Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
16. lis 2009

no tak vidis janysku.......a na vanoce je doma pejsan 😀

janysek70
16. lis 2009

Já jsem taky stále na vážkách, hlavně ho potřebuji zpracovat a pak už by to bylo doladění 😀 . Si sama taky říkám, že by bylo lepší to štěňátko až na jaře, že by se plácalo venku na trávníku, než takhle na zimu....

marhulinka
autor
16. lis 2009

Janysku štěnďata vypadají krásně...škoda,že tam nemají fotku rodičů /aby bylo vidět,jestli budou po nich třeba tmavý/...ale myslím,že když bys napsala,tak určo nějaké foto pošlou 😉 🙂

My měli pejsana taky na zimu...domů jsme si ho přivezli 8.12. 😉 Oni pak stejně do posledního očkování ven chodit nemají 😉 🙂

coko.joko
16. lis 2009

janysku nemuzes vse nechavat na jaro 😉 pejsana k vanocum a mimi na jare 😵

janysek70
16. lis 2009

To je pravda......
Marhul a měla jsi nějakou knížečku na výchovu a na vše co se má a nemá (očkování, zuby...)?

janysek70
16. lis 2009

Jo taky jsem byla v sobotu v rychlosti ve velkém OD Tinkťongů a měli tam ty barevné kuličky na stromečky ve čtyřech barvách a já si pamatuji jen tu světlezelenou a oranžovou a ten pytlík byl kolem 60,-Kč a pak různé barevné kamínky a oblázky. Jen teda neměli klacek a tu polystyrenovou kouli nbo jsem ji alespoň neviděla

marhulinka
autor
16. lis 2009

No já měla knížečku,ale jen jsem ji přečetla...stejně jsem se řídila vlastním srdíčkem a tak...výchovu jsme začli od třetího měsíce...oni jsou to tvrdohlavci,takže čím dřív,tím líp 😉 Zvolili jsme všechno formou hraní a odměňování...a náš pejsan po měsíci venku jako malilinkatý pejsánek krásně poslouchal 😉
Očkování a tohle všechno ti řekne veterinář při první návštěvě...až si ho přivezeš domů,tak následující den ho jít ukázat a domluvit se rovnou na dalším očkování 😉
Očkovací průkaz dostanete s polu s pejsáčkem 😉

coko.joko
16. lis 2009

janysku skoda,ten klacek asi nemaji nikde 😀

janysek70
16. lis 2009

Jo pořádný klacek není jen tak 😀 😀

coko.joko
16. lis 2009

no prave a stale hledam a porad nemam 😀

marhulinka
autor
16. lis 2009

Coko musíš přijet do Čech 😀 tady je klacků 😀

coko.joko
16. lis 2009

no vzdyt jse mt ouz rikala,ze prijedu k tobe ty mas klacku doma od manzela,tak me jeden pujcis 😀

janysek70
16. lis 2009

Čoko, ty co jsi našťouchnutá, tak myslíš jen na čuňačiny, řekla bych, že ti to kouká z očí, ale nevidím tě, takže ti to kouká z každého příspěvku 😀

mysicka.hk
16. lis 2009

Ahoj děvčátka, jdu se na vás mrknout než půjdu do práce.
Koukám že se tu zase rozebírají klacky, u nás jich je taky dost. 😉

coko.joko
16. lis 2009

janysku ja chci pouze ten klacek....na tu kouli nic vic....a marhul rikala,ze ji manzel nosi domu ty klacky.....tak me jeden pujci......a jinak jsem to opravdu nemyslela 😉 jsem slusna holka vzdyt me znate

marhulinka
autor
16. lis 2009

Coko teď mám doma nové klacky-čerstvoučké 😉 🙂 a prý budou i další 🙂 Jsem zásobená 😀

Mysi ahojky ať ti to v prácičce uteče...!!

coko.joko
16. lis 2009

ahoj mysko-tady se asi budou porad rozebirat klacky 😀

mysicka.hk
16. lis 2009

Zítra bych měla mít volno tak se mi dneska nějak nechce.

mysicka.hk
16. lis 2009

Kdepak máme Blaženku, dlouho tady nebyla?

coko.joko
16. lis 2009

blazenka asi pracuje a flagi tu taky nebyla dlouho......

mysicka.hk
16. lis 2009

Co Septim, jak ta se má?

janysek70
16. lis 2009

Jo, mně včera klacek taky ukázal, no byla jsem v sedmým nebi 😵 😵 😵

marhulinka
autor
16. lis 2009

Janysku jen ukázal 😅

janysek70
16. lis 2009

Nééééé, to jsem se na něho mohla i z blízka podívat a pohrát si 😵

coko.joko
16. lis 2009

no janysku ty porad myslis na prasecinky 😀 a ne ja.......protoze ja uz ani nevim co to je....... 😀

marhulinka
autor
16. lis 2009

No já si s nima taky vždy pohraju...zapíchnu na ně kouli a pak aranžuju do květináče 😀 😀 😀

coko.joko
16. lis 2009

no a proto si tu vcera nebyla vecer,protoze sis hrala s klacikem 😀 😀

janysek70
16. lis 2009

Já na ně jen nemyslím 😵 😵 😵 😵 😵, jak je ta písnička od Dalibora Jandy: "...hráli jsme klackovanou, vždyť to znáš....." 😀

marhulinka
autor
16. lis 2009

Joooo to znám 😀

coko.joko
16. lis 2009

no tak to musi bejt u vas veselo 😀 kdyz hrajete klackovanou 😀