Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
6. led 2010

Tak ať je to brzy hotové a ty jsi brzo na příjmu. 🙂

marhulinka
autor
6. led 2010

Zítra to bude v cajku...kluci začnou odpolko,tak už bude pokojíček komplet hotový 🙂
Já pak teda začnu prát věcičky...a než zítra vystěhuju tu narvanou skříň,to bude 😀

mysicka.hk
6. led 2010

To zvládneš vždyť máš ještě času dost.
Já teď pletu čepičky pro sousedky dvojčátka. 🙂

marhulinka
autor
6. led 2010

Nojo času zas tak moc není....pak by se mi do toho už moc nechtělo...ono pak stát u prkna s lavórem je 😝 A taky může porod přijít dřív...už teď bych měla mít prý zabalenou tašku do porodky 🙂

mysicka.hk
6. led 2010

To je pravda, nikdy nevíš kdy se rozhodne přijít na svět.

marhulinka
autor
6. led 2010

Tak tak za nějakých osm týdnů se mu může chtít na svět a já ho tam neudržím 😀
Hlavně to chci vše mít hotové teď v lednu a v únoru už jen odpočívat a nic nedělat 😉

mysicka.hk
6. led 2010

To je krásná představa odpočívat a nic nedělat,
to se mi stát nemůže. Nejdřív makám v práci a pak mám
další směnu doma.

marhulinka
autor
6. led 2010

Mysi nojo to znám taky...je to vlastně z práce do práce 😠 😠

mysicka.hk
6. led 2010

Jo, jo přesně tak.
Kdepak jsou všichni?

marhulinka
autor
6. led 2010

Asi chrní 😀

marhulinka
autor
6. led 2010

Tak já se loučím....všem krásné příští dny...opatrujte se a nezlobte 🙂

mysicka.hk
6. led 2010

S kým si tady budu povídat, bude se mi stýskat.
Ahoj a brzy přijď. 😉

coko.joko
7. led 2010

Ahojda,
jen jdu pozdravit.....vubec me vecer nesel kun,tak jsem byla na nervicky,ale zatim to zvladam.....ale jestli to pujde takhle dal,tak to nevim........ 😀 😀
marhul uz je odpojena tak tu bude nuda........
dneska jdu k tomu dr.na kontrolu,tak jsem zvedava jak je na tom ten nas prcek....

janysek70
7. led 2010

Ahojky 😉 , Marhul je dnes mimo, tak ji zastoupím 😉 ....
Leny dnes nasává tu sladkou srágorku, že?

coko.joko
7. led 2010

😀 ahojda janysku,
jo,jo leny uz ji ma mozna v sobe a urco ji chutna........uz ji vidim jak se u toho sklebi.... 😀 😀
marhul ma pohov do nedele....
a jak se mas ty holka.......tady premlouvam kone,at slape a neser*me 😀

janysek70
7. led 2010

Teď docela šlape, ale večer je to polochcíplá kobyla 😠 . Jsem to předevčírem večer pustila a vztekala jsem se i u dočítání, že to vůbec nenačítalo stránky, tak jsem to nasratě vypla..

coko.joko
7. led 2010

no me to vecer vubec nejde to nacita i pres 15 minut a ja tu na nervicky a Vrata se smeje......a ted se to taky seka.......ale neni to tak hrozny..... 😉 😉 kdy jdes na kontrolu.....

janysek70
7. led 2010

Já mastím k dokymu zítra ráno, bude mi brát krev a snad se dočkám té průkajdy a fotečky 😵

janysek70
7. led 2010

Ty jdeš dnes se zádama??

septim
7. led 2010

zdravim, at ti cokousku dopadne poradna dobre a tobe janysku at uz daji prukajdu 😀

coko.joko
7. led 2010

Zitra,tak at to dobre dopadne a mas uz ridicak 😉 a hlavne fotecku,at vidime prcka....
ne,dnes jdu na kontrolu na gyndu....vcera jsem mela jit se zadama,ale nesla jsem protoze se bojim 😀 aby me neco ted neudelal,tak jsem na posledni chvilku cukla.....a cvicim na balonu a porad na nem sedim,tak se me to trosku uvolnilo,ale nic moc.....

janysek70
7. led 2010

Jo četla, jsem, že na balónu Marhul divočí, tak mi to připomnělo, že ho někde doma taky mám, tak bych si ho mohla nechat nafouknout. A kojící polštář jsem půjčila Verunce a docela by mi na spaní bodnul, páč neumím spát na zádech, ale jen na břiše, tak teď házím takový polobok a potřebovala bych se jím podkládat 😉
Ahoj Septíku, krásné číslo 😉

coko.joko
7. led 2010

je septiku ahoj..........ty jsi tu snama...... 😵 😵
janysku.....ten kojici polstar jsem si koupila tady a musim rict,ze bez nej uz ani spat neumim,protoze ja taky rada spim na brisku a tak si ho vzdy hodim pod sebe a ten pupik na nej....a dam ho i mezi nohy a krasne se ty zada uvolnuji...a ten balon je taky dobrej....mam par cviku co muzu ted delat,tak poctive makam......

coko.joko
7. led 2010

sept vcera jsem ukazovala ten kocarek Vratovi a rikal,ze je pekny 😉 pry budes nejvetsi machr v HK.....ja porad spoleham na ty Kukleny,ze tam neco bude.....a hlavne,ze ho koupime a hned nam ho daji sebou.....

janysek70
7. led 2010

Ještě chviličku počkám a pak o něho sousedku poprosím, Verča už je dost velká a zmákne kojení i bez něho 😉

coko.joko
7. led 2010

jo,jo rekni,fakt je super......bych mela jit nco delat,ale me se vubec nechce......

janysek70
7. led 2010

Já jsem se dnes akorát nasnídala, zatopila v krbu, prošla poštu a vyvenčila 2x psa a nic se mi nechce....

coko.joko
7. led 2010

me se taky nechce,ale rano super budicek....pak jsem dala snidani a zkoukla ULICI...a premyslim co udelat...Vrata otravuje at neco upecu na zimak ke kave a ja nevim co......a taky musim zehlit a to me teda vubec nebere........

leny16
7. led 2010

ahojda 🙂
koukám, že uhlíček už porodila 🙂 gratuluji 🙂
Ahojda janýsku těhulko, jak ti je? 🙂 🙂
Holky, mně se taky ulevilo, když jsem si po porodu mohla lehnout na břicho a jen si tak protáhnout tělo.....to je balada 😵 😵 😵

coko.joko
7. led 2010

leny 16 ahojda....no o tom me mluv chvilku ja bych si taky lehla na brisko 😀 ale to by ten prcek asi pekne nadaval,ze mu tam delam male misto 😀 😀