Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
15. pro 2009

Tak máme aspoň natočený ultrazvuk, ale je to samá noha, ruka. 😀

leny2
15. pro 2009

Taky jdu skočit do spršky a zalehnout k telce.

marhulinka
autor
15. pro 2009

Já si udělala véču a taky si něco půjdeme pustit,pak zalezeme do pelíšků 🙂

marhulinka
autor
16. pro 2009

Krásné ráno a pohodový den 🙂

janysek70
16. pro 2009

Nazdáááááár ženy, snídám a něco tisknu do práce a pak jedu...

marhulinka
autor
16. pro 2009

Janysku dobrou chuť k snídaničce a jeď opatrně 😉

leny2
16. pro 2009

Ahoj holky,
taky tady hned po ránu vyřizuji meilíky a pojedu na otočku do města, ještě koupit jeden dáreček a stavím se v práci s lístkem na penízky.

coko.joko
16. pro 2009

Ahojda holky,
teda tady se uz zase maka 😉 ja jsem se dnes vubec nevyspala ten idiot pod nama od 24hod.-4 hod.do rana zvanil a delal bordel.....takze veselo....no a ted jsem si udelala taky snidani a pak asi zalehnu 😀 😀

leny2
16. pro 2009

Taky je u nás pěkná kosa, ale zatím nechumelí.

Já mám teďka každé ráno budíček kolem 5 hodiny, mimušo má rozcvičku.

septim
16. pro 2009

dobre ŕano to ja se vecer taky pekne nafutrovala dala jsem klasicky polevku pak pekny kus hoveziho s hermelinem stredne propeceny americke brambory a kupu tatarky ja to ted nejak miluji 😀 dnes se budu flakat a hrat si s holkama jsem nejak hotova 😉 jdu udelat kafe, jo cokousku uz kopete 😉

septim
16. pro 2009

leny to je skoda s tim ultrazvukem ja byla s dvojcaty a docela to hezky vyslo jeste mam par fotek v albu, ono hodne zalezi na miminku jak se otoci a na umisteni placenty rikala tenkrat sestra 😉 kdo to ted dela?

leny2
16. pro 2009

Septim, dělá to sestřička, ale nevím jméno, taková vysoká, tichá, vlasy po ramena, u spodu odbarvený, příjemná.

leny2
16. pro 2009

Hned jak najela ultrazvukem tak říkala, že to nebude vidět, že je otočený a nemá tam okolo hlavičky hodně plodové vody, to je o náhodě.

marhulinka
autor
16. pro 2009

Coko tak posnídej a pak zase zalehni ať to dospíš...já vstávala brzo,tak se pak taky chystám do pelechu 😀

leny2
16. pro 2009

Já teď docela jím míň, váha se mi trochu ustálila, tak jsem ráda, ale někdy mě taky chytne žravá. 🙂

septim
16. pro 2009

vy jste jak medvidci porad spite 😀

leny2
16. pro 2009

Já přes den teď nespím, ale večer nevydržím někdy ani do 9 hodin.

marhulinka
autor
16. pro 2009

Mě se to spaní zase vrátilo...rychleji se teď unavím...no hold už v bříšku nosím pořádného chlapáka 😀

marhulinka
autor
16. pro 2009

Ale jsem ráda,že si stíhám vše co potřebuji...dneska ještě budu dělat cukrovíčko a v pátek budu plnit krémíkem 🙂

coko.joko
16. pro 2009

septiku to sis teda dala pekne do pupku to je dobre......jinak nekopeme mozna tak mam porad vetry 😀 ale fakt nic zatim necitim.......a v unoru se chystam do Kuklen na ty kocarky a kdyz si nejaky vyberu,tak ho hned koupime a odvezeme domu 😉 pry ti ho hned daji.....tak nevim....jeste si tam zavolam........tak se tesim.... 😅 chudak Vrata bude mit unorove nakupovani.......to je neco na nej.....
marhul nemuzu spat...musim uvarit a v 13 hod jedu k dr.se zadama budeme me je rovnat...... 😉

marhulinka
autor
16. pro 2009

Coko to je škoda...tak koukej to pak dospat večer 😉

coko.joko
16. pro 2009

marhul ja drzim basu se sept 😀 😀 ja pres den nemuzu lezet porad nekde litam teda po byte a tak to nejak nestiham 😎 ale dnes jsem rekla pokud bude opet ramusit,tak na nej vlitnu....... 🤐

septim
16. pro 2009

to jsi cokousku hodna ze se mnou drzis 😀 tak koupime kocarky dva a treba dostanem slevu 😀 😀 😀 zada me dole v krizi bolej jako prase, vsak mam bricho jak pred porodem

coko.joko
16. pro 2009

myslis,ze nam daji slevu? 😀 no ja chci hlavne kvuli nasim,protoze nam daji v unoru korunky na kocarek a tak chci ho koupit v Cr,ale musi nam ho hned dat,at si ho odvezem....... 😎 a maji tam pry spoustu jinych veci,tak to vse koupime 😀
jasne vim jaky to je kdyz nespis.....ja bych to vydrzela tak tyden a pak bych jela smer chocholousek 😀

mysicka.hk
16. pro 2009

Ahoj těhulky tady se dneska nakupuje.
Čoko v Kuklenách mají super výběr, teda jestli myslíš v John Nell?

coko.joko
16. pro 2009

mysko,presne ten,vcera jsem mluvila s kamoskou a ta me rekla,ze tam maji super vyber a tak to tam chci jit ocihnout 😀

mysicka.hk
16. pro 2009

Mají tam opravdu obrovský výběr.
Kousek před tou prodejnou je na rohu
prodejna dětského oblečení a doplňků.
Přímo to tam šijou.

coko.joko
16. pro 2009

mysko dekuji za tip urcite se mrknem i tam....a ty vis presne kde to je 😉

mysicka.hk
16. pro 2009

Jasně že vím, klidně tam s tebou zajedu, alespoň se pokochám.

coko.joko
16. pro 2009

no to klidne muzes uz nas bude ty,ja a sept 😀 to bude teda vylet.........trio v Kuklenach 😀