Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
24. lis 2009

Tak musíš taky drobek něco vydatného, ať trošku přibereš a má mimi živiny 😉
Co Tě potkalo smutného? 😕

coko.joko
24. lis 2009

ja se snazim janysku,ale kdyz me to nejak moc nechutna....vim,ze mam pribrat,ale nejde to......
mamka volala,ze odvezla sanitka babicku do nemocnice a ma neco na mozku....porad pry rikala,ze je rada,ze se dockala toho,ze budu mit mimi a nejak me to bere......ale bude dobre.....takze nesmutnit a co pejsek porad muchlujes.......

coko.joko
24. lis 2009

Marhul teda koukam na tvoje fotky a ty mas uz krasny pupicek 😀 😀

janysek70
24. lis 2009

No to jsou ty generační problémy a vždy jsou to pořádné životní ťafky a vždy přijdou nečekaně a v nejméně vhodnou dobu. Snaž se moc nenervovat.

coko.joko
24. lis 2009

jo to jsou tafky....ja jsem v poho,akorad me to mrzi.....ze tam nejsem a nemuzu jit za ni......
a co ten tvuj psik.........kdy nam ho ukazes.....

janysek70
24. lis 2009

Jednu fotečku mám v albíku

marhulinka
autor
24. lis 2009

K obídku všem dobrou chuť 🙂 😉

marhulinka
autor
24. lis 2009

Tak já udělala zase jeden stromeček pro moji mamču...pak jednu výzdobu do obýváčku 😉
No a byla jsem venku a pěkně tam fučí 😝

Coko oříšky jsou zdravé,sýry se nesmí plíšňové a maso můžeš,jen musí být dobře tepelně zpracované...proto si ho dávat spíše doma a ne někde venku 😉 🙂

coko.joko
24. lis 2009

je janysku ten je krasny.......vezmes ho na srazik v unoru.....at ho muzu pomuchlovat..... 😉

marhulinka
autor
24. lis 2009

Jůůůůůůůůůů Benííííííííííííííííííček maličkatý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chci další fotečky...hezky ať vidím hubinku ze předu,jak vypadá ňuchlínek maličkatý 😉 🙂

leny2
24. lis 2009

Janýsku, ten je k umuchlání, nádherný. 😵

Coko, snaž se moc nenervovat, ale úplně tě chápu, jak se cítíš, jsi daleko.

Marhulinko, tady taky fučí, pověsila jsem ven na sušák prádlo a prchla dom.

coko.joko
24. lis 2009

marhul musi ti stacit jedna fotecka 😀
ja jsem si ted dala k papce rajcatka a mozarelu a bazalku moc dobry.....muzu na kila a k tomu housku se sunkou a syrem.....a za hodku kure......to jsem prasatko co...... 😀

marhulinka
autor
24. lis 2009

Nééé já chci víc foteček 😀

Leny já byla s pejsanem a myslela jsem,že mi bude na vodítku lítat jako drak.... 😀 Teď tu ale svítí sluníčko.

coko.joko
24. lis 2009

marhul to snim taky nesmis ven,kdyz tam je vitr.....neblazni,by ti mohlo zustat jen voditko 😀 😀

marhulinka
autor
24. lis 2009

No a na louce jsem ho pustila hezky na volno 😀 😀 ale nelítal 😀 😀
Ven musí...přece potřebuje čurinkat a bobkovat 😀

coko.joko
24. lis 2009

tak ho nauc na zachod,kdyz je takhle venku.......chudak se urco klepal........ 😀 😀

marhulinka
autor
24. lis 2009

Neklepal měl svetříček 😉 Lítal takže mu bylo teplíčko a nakonec se mu ani moc nechtělo domů... 😀 a já jsem ráda,že se s ním vždy projdu 🙂

coko.joko
24. lis 2009

to je dobre aspon nesedis doma 😉 a svetr mel......a mas i plastenku.....tay prodavaji super hadry na tyhle malicky psiky je to sranda.......

marhulinka
autor
24. lis 2009

My máme svetříky,upletla mi je pro něj mamča....pak máme zimní bundu-v ní je frajer 😀

marhulinka
autor
24. lis 2009

Ale jako nějaké kšiltovečky,tílečka,botičky....to bych mu teda nikdy nedala!!!

janysek70
24. lis 2009

Marhul, tak plavky 😀
Já budu muset pořídit nějaký svetr s kapsama, abych ho zatížila kamínky před větrem 😅 . O víku jsem s ním byla na prochajdě k lesu a nad námi lítala nějaká poštolka a štěkala, tak jsem ho pořád hlídala, aby mi ho nečapla a neulítla mi s ním 😅

coko.joko
24. lis 2009

no a ted si ven,kdyby mel botky,tak mu nebude zima na tapky a ty ho pak nemusis utirat
😀

marhulinka
autor
24. lis 2009

Janysku ani plavky 😀 😀
Na poštolku bacha...známým nějaký dravec pejsana sebral,když to bylo malinkaté miminko... ☹

Coko 😀 víš jak by s botkama vypadal? To by si tu lidi ťukali na čelo...je fakt,že nožinky má z venku studené...ale on se doma zase hnedka zahřeje 😀

coko.joko
24. lis 2009

janysku,postolka jeste jde,ale kane by bylo horsi......tak mu dej na hlavu nejaky majacek a uvidis nikdo si na nej nedovoli 😀

janysek70
24. lis 2009

Já jsem jeho badyguard a on se naštěstí ode mě nehne, jde poslušně pořád u mě 😉

coko.joko
24. lis 2009

to je hezky.......taky bych chtela,aby nekdo chodil podle me 😀

janysek70
24. lis 2009

Vždyť tady pořád píšeš, jak máš V. vychovaného a že šlape, jak ty pískáš 😉

coko.joko
24. lis 2009

ale ja nemyslim cloveka 😉 myslim zviratko....uz si leta preju psa,ale V.se k tomu nejak nema a ted uz vubec neprojde......

janysek70
24. lis 2009

Tak nechápu, proč mi někdy M. říká :"ty zvíře" ???????

marhulinka
autor
24. lis 2009

Janysku a to ti říká kdy 😅 😅 😵 😵 🤐 🤐