Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
5. led 2010

Těším, těším, já než to všechno přeberu, mám to asi v deseti krabicích, každou popsanou na jaké měsíce asi tak to je, tak jsem si připravila krabice do půl roku.

leny2
5. led 2010

Coko, hoď recept.

coko.joko
5. led 2010

http://www.prima-recepty.cz/recept/35821-babovk...

tak to je ona a fakt doporucuji.........mnamka

marhulinka
autor
5. led 2010

Bargot buchtu taky děláááááááááám....no Margotku doma mám,tak že bych zítra upekla 😅

coko.joko
5. led 2010

marhul na plech je super ja ji taky delala na plech,ale jestli mas mensi,protoze na velky by to bylo malo a hlavne by t onebylo tak nadychany 😉
leny teda ty jsi taky sikovna vse krasne popsany...

coko.joko
5. led 2010

jo mysko asi myslela tuhle babovku citonovou 😀 tak tu jsem teda nedelala,ale vypada taky dobre

mysicka.hk
5. led 2010

Mě se zas líbí ta tvoje margotková, asi jí někomu upeču 😀

marhulinka
autor
5. led 2010

Jooooo citrooooonová bábovka je exkluzivní....tu dělá moje mamča a ta je mňamoooznííííííí!!!! Tak a teď nevím co udělat dřív 😀 Hlavně já sním jeden dva kousky a pak to budu muset nacpat manžovi pro chlapi ke kafi do práce 😀 To se asi pomějou 😀

coko.joko
5. led 2010

fakt je dobra ji tu zeru,ale uz ji musim uklidit nebo na Vrata nebude mit nic 😀

marhulinka
autor
5. led 2010

Když mě po sladkým pálí žáha,jen o tom tady píšeme a už ji cítím 😠 😠 😠

leny2
5. led 2010

Coko, dík za pochvalu, to já mám ráda, všechno hezky uložené přehledně.

leny2
5. led 2010

Já teď ani nemám tolik chutě na sladký, jak to bylo ze začátku.

leny2
5. led 2010

A to jsem si nemyslela, že ty věcičky budou uložené sedm let, teď jsem ráda, že to mám tak přehledné, to bych se v tom nevyznala po těch letech.

marhulinka
autor
5. led 2010

Leny to pomůže,když máš už věcičky po prckovi,viď??? 😉 🙂

coko.joko
5. led 2010

leny to me uztaky sladky nechutna jako ze zacatku,ale sem tam si dam,ale bojim se ty tehu cukrovky....no to je dobre,ze to mas tak krasne srovnany a prehledny....... 😉 to ja si pak taky pekne vse uklidim co kdybych nahodou mela jeste jedno mimi 😎

leny2
5. led 2010

Marhulinko, mám to všechno schovaný, takže nemusím nic kupovat, jenom něco fešáckýho. 🙂

leny2
5. led 2010

Holky, jdu hodit spršku, jsem nějaká uondaná.

mysicka.hk
5. led 2010

Čoko neboj a vem si příklad ze Sep. 🙂

marhulinka
autor
5. led 2010

Nojo my hold musíme pro prvního nakoupit a pak to taky schovám a doufám,že pak dokoupím jen růžovou 😀

coko.joko
5. led 2010

leny bude mit urcite kluka a vi to a nechce nam to rict......... 😀 ja jdu taky smer sprcha.....

marhulinka
autor
5. led 2010

Taky jdu do spršky krásný večer všem

mysicka.hk
5. led 2010

Krásný večer a dobrou noc. 😉

coko.joko
5. led 2010

mysko no ja jen tak druhy nechci me ted staci tohle tehu....... 😉

mysicka.hk
5. led 2010

Čoko krásný fotky.
To jste měli svatbu v ZOO?

coko.joko
5. led 2010

mysko jojo jsem to tam dala chtela to videt holcina z druhe diskuze...to musim vymazat 😉 trochu netradicni,ale na urade me to pripada trapny,ale kazdyho nazor....

mysicka.hk
5. led 2010

Mě to na úřadě přijde moc ohraný.
Fandím těm co se berou pod vodou,
nebo ve vzduchu, prostě netradičně.

coko.joko
5. led 2010

no kazdy ma na to jiny nazor a taky jsem se setkala s tema co me rekli,ze jsem prdla,ale to je jen nase vec.... 😀 blbne me uz zase kun hrozne pomalu se to nacita nechapu proc vecer to nejde.......

mysicka.hk
5. led 2010

Mám úplně ten samý problém tak zas zítra 🙂

marhulinka
autor
5. led 2010

Tak já jsem vykoupaná a navečeřená-teda to jen napůl,ještě tu mám Caro a Termixek 😀