,že jsme na to všichni zapomněli...dr.si povídal s manžou,že už může kupovat auťáky...no a já už do toho neměla co kecat 😀 😀

leny2
30. říj 2009

To jste si zase ulevili, viď? Já si taky nepřipouštím žádné negativa, ale na kontrolu se trochu bojím, ještě si musím 14 dní počkat.

marhulinka
autor
30. říj 2009

Jojo od začátku věříme,že teď je to to pravé a prcek prostě bude...jen v den vyšetření znervózním,ale jakmile si lehnu u dr.zase to ze mne spadne....včera jsme od začátku s dr.tak povídali,že ani nebyl čas být nějak nervní 😉 🙂

leny2
30. říj 2009

Já jsem byla i minule u dr. Doležala a všechno mi tak hezky popisoval když dělal ultrazvuk, byla jsem moc spokojená, tak už se těším na příště.

leny2
30. říj 2009

Nějak mi blbne koník,hází mě to na první stránku při odeslání odpovědi.