Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
10. pro 2009

Jojo v těhu jsou různé změny,třeba teď budeš čas nespáč 😀

janysek70
10. pro 2009

Akvy 😵 😵 ahoj holka 😵 , no máš to krásné nošeníčko 🙂
Já se cítím na prdlačku, už ať je zítřek a rozsekne se to...... Zatím to vypadá jako u tebe, když jsi byla připravená na stimulovanou IUI a bum bylo to....., já mám léky taky v lednici 🙂

akvy
10. pro 2009

janýsku...já měla už připraveno vše na 2.IVF, ale to je fuk, ve finále to vyšlo na stejno 😀
hele, vypadá to krásně a ještě k tomu přirozeně, tak to je jasný. Ale já měla stejný pocity jako ty, chápu. Vůbec se nestresuj, nadělili jste si krásný vánoční dárek...... 🙂 To MUDr. Vobořil valil bulvy, co? 😀

janysek70
10. pro 2009

No on to neví....., jestli se to potvrdí, tak mu to samozřejm písnu.....

akvy
10. pro 2009

janýsku... 😀 😀 😀 já jsem právě šla nejdřív k němuna utz a až bylo vidět srdíčko, tak mě řekl nashledanou a jděte si ke svýmu 🙂 a já na to, tak mockrát děkujeme pane doktore a on no, mě nemáte zač, já jsem byl jenom tiše přihlížející 😀 😀 😀

leny2
10. pro 2009

Ahoj holky,
tady je dnes už živo. Taky jsem teď dvě noci nějak blbě spala, furt se budím a pak nad ránem zaberu a zvoní budík, to se mi pak nechce vstávat.

leny2
10. pro 2009

Marhulinko, to jsem zvědavá jak to vydržím nejíst takhle dlouho při tom testu na cukrovku, to bude asi krutý, no příští týden mi řekneš.

marhulinka
autor
10. pro 2009

Leny třeba dneska bych na té cukrovce pošla...protože v šest jsem musela vylézt z pelíšku a jít si už udělat snídani,jak mi kručelo a tlačilo v žaludku 🙂

leny2
10. pro 2009

Taky mám takové rána.

septim
10. pro 2009

ja jsem se na tu cukrovku ptala a sestra rikala ze v Arlete berou krev jen dvakrat, kdyz jsem byla na testu s holkama tak mi u nas v Hradci brala sestra krev trikrat 😉 vsude to delaji jinak. A holky kdyz jedete na kontrolu normalne do poradny tak chodite k tomu jinemu doktorovi nebo si vas bere Dolezal? ja mam zatim kontroly psane u neho 😒

leny2
10. pro 2009

Včera jsem se ptala na to magnézium doktora, jestli mi ho nepředepíše a on říkal, že není potřeba, že to je všechno v pořádku.

septim
10. pro 2009

to je dobre ze vse je leny ok. Me tvrdlo u dvojcat brisko tak od 16tt jsem zvedava jak to bude ted. Radsi piju podle cokouska magnezii, ale pozdeji nasadim i magnezko. Doktorka mi rikala 10 tvrdnuti denne je v norme ale ja to mela casteji tak jsem jedla nejdrive tri tabletky denne a nakonec 8tablet+ v 31tt v nemocnici na kapackach to uz nechci teda ted opakovat 😉

marhulinka
autor
10. pro 2009

Sept mě myslím zase sestra říkala,že mi budou brát krev 3x 😅 😀

Leny mě magnézko psal dr.Doležal...a říkal mi,že do 10ti tvrdnutí denně to je v pořádku 😉

leny2
10. pro 2009

Septim, mě začal asi tak před 14 dny tuhnout podbřišek občas, tak 1-2 minuty a pak už dobrý, někdy vůbec, někdy jen tak 3x denně, to je různý a tak říkal, že je to v pořádku.

Já chodím pokaždé k jinému. Na screening k dr. Hodíkovi, ve 20 tt na ultrazvuk k dr. Doležalovi a dvakrát jsem byla u dr. Farraga.

Ten 3D ultrazvuk dělá sestřička, nevíte?

septim
10. pro 2009

me prave rikala ze berou jen dvakrat proto jsem jim rikala ze pujdi radsi tam mam spatne zily a krev mi vzdy berou na petkrat nez me nejakou tu zilku najdou tak nevim 😉

marhulinka
autor
10. pro 2009

Velké utz dělá dr.Dol. a poradnu má dr.Farrag

septim
10. pro 2009

delala mi ho sestra ted nevim kdo ho dela protoze ta tam uz nepracuje. ☹ tak to je v pohode to tvrdnuti 😉 na tom velkym se taky byla u Hodika ale na dalsi kontrolu jdu k Dolezalovi jsem rada protoze k tomu druhemu nechci 😉 ale jestli ho ted nebude delat takova ta sestricka jak se vratila po materske myslim ze tam dela neca jako vrchni sestru 😉

marhulinka
autor
10. pro 2009

Leny tak to je to tvrdnutí v poho....mě se to stalo taky jen asi 3x...někdy vůbec... 🙂

mil7
10. pro 2009

Dobré ránko,

jen pro Váš klid.V Arletě berou při testech na cukrovku krev dvakrát.Jednou ráno to musíte být na lačno a pak
vypijete tu šíleně sladkou mňamku a myslím,že tak mezi 10 - 11 hod je znovu odběr. 😉
Baby to je úplně v poho.Vemte co jste pro ty bobásky už podstopily a ještě podstoupíte,ale tyhle testy jsou úplně v klidu. 😉

coko.joko
10. pro 2009

Ahojda,
tady se clovek ani nestaci divit,kolik tu je po ranu lidi 😀 ja mam jeste zalepene ocicka 😉 vcera jsem vubec nemohla usnout a ve 3 rano jsem strasila do 5ti do rana,tak jsem to musela aspon trochu naspat...
sept-fakt mas u me velkou poklonu,protoze mit 2 deti a jste v brisku a spat jen 5 hodin denne by me opravdu zabilo 😉 a pekne bumbej magnezko je dobry a hlavne se budes citit lepe 😀
mil ty si to napsala krasne 😉

uhlicek
10. pro 2009

Ahojky hlasim se po kontrole,vse je v poradku,jeste priste jedu do Arlety,a pak uz k nam do nemocnice.
Me na ten test na cukrovku brali krev 3krat-na lacno,pak za 1h a 2h,3D UZ dela sestricka,ale delala mi ho jina nez mysli Septim,ja jsem spis taky chodila k dr.Dolezalovi az ted k Faragovi.
Leny2 v tomto obdodi me taky docela tvrdlo bricho,ale po par tydnech prestalo,aniz bych brala magnezko.Mela jsem strach,aby se neco ne....

leny2
10. pro 2009

Marhulinko, tak to je dobrý. Ona mi říkala sestřička, že pan dr. Farrag je hodně přírodní a že nerad píše nějaké léky, tak kdybych se mi to nějak zhoršilo, že mám hned přijet a že mi to dr. Doležal napíše.

leny2
10. pro 2009

Uhlicku, jak jsi tam včera dlouho čekala? Já vůbec, já byla během chvilky hotová, tak jsme se vůbec nepotkaly, škoda.

leny2
10. pro 2009

Uhlicku, nědělala ti ten 3D ultrazvuk taková vysoká, štíhlá, vlasy po ramena tmavý, taková tichá? Včera seděla na recepci.

leny2
10. pro 2009

Mil, díky za podporu, máš pravdu, že vydržíme všechno.

marhulinka
autor
10. pro 2009

Uhlicku tak to je fajn,žeje vše v pořádku... 🙂
Mě taky sestřička říkala,že nejprve mi vezmou krev na lačno a pak ještě dvakrát...a že si mám vzít malou sváču a tu pak budu moct konečně sezobnout 😀 Tak snad to vydržíím 🙂

leny já právě byla na velkém utz,tak jsem to dr.říkala a on mi to rovnou napsal...že je to dobré i na úpravu tlaku a proti otokům 😉

leny2
10. pro 2009

Marhulinko, to je právě ono, dr. Doležal to napíše, ale Farrag ne, když nejsou velké obtíže.

leny2
10. pro 2009

Uhlicku, kdy jedeš příště na kontrolu?

uhlicek
10. pro 2009

Cekala jsem tam pul hodinky,pristi stredu jdu zas po 15h,pujdu uz na monitor,tak to bude na dyl,akorat me zarazilo,ze si musim monitor zaplatit.

leny2
10. pro 2009

Septim, proč nechceš jít k dr. Faragovi? Je docela v pohodě, furt se usmívá.