Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
21. pro 2009

Kolik ti je?

kopi_1
21. pro 2009

28

leny2
21. pro 2009

Kolem mě taky všechny známé už mají dávno děti.

leny2
21. pro 2009

Tak to už máš akorát na první mimčo.

kopi_1
21. pro 2009

a tobě je kolipak?

leny2
21. pro 2009

Byli jsme i u léčitele u Poděbrad, pak se nám podařilo přirozeně počít.

leny2
21. pro 2009

Mě je 32.

kopi_1
21. pro 2009

a myslíš si, že to bylo tím léčitelem?

kopi_1
21. pro 2009

a tak ty čekáš první mimi? 🙂

leny2
21. pro 2009

Nevím, ale měli jsme z toho s manželem dobrý pocit, z jeho návštěvy a chtěli jsme to zkusit.

leny2
21. pro 2009

Já už mám 6 letého syna, čekáme druhé mimčo.

kopi_1
21. pro 2009

jé tak to se máš. 🙂

leny2
21. pro 2009

Na toho léčitele jsem sehnala tady na koníkovi kontakt.

kopi_1
21. pro 2009

No říkám si, že ještě počkám na ten nový rok, co nám s tím doktor udělá a pak se uvidí. Ale ty jsi nebyla v Arletě ne?

leny2
21. pro 2009

Hodně informací ohledně celé léčby jsem se tady dozvěděla, všechny holky vždycky mě podpořily, už jsem si toho taky dost prožila.

leny2
21. pro 2009

Jo, do Arlety chodíme už přes dva roky.

kopi_1
21. pro 2009

tak tomu věřím. ☹

leny2
21. pro 2009

Pro dnešek se loučím, jdu se dívat na seriál Vyprávěj. Zítra tu zase budu, tak přijď pokecat.

kopi_1
21. pro 2009

děkuji moc a přeji pěkné pokoukáníčko. 🙂

coko.joko
21. pro 2009

Ahojda,
vitam kopi 😉
jsem uplne hotova,takze jdu dat sprsku a smer gauc 😎 to jsem jeste nevidela jak ty skopcacci blbnou a nestihaji nic....a to nemluvim o silnicich....fakt v tomhle jet autem hotova vrazda 😕
Marhul tak snad ti bude lepe na vanoce at muzes dat salatek 😉 a nemusi to papat vse manzel.....
janysek si taky prdnul a odesel 😀 😀

leny2
22. pro 2009

Ahoj holky,
tak už máme úterý, hezky nám to utíká. Dneska jedu odpoledne na vánoční posezení od práce, tak se moc těším na holky.

marhulinka
autor
22. pro 2009

Krásné ráno...

Leny užij si posezení...já byla na konci listopadu na mecheche od práce a moooooc jsem si to užila 😉

marhulinka
autor
22. pro 2009

Vítám kopi 😉

marhulinka
autor
22. pro 2009

Coko nojo bylas na velkém nákupu,viď?? Na silnicích nestíhají ani tady...když jsme včera ráno jeli k dokymu,tak silnice neprohrnutí-v sedm ráno!!! Mazec,jsme byli jak na klouzačce...

coko.joko
22. pro 2009

Ahojda,
leny uzij si mejdan a bacha na alkohol 😀 😀
marhul to mas pravdu fakt hrozny....a tady ke vsemu zaclo v noci prset a pak mrznout a venku to je jedna ledovka,takze dnes jsem doma a nikam nejdu...bych si taky mohla nekde namlatit a chudak prcek....jinak me uz tyden hrozne boli podrisek,nemuzu sedet a ani lezet,kdyz jsem se ptala dr.tak rikal,ze to je normalka,protoze se to vse roztahuje,ale aby to tak bolelo to nevim teda.........

leny2
22. pro 2009

Já včera jela ráno v 9 hodin a silnice vůbec neprohrnutý, dnes tady fičí vítr, doufám, že ta ledovka nepřijde ještě dnes k nám, pojedu autem.

Coko, alkohol mi nehrozí, budu řídit a i bez toho bych si nic nedala, nějak mi to ani nechutná. A to tě bolí stále ten podbřišek nebo jen chvílema?

leny2
22. pro 2009

Marhulinko a jak ti je? Už je to lepší?

Já jsem dnes od půl páté vzhůru, prcek je dneska aktivní, okopává ze všech stran. 🙂

coko.joko
22. pro 2009

leny boli porad,a kdyz sedim a pak vstanu,tak me hrozne zacne pichat hlavne prava strana a ja se musim chytit a stat a cekat nez to prejde.....nevim jestli to je normalka,ale je to hrozny.....vcera jsem uz brecela,protoze jsem nemohla ani do schodu...tak ted jdu 28.12 k dr. a reknu mu ze to opravdu boli......treba to tak ma bejt ja nevim......

coko.joko
22. pro 2009

SEPT nemela jsi jit v pondeli k dr.tak pisni jak si dopadla 😉

leny2
22. pro 2009

Coko, tak se hodně šetři, nic nedělej, odpočívej.