Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
7. pro 2009

jo mam leny ja ti ho pisnu pry je moc dobry a tak jsem si nechala dovest od kamosky veci a udelam ho dneska 😉 .........1 Salko-varit 2 hod.ve vodni lazni
1.5l mleka+2 pudinky-uvarit jako klasicky pudink
3 lzice medu
1/2 rumu,ale ten podle toho jak budes chtit.....
Az to vse vychladne,tak vse rozmixovat a nalit do flasek....moc dobry 😝

leny2
7. pro 2009

Týjo, to vypadá moc dobře, já mám ráda takové sladké lepidla a mohla bych si tam dát jen minimálně rumu, abych to mohla i já malinko pocucávat. Čoko díky.

coko.joko
7. pro 2009

no pry je to dobry a lepidlo to bude urco....ja to mam taky rada a rum tam dam jen opravdu malicko 😀 ale jsem na to zvedava jaky to bude 😎 tak at se to povede 😅

leny2
7. pro 2009

A jak jste na tom holky s dárečkama? My byli včera omrknout obchody, žádné lidi nikde nebyli a dva dárečky pro mladýho jsme vybrali, tak jsem ráda, už mám skoro všechno.

leny2
7. pro 2009

Já jsem to pila u známých, taky samovýroba a bylo to moc dobrý. 🙂

leny2
7. pro 2009

Čoko, brusle už jsme vybrali, jsou to ty světle modré uprostřed:
http://www.devilsport.cz/eshop/katalog/ledni-br...

leny2
7. pro 2009

Mají je u nás ve sportu za 990,- Kč, tak to je docela dobrá cena.

marhulinka
autor
7. pro 2009

Tak já razím na nákupek,jsme tu jak u snědeného krámu...

Leny s dárečkama jsme na tom taky dobře,v sobotu ráno jsme hodně pořídili - no čekají mě jen nějaké drobnosti a akorát ještě můj taťulda...toho vyřešíme příští týden s bráškou na nákupech 😉 Doufám 🙂

janysek70
7. pro 2009

Leny, ty brusle měl Lukáš taky roztahovatelné a bylo to fajn, jak rostla noha, tak se posunulo a měl je poměrně dlouho..., na to bruslení na rybníku a párkrát, co byli se školu, bezva.

coko.joko
7. pro 2009

leny ja se ptala Vrati a ten rikal hlavne ne platove 😉 protoze v tom nedrzi noha a v kozenych se ten clovek nauci lip bruslit....
darecky leny nekupuji,protoze jsem tady a tak jen Vratovi nejakou malickost,nebudeme to prehanet mame uz jeden velky darek a to mimi,tak ted musime setrit na vybavicku a hlavne to ostatni....... 😀

janysek70
7. pro 2009

Čoko, ten puding je vanilkový? Jednou jsem někde u známých ten z pudingu pila, ale recept nemám, já dělám leta ze žloutků, salka, tatry, rumu a van.cukru. Teď mi ještě psala Lenkacar ten její Bejlís z uvařeného salka a se šlehačkou.

coko.joko
7. pro 2009

ale jsou krasny bruslicky......bude mit urco radost 😉

coko.joko
7. pro 2009

janysku-ja to mam taky od dadouse a ted teda nevim,protoze psala jen pudink,ale asi jo ne?Se ji budu muset poptat jeste.......no lenkacar tam dava slehacku,ale pry tam nemusi bejt......

janysek70
7. pro 2009

Tak to asi vanilkový, ale kdyby se dal třeba karamelový, byla by to zase obměna.
Ona to ta šlehajda zjemní a nadejchá.
Jednou jsem taky zkoušela místo normálního salka dát konzervu toho tmavého pikaa a byl to taky luxus.

coko.joko
7. pro 2009

no ja si myslim,ze to je taky vanilkovy,ale karamel by mohl bejt taky moc dobry.....muzeme vyzkouset,ale ja mam jen dva pokusy 😀 a tu slehacku jako nejdriv uslehat a pak ji dat do toho a nebo nalit a rozmixovat vse do hromady 😉

leny2
7. pro 2009

Janýsku, to jsem ráda, že píšeš, že jsou ty brusle dobrý, koho jsem se kde ptala, tak s nimi neměli ještě moc zkušeností a neporadili.

janysek70
7. pro 2009

Já kdybych dělala ten šlehačkový, tak bych zvolila trvanlivou šlehačku a nalít, to vlastně rozředí to hustý zkaramelizovaný salko. Já to dělám vždy ve šlehači, přidávám věci postupně a nechávám pořádně vyšlehat, aby nebyly hrudky.

leny2
7. pro 2009

Jdu něco trošku poklidit.

coko.joko
7. pro 2009

no ja si totis myslim,taky,ze je vse husty jak pudink,tak to salko a musi se to blbe pak slehat...no jsem na to zveda jak to bude vypadat,kdyz tak to poleti smer kos 😀 😀

coko.joko
7. pro 2009

leny ja uklizm porad a porad me pripada,ze mam bordel 😀 😀 jsem asi uz uplne magor..... 😀

leny2
7. pro 2009

Čoko, já taky furt poklízím, furt někde nějaký prach, dneska chci trochu zkulturnit koberce.

leny2
7. pro 2009

Oběd mám dneska od víkendu, tak nemusím vařit.

janysek70
7. pro 2009

Jsem si ten od Dadouška taky opsala..... To nebude hustý, ten puding máš normálně 2 sáčky na 1l mléka a tady ho děláš na 1,5l.

coko.joko
7. pro 2009

leny ja dnes fakt nic nedelam.....zadny obed proste nic........az prijde domu Vrata,tak pujdem na nakup a podle toho na co bude chut tak si koupime a je to 😀 😀 protoze me se dnes fakt nechce nic delat 😝 ja nemam nikde koberce,takze tu porad litam s kostetem 😀 😀

coko.joko
7. pro 2009

to je fakt janysku...dadous rikal,ze to mixuje tim rucnim a ten mam,tak to vyzkousime a uvidime 😀 a kdyz to maji holky uz vyzkouseny,tak se to musi povest i nam ne??????? 😀

coko.joko
7. pro 2009

Tak holky varim SALKO tak se dnes uvidi jak jsem sikovna holka 😀 😀

marhulinka
autor
7. pro 2009

Tak jsem zpátky z nákupu,z venčení a už konečně popíjím Caro s mlíčkem a snídám 😀
Venku je krááásně teplíčko...úplně úžasný počásko na procházky 😉

marhulinka
autor
7. pro 2009

Téééda tady se bude popíjet koukám 😀

marhulinka
autor
7. pro 2009

Coko jsi šikulka to bude výýýýborný brm brm 🙂

coko.joko
7. pro 2009

marhul to se pak tady vsichni sejdem a budeme mit v ruce nejakou mnamku a prituknem si vsichni na vanoce a na silvestra 😀 😀
no ja sikulka nejsem,ale snazim se o to cely zivot 😉