Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
20. lis 2009

janysku je fakt,ze 7km a 1000km je malicky rozdil,ale da se....jsem se nejedla a mam hotovo,takze jdu do koupelny a na to kavco....teda ja spis cokoladku 😉

leny2
20. lis 2009

Ahoj holky,
omlouvám se za dnešní absenci, ale od rána jsem se nezastavila, manža včera předělával regál v šatně a tak jsem musela přešít závěs a celé uklidit a narovnat věci, tak mám další věc hotovou. Ale s tím panděrem to začíná být docela náročné to ohýbání a tak, zítra se pustím do pokojíčku, nemůžu to už zas tak odkládat, když vidím jak mě to zmáhá. Mladej už byl dnes dobrý, tak jsem zajela do školy pro úkoly, tak máme co dělat o víkendu.

leny2
20. lis 2009

Janýsku, co pejsánek? To je mazlíček, co? 🙂

coko.joko
20. lis 2009

Jdu se mrknout na vas......misto toho,abych sla ven s kamoskou,tak lezim s hadrem na hlave a ted jsem vstala,je me zle a porad blindim...asi to mam z toho uklidu,jsem to prehnala 😎 tak zase jdu lezet.....paaaaa

leny2
20. lis 2009

Coko, copak se ti děje? Tak hezky odpočívej.

leny2
21. lis 2009

Dobré ráno,
přeji všem hezký víkend.

Coko, už je ti lépe?

Janýsku, co pejsánek? Ještě nemáš foťák doma?

Marhulinko, co u tebe nového?

Septim jak se daří?

Mysicko, ty asi stále pracuješ.

Kdepak máme Blazenku?

janysek70
21. lis 2009

Pěkné dopolko přeji a užívejte krásný víkendík. Čoko ty už kašli na ten úklid, víš, že to máš zakázaný!

coko.joko
21. lis 2009

Ahojda,
leny-uz je to lepsi,ted jsem si dala caj a snazim se tady do sebe dat nejaky jidlo 😉 snad uz bude dobre...
janysku-ja uz nemam co uklizet 😀 😀 a tak dneska na to kaslu......

janysek70
21. lis 2009

To já na to jdu, jsem posnídala, projela PC, pohrála si s pejsanem a jdu do prádelny s prádlem, ať se to mele a pak poklidit, odpolko přijedou na kontrolu tchánovci.
Tygr už mi tady to prádlo tahá z koše 😀

coko.joko
21. lis 2009

No to mas veselo,kdyby to jeste umel odnest do ty pracky vid 😀 to by bylo super....ja na to dneska dlabu....a nic nedelam

janysek70
21. lis 2009

Michala jsem vyslala na nákup, vstával už v šest a strašil tady a budil nás 😠

coko.joko
21. lis 2009

coze?v 6 hodin to jsem byla curat a jeste jsem mela zalepeny ocicka to bych nedala takhle brzo 😉

janysek70
21. lis 2009

Však šel včera v pět na tři, přišel v osm a usnul u telky, tak byl vychrápaný. Já šla dlouho, Beník mi vzbudil v pět, tak jsem ho vzala k sobě a chrápali jsme do osmi.

coko.joko
21. lis 2009

jo tak uz ho beres do pelisku k tobe?Teda to bude pekne rozmazleny psik 😀 ale to je dobre je takovej malicky

janysek70
21. lis 2009

Vezmu do postele deku, on se přitulí, cítí teplo a chrní, jinak by zevloval a musela bych vstát 🙂

janysek70
21. lis 2009

Tak já se prozatím loučím, bych toho moc neudělala. Možná budu večer, dle toho jak tu bude dlouho návštěva.

coko.joko
21. lis 2009

Jasne janysku,uzij si navstevu a ja jdu taky,ale jen k telce koukat na film "Konec sveta 2012"tak pa

marhulinka
autor
21. lis 2009

Ahojky při sobotě 🙂

leny2
21. lis 2009

Ahoj Marhulinko 🙂

marhulinka
autor
21. lis 2009

Coko tak to s tím uklízením nesmíš tak přehánět...vždy každý den jen něco 🙂
Jaký byl filmeček?

Janysku už budeš mít foťák?? Jsme nedočkavé na fotečky Bendíka 😉 🙂

Leny2 včera jsem žehlila a prckovi se to teda vůbec nelíbilo..celo dobu do mě čutal,že se na to mám vyprdnout 😀 No nakonec jsem ten koš zdolala docela rychle,byla to samá trička a utěrky....a pak dal zase pokoj 🙂

My dneska drandili po nákupech,zase něco k Vánocům jsme sehnali...no a jinak jen prochajda....Měli jsme tu na chvíli návštěvičku a k večeru se chystáme taky možná pryč..

leny2
21. lis 2009

Já jsem psala s mladým úkoly, museli jsme dohnat co zameškal, když dva dny nebyl. Tak toho bylo opravdu hodně, ale zvládli jsme to.

marhulinka
autor
21. lis 2009

Leny tak hlavně,že to máte za sebou 😉 A mladýmu už je dobře?

leny2
21. lis 2009

Jo, včera už byl dobrý, žádná horečka, břicho už ho taky nebolí, tak to snad bude dobrý.

marhulinka
autor
21. lis 2009

Jééé tak to je dobře!!! 😉
A co u tebe nového? Co prcošek?

leny2
21. lis 2009

U mě dobrý, prcek kope jak o závod, někdy to i trochu zabolí jak mě načutne, je to hned veselejší, když je člověk cítí v bříšku, víme, že je vše ok.

marhulinka
autor
21. lis 2009

To je dobře,jen ať o sobě dávají hezky vědět...
My jedeme ve čt do poradny a na krev,budou mě objednávat i na tu cukrovku 😝

leny2
21. lis 2009

A teď se objednáš i na 3D?

marhulinka
autor
21. lis 2009

Jo asi se budu objednávat 😉 🙂

leny2
21. lis 2009

Já jedu až 9.12., vždycky si to odpočítávám od tebe, když jedeš ty, tak si říkám, že ještě 14 dní. 🙂

marhulinka
autor
21. lis 2009

Jo to je dobrý,máme to vždy ty dva týdny od sebe 😉 🙂 No na ten test se teda moc netěším...doufám,že tam nebudeme muset dlouho sedět... ☹