Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
15. led 2010

Mysko tak držím pěstičky,aby ta prácička kdyžtak vyšla 😉
Je to alespoň někde blízko??

Sept no veliká asi budu 😀 😀 a koukám,že nebudu jediná 😀 😀 Nám asi budou muset dát stoly pryč a budeme si to pokládat rovnou na bříška 😀 😀
Tak už jdete na kávičku a pak kino...moc si to užijte 😉

Aaa Coko neodolala a už má ty bodyčka doma,když je taťka nekoupil 😉 😀
Hele bacha co říkáš-píšeš...já budu třeba ráda,když se odvalím i do toho Duranu 😀 😀 Já teda tam chodím jen v létě na zahrádku...takže dovnitř taky moc ne 🙂 Jo a mají tam výborný palačinky...ty si dáme hezky všechny 😀 😉

Néééé však můžeme vybrat něco jiného 😉 Já se stejně kdyžtak nechám přivézt a odvézt jako medvědice 😉

marhulinka
autor
15. led 2010

Koukám,že tu rozebíráte oblečení...já doma teď chodím v manžově bývalé mikince...mám jen ohrnuté rukávy a je mi v ní super 🙂 Moje věci se mi nějako záhadně zkrátily,či co 😀 Ještě tuničky,ty nosím...ty jsou akunrát 😉
Jo a jak jsem si říkala,že to v tom svém černém kabátě zvládnu v pohodě...no už to mám pěkně napresnuté,když ho zapnu 😀 Do ostatních bund se nevejdu,ty mám do pasu...a vesty?? 😀 😀 😀 😀
Ale mám to posychrovaný ještě jedním kabátkem od mamči... 😉

coko.joko
15. led 2010

marhul,body mam uplne z jineho kramku a ne tam jak byl Vrata 😀 a uz je mam pekne schvany...

marhulinka
autor
15. led 2010

Tak to jo,jen to schovej 😉 A když jsi sama tak se s tím mazlinkuj 😀

marhulinka
autor
15. led 2010

Jinak já bych šla klíďo do Atlanty,tam mají výýýýýýýborné salátky....jen teď si nevybavuju,jak to tam je se stolama...kolik se tam vejde lidiček...hmmmmmmm nevíte někdo??

mysicka.hk
15. led 2010

V Atlantě jsem nikdy nebyla.
Mě napadla Santa, ale tam v těch boxech je minimum místa.
Práce je kousek od té minulé.

marhulinka
autor
15. led 2010

Tak uvidíme,co holky vymyslí....já raději mlčím,páč nevím jak to se mnou bude 😀

coko.joko
15. led 2010

Atlanta nase super v lete se septikem,tam jsme si davali polevky v lete 😀 😀 a je to tam malicky myslim jen dva stolky velky,ale to nevim presne......
a Santa pizza no to uz jde...a co zase na proti soudu ta jak se to jmenuje Inflagranti.......tam to je krasny a maji tam dobrutky........a hlavne vsichni vedi kde to je 😉

coko.joko
15. led 2010

marhul jen mluv taky k tomu neco pevez.....at v tom nejsem sama....
a citim prcka,zase bubla,asi se mu to nelibi,ze vecerim...... 😀

marhulinka
autor
15. led 2010

Jo Inflagranti je super,holky co dojížděly vědí kde to je 😉

marhulinka
autor
15. led 2010

Coko to se mu právě líbí 😀 říká si - jůůůů konečně mi sem mamča zase něco posílá 😀

No a mě Kuba pěkně potrápil...se tam vlnil a občas je to už dost nepříjemný...ale to byla doba!!! Teď asi zase chrní 😀

coko.joko
15. led 2010

presne tak vedi kde to je vlastne vsichni..a ve vnitr jsem teda nebyla,ale je tam snad taky misto a kdyz ne tak nam strazi stul....ja si pamatuji jen WC 😀
marhul beres nejaky vitaminky....me tady dr.rekl,ze si mam kupovat Femibion,ze to nej vitamin pro tehule a dneska jsem byla pro ne v lekarne a ta pani na me vybalila takovou castku,ze jsem myselala,ze se zblaznila 😲

marhulinka
autor
15. led 2010

Coko vevnitř nám to upraví...nojo a ty to okoukneš,ne jen to wc 😀
Beru Femibion 😉

coko.joko
15. led 2010

a kolik te stoji na mesic

marhulinka
autor
15. led 2010

Nojo on je asi nejdražší z těhle vitamínků...Já teď objevila lékárnu v Pardubicích a tam ho mají o něco levnější než tady v HK

marhulinka
autor
15. led 2010

Tady mě stál 520Kč na měsíc,teď jsem ho v Pardubkách pořídila za 490Kč

coko.joko
15. led 2010

no to jsou teda a pekne drahy 😉 tady teda.....
jo to is uziju tentokrat,budu uplne strizliva 😀 😀 tak si dam i jidlo

marhulinka
autor
15. led 2010

Vidíš jdu juknout jaký mají nabídky hamu papu v Inflagranti 😉 😀

coko.joko
15. led 2010

Tak ja mam vybrano:Cesnecka,
Svickova na smetane
Zmrzlinovy pohar
Latte kavicku a mineralni vodu.....
pak se odkutalim a pujdu rovnou spat...... 😀 😀 😀

marhulinka
autor
15. led 2010

😀 😀 😀 Ty vago to chceš do sebe všechno nacpat??? 😀 😀 😀

coko.joko
15. led 2010

no rikam se najim a odkulim se pred Inflagranti a tam si me vyzvedne Vrata a pojedu rovnou spat.... 😀

coko.joko
15. led 2010

co tobe se zamlouva.....

marhulinka
autor
15. led 2010

No dala bych si asi smažáčka 😀 😀 Pak asi nějakou prasárničku a pak budu muset zavolat jeřáb 😀

marhulinka
autor
15. led 2010

Samozřejmě kávičku a vodičku 😀

marhulinka
autor
15. led 2010

Ježiši a už tu slintám 😅

coko.joko
15. led 2010

ten smazak je taky dobrej....to se zase nazereme.jestli tam pujdem....uz to vidim jak z nas budou hotovy....,ale nevim jestli by to nechtelo nejakou rezervacku....chodi tam chodne lidi,tak abychom se vesly..... 😀 to vis ted kazda pujde za dva 😀

marhulinka
autor
15. led 2010

Jojo rezervačka bude určo nutná 😉 Až uvidí samé pupkaté tak budou mít velkou radost-protože budou čmuchat velké objednávky 😀 😀 😀

coko.joko
15. led 2010

a ted jeste aby to bylo nekuracky 😉 bo me ted teda ty ciga natahujou 😀

coko.joko
15. led 2010

😉 kde je myska zase ta snama nemluvi...... 😉