Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
4. pro 2009

no hlavne,ze ti chutna 😀 😀 ja se taky tesim az si dnes dam nejakou prasarnu ve meste 😀 vidim to bud na grilovany koleno a nebo rizek Hawai 😉 😉 moc dobry a nebo taky bch si dala bramborovy knedlik,zeli a k tomu krutu,to ted tady maji vsude mocinky dobry 😀 😀 😀

leny2
4. pro 2009

Jsem se hezky vydadala po obýdku a už musím zase letět, tak se tu mějte.

Coko, užij si návštěvičku a nákupy. 🙂

leny2
5. pro 2009

Přeji krásný víkend,
ať vás čerti neseberou 😵

leny16
5. pro 2009

Ahoj kočky,
o kilečka se nebojte 🙂 Já jsem také měla 18 navrch a z porodky jsem šla o 9 kg lehčí a ted po 2 měsících už zbývá jen 4 kg. Kojením se hodně hubne a to jím normálně a po 6 nedělí už můžete pomalu cvičit. Já ted chodím už 3 krát týdně, za chviličku zase jdu 🙂 .
Jinak Vanesska je super, prdíky už se jí zlepšily a skoro nebrečí. Dnes jsem spala do 9:30 s 1 vstáváním za noc 😉 . Jsem štastná 🙂 a Vaness se zdá taky strašně spokojená.
Holky, přeji vám pohodový zbytek těhu a ostatním brzké //

leny2
5. pro 2009

Ahoj Leny,
to je dobře, že už takhle krásně Vanesska spinká v noci a prdíky už tak nezlobí. To jsi dobrá, že zvládáš chodit cvičit.
Tento měsíc jsem přibrala jen kilečko, teď se to trochu zpomalilo, nejvíc jsem přibrala když se mi udělalo líp po nevolnostech, tak nějak od 13 tt. Tak uvidíme, jak to do konce bude.

marhulinka
autor
5. pro 2009

Ahojky všem...užijte si krásný víkendík...my dneska ráno nakupovali a pak měli předvánoční srazík s přáteli,tak byl super den...doma jsem padla za vlast a na hodinku a půl chrupkala...no a dneska budu balit večer u nějaké pohádky dárečky 😉

Leny16 já se ani o kilečka nebojím-teď jsem se zastavila a měsíc už mám stejně...však pak to můžu dávat zase dolů 😉 Hlavně,že je miminečko 😉 To je dobře,že už se i krásně vyspíte 😉 Užívejte si krásné chvíle a těšíme se na nějaké fotečky 🙂

mysicka.hk
5. pro 2009

Ahoj všem. 😉

marhulinka
autor
5. pro 2009

Ahojky Mysicko,tak dneska konečně padla,viď?? Užij si zbytek víkendíku 😉

leny2
6. pro 2009

Dobré ráno,
čertíci nás neodnesli, už se jich ani moc nebál, ale lufta trochu měl. 🙂

septim
6. pro 2009

hezky den,tak u nas se certi uz prechazi s ledovym klidem, musim pockat az dvojcata povyrostou a bude zase sranda. Jinak ´ja nacerty skoro zapomela, celej den jsme byla s manzelem v Pardubkach Misa mela az do vecera basket, mela tri zapasy a dnes dalsi dva a v 16.00bude predavani cen tak jsem zvedava jak ty nase holky dopadnou 😉

mysicka.hk
6. pro 2009

Ahoj holčiny, copak jste dneska obědvali? 😉

leny2
7. pro 2009

Ahoj holky,
tak tu máme další týden před sebou, mě čeká ve středu kontrola, jinak nic velkého v plánu nemám.

marhulinka
autor
7. pro 2009

Všem krásný začátek nového týdne 😉 🙂

Leny ve středu budeme na tebe myslet...ať máte krásné pokoukáníčko 🙂 😉

janysek70
7. pro 2009

Zdravím Vás všechny při pondělku a přeji pohodu.......

marhulinka
autor
7. pro 2009

Janysku tobě taky pohodičku 😉 Co Beník?? Vůbec nepodáváš info a my jsme taaaaak zvědavé 😕 😕 😵 😵

janysek70
7. pro 2009

Dnes s ním musím zajet na to 3. očkování a pro něco na odčervení, asi odpolko, jsou tam až do 20 h. Taky mi řekni, v kolika měsících se asi začnou obměňovat ty zuby, abych věděla.... A jsou ty druhé taky takové jehly?

leny2
7. pro 2009

Marhulinko, pokoukáníčko budu mít jen já, manžel bude v práci, ale pojede se mnou na 3D, to už se moc těšíme.

Janýsku, ten náš začal měnit zuby tak nějak v 8 měsících myslím, ale nevypadaly mu všechny samy, tak jsme museli jet k veterináři na trhání pod narkozou. Teď už je nemá takové jehličky, ale jsou stejně malinkaté.

coko.joko
7. pro 2009

Ahojda,krasny start do noveho tydne 😉 ja jsem uzila krasny vikend 😀 mam velkou radost....

marhulinka
autor
7. pro 2009

Jéééé tak ať bodlinka nebolí...ikdyž oni jsou to stateční pejsánkové 🙂 A jistě bude pak doma nějaká ta odměna 😉
Druhé už naštěstí takové jehly nejsou 😉 Začínají se vyměňovat tak od 5měsíce a měly by se pravidelně kontrolovat,mají tendenci nevypadat ty mléčné-pak stojí buď vedle sebe,nebo za sebou....musejí se případně včas vytrhnout...většinou je dobré pomáhat si doma běžnou hrou-přetahováním se o nějaké věcičky...většinou se ty malinké uvolní 😉 Nejvíc ale drží špičáky,ty mají ooooooobrovsky hluboké kořeny-my je pak dávali trhat a máme je doma v krabičce na památku 😉

marhulinka
autor
7. pro 2009

Leny tak si to užiješ za něho a budeš vyprávět 😉

Coko ahojky

janysek70
7. pro 2009

Díkes, tak na zuby je ještě čas......, spíš by potřeboval holiče, je to taková chlupatice 😀 😀

coko.joko
7. pro 2009

marhul ahojda, 😀

marhulinka
autor
7. pro 2009

Janysku tak mu nechej na 3,4 měsících udělat štěněčí zástřich....to mu zastřihnou hlavinečku,aby krásně viděl...pak třeba pacinky a prdeličku a bude to ňuchlíneček 🙂

marhulinka
autor
7. pro 2009

Tak já si jdu udělat tu snídani...dneska byla probdělá noc a teda doufám,že jsem to zažehnala a nevrátí se to...chudák manža taky nespal... ☹

coko.joko
7. pro 2009

dobrou chut marhul 😉
ja dneska budu asi pect cukrovi se me nechtelo,ale neco preci udelam a pak jeste budu zkouset od holek bejlis pry je moc dobry,tak to vyzkousim 😀

septim
7. pro 2009

Ahoj holky ja dnes do A k Hodikovi na ultrzvuk tak se tesim. dneska dopolko jeste upecu konecne pernicky jeste totiz nic nemam napecene
o☹tak to je fajn cokous ze se to vydarilo a ty jsi si to uzila
😉janysku to je ale vyraz chlupatice clovek hned mysli na neco jineho
😀

leny2
7. pro 2009

Jé, Čoko, bejlis je výborný, máš recept?

Marhulinko, mě teď prcek budí každé ráno kolem 5 hodiny, ale to je aerobik, že se musím zvednout a jít se projít.

Janýsku, taky jsme ho nechávali stříhat docela brzo, bylo teplo, tak mu udělali jen takový lehký sestřih.

coko.joko
7. pro 2009

sept,tak at to dopadne na jednicku,pak pisni co a jak....ale urco je vse v poradku 😎 jo vikend byl uplne uzasny uz jsem se tak krasne dlouho nemela 😀 skoda,ze tu nemohla bejt dele ☹ jinak jeste pisni co a jak Misa na basketu kolikaty 🙂 a to cukrovi ti neutece........ 😀

leny2
7. pro 2009

Ahoj Septim, tak dobře pořiď u dr. Hodíka, on je to takový srandista.

leny2
7. pro 2009

Já mám cukrovíčko objednané od jedné paní, měla jsem je i minulý rok a bylo výborný, jen si udělám pár druhů nepečených a prdím na to.