Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
7. dub 2009

Jo čoko, ale jestli vyhrajou, tak budou asi měsíc slavit...... 😅 😒

coko.joko
7. dub 2009

je janysku co ty tady jeste 😉

janysek70
7. dub 2009

Ale něco jsem si psala do práce a nyní se mi to tiskne. Zítra razíme zase do Pardubic 😝

coko.joko
7. dub 2009

to ne ja jsem dnes V.rekla koncem dubna jedem smer CR a pokud ne tak jedu sama a on,at si slavi jak chce dlouho..... 😀 dneska jsem mela peknou depku........ale pak se stavila kamoska s mimcem a tak jsem na to rychle zapomela 😉

coko.joko
7. dub 2009

je Pardubice,tak sestav u leny16 bude mit radost.......
ja zitra razim smer mesto a budu courat a neco jeste kupovat,V.me rekl pin ke karte,tak se na to podivam 😀 😀

janysek70
7. dub 2009

Tak tě tu budeme vyhlížet.... 🙂
A já už jdu do hajan, tak páček 😉

coko.joko
7. dub 2009

jo mej se krasne a pa ja si jeste neco prectu na netu a oak taky zalehnu 😀

leny2
8. dub 2009

Ahoj holky,
co je nového?

Já jsem byla dnes se objednat na rehabilitace,mám zatuhlou krční páteř a ještě mi zjistili, že mi padá klenba na jedné noze, takže ještě jedno vyšetření příští týden mě čeká.

leny16
8. dub 2009

leny- am ěla jsi před tím problémy s nohou? 😉

Holky, včera jsem byla na té autoškole. První pocit nic moc, měli jsme křižovatky 😠 Docela v tom mám guláš.
Ale já tomu přijdu na kloub, řidičák potřebuju 😉

janysek70
8. dub 2009

Leny, stále mysly na pravidlo pravé ruky a to dáš 😅

leny16
8. dub 2009

Vím, pravá ruka přednost 😀 Určo to dám, jen se do toho potřebuju dostat, je to pro mne velká neznámá 😕
Co ty, už jdeš brzy na tu stimulku, že? Tuším správně ke konci tohoto měsíce? 😉

janysek70
8. dub 2009

Neeeeee, žádná stimulka, fuj, jen KETík a asi začátkem května, jestli tedy půjdu ...

leny16
8. dub 2009

tedy vím, že ne stimulka 😅 že jen ket 😉 . Mrazáčci čekaj na maminku 🙂 😉

leny2
8. dub 2009

Ahoj Janýsku,
ty přemýšlíš o odkladu KETu? Nebo proč bys nešla? Jo, teď mi to docvaklo, že budeš těhu třeba přirozeně, ne?

Leny, ne noha mě nebolí, mám problémy s krční páteří, to víš sedavé zaměstnání. A přitom mi na to přišli.
Autoškolu zmákneš, první lekce vypadají hrozivě, ale pak už to půjde líp.

janysek70
9. dub 2009

Zdarec, budíčeeeeeeeeeeek 🙂
Musím do práce....

Leny zatím nepřemýšlím o odkladu, ale už několik dní mi bolí na levém vaječníku a dnes jsem se vzbudila s bolestí obou a musela jsem si už vzít prášek, abych vydržela,.....tak se bojím, aby nenastala nějaká komplikace....

septim
9. dub 2009

Ahojada a dobre ranko. To je mi moooc lito Janysku ☹ ale ono se to urcite zlepsi😉 a nemuzes to mit treba jen pred menzes, nebo pri ovolaci. Ja mam takove bolesti vzdy pri ovulce, a je to vzdy na tabletku.Co delate zeny v sobotu, nebudete mit nekdo cas zebychom dlai neco dobreho? 😉

leny2
9. dub 2009

Ahoj holky,
Janýsku, teď bys měla mít asi tak ovulaci, ne? Tak to může být k tomu třeba.

Septim, v sobotu jdu ke kámošce na nehtíky a hlásí krásné počasí, tak možná domluvíme nějakou grilovačku.

coko.joko
9. dub 2009

Ahojda holky,
tady to opravdu nezije....nikdo nikde ☹
sept ja bych sla hned nekam na mnamku a treba jen dat to kafe,ale nemuzu jeste....... 😀 jeste musis pockat,ale az budu v HK,tak zajdem nekam...hned se ti budu hlasit.... 😎

janysku,to mas treba opravdu ovulku,ja mam kamaradku a ta kdyz ma ovulku,tak ji je taky zle.....rikam ji porad,ze je stastna zena a vi presne kdy na to vlitnout 😉

leny2-ty jsi na tom jak ja...taky mam v pr....krcni pater totalne zabloklou a od toho me boli cely zada vcetne te kycle,takze me to tady rovnaji a snad dobry......pry jsem vzorna pacientka 😀 😀

Tak se tu mej te a ja na vas zase mrknu...musim jit na nakup,protoze skopcaci ty velikonoce moc prozivaji a zitra az do po.maji zavreno a to vsechno,takze musim nakoupit at mame co papat... 😀 😀

janysek70
9. dub 2009

Já už jsem doma a hladová, čekala jsem na Míšu, že pojedeme spolu na oběd, ale měl plné ruce práce s přezouváním kol a tak jsem to nakonec vzdala......
Nakoupila jsem a hurá k domovu. Koupila jsem si velký hrneček na bylinky, páč mi už nebavilo to neustálé přelévání pomocí sítka

janysek70
9. dub 2009

Jo a jinak si myslím, že už mám spíš po ovulce, ale vůbec nevím, bo ten cyklus mám pokaždý jinak, ale včera jsme s taťkou dělali lásku a tak jsem si to asi ještě více rozbláznila....

leny2
9. dub 2009

Janýsku, to je krásný výraz "dělat lásku", to se mi líbí. 🙂

leny16
9. dub 2009

Čau kočky 😉
v so též nemůžu, jdeme mám velký úklid 😉
Dnes jsem byla u dr, vše ok, během 5 min. jsem byla venku z ordinace 😉

coko.joko
9. dub 2009

teda holky kde jste vsechny 😉 tady to hrozne vazne ta komunikace 🙂 ja vam teda nevim......

leny2
10. dub 2009

Ahoj holky,
tak jsem si vzala dneska dovču a dala jsem se do úklidu, okna a tak.

To víš Coko, povinnosti, práce, venku hezky, tak přeci nebudem sedět u počítače doma.

janysek70
10. dub 2009

Někoho jsem tu zahlédla 😉 , tak vás všechny zdravím při pátku a přeji hezký den, dnes píší na netu, že má být až 24 stupňů, tak si to užívejte....
Leny už 17 tt 😉

septim
10. dub 2009

☹ vas taky nekam vytahnpit hruza zeny hruza ☹ A co ty janysku taky asi nemuzes. ☹

leny16
10. dub 2009

hojky holky 🙂
to bude tedy počasíčko, já si ho ted vychutnávám plnými doušky 🙂
holky, to je přesně počasí na ZOO a nebo na posezení nněkde na zahrádce 🙂 , at už přijede coko, papa

leny16
10. dub 2009

sep- kéž bych bydlela v HK hned bych šla, ale takle to mám z ruky 😒

septim
10. dub 2009

to ja vim leny aaaach jo 😉

leny16
10. dub 2009

počkej, až budu mít řidičák 😀 ale to zase nevím, jestli si do HK troufnu 😠 😉