Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
29. led 2010

Jdem snídat a pak mrknu, jestli už budete vylezlý z pelíšků. 🙂

leny2
29. led 2010

Jinak u nás opět napadlo asi 10 cm sněhu, ale dneska nikam nemusím, tak mi to nevadí.

janysek70
29. led 2010

Ahojky 🙂
Leny, tak včera jsi měla úspěšný den, jak v Arletě, tak s Honzíkem 😉

marhulinka
autor
29. led 2010

Všem dobré ránko a krásný odpočinkový den 😉

septim
29. led 2010

dobre ranko, to se urco potkame leny dobry cas jsi si vybrala 😀

janysek70
29. led 2010

Sep, ten tvůj košík prodává někdo dnes úplně nový na mimiaukci za 2.900,-

septim
29. led 2010

janysku ja uz mam objednany a objednala jsem tam dalsich spousta veci tak mi dal pan slevu 😉 jsem na nej teda zvedava 😉

janysek70
29. led 2010

To já taky, ho budu muset u tebe na živo okouknout, já jsem byla rozhodnutá pro ten s nebesy, ne s boudičkou. Včera jsem taky vybírala povlečení a co bych na obchůdku koupila ještě dalšího, aby toho bylo více najednou, taky zase něco objednám.

coko.joko
29. led 2010

Zdar holky,
koukam tady se jede ve velkym.... 😀 😀 sept,ty to za chvilku nebudes mit kam dat 😀 😀

marhulinka
autor
29. led 2010

Ha nakupuje se nakupuje 😉

coko.joko
29. led 2010

marhul,to je vid porad kupuje...... 😀 😀 to je sni hrozny.....sept jsem zvedava jestli si budu mit kam sednout,az prijdu na navstevu 😀 😀

marhulinka
autor
29. led 2010

Coko aby sis nemusela sedat do koše 😀 😀 😀

marhulinka
autor
29. led 2010

Tak já si stáhla nějaké filmečky a jdu si zalézt a koukat... 🙂

coko.joko
29. led 2010

...ty mas pohodu holka,ale jen odpocivej.....ja varim a jsem taky K.O.super noc a jeste lepsi rano,takze se tesim na odpolko a budu asi taky spat.....

mysicka.hk
29. led 2010

Ahoj těhulky.
Marhulinko na co pěkného koukáš?
Já si dneska k obídku udělám ty řízečky v lupínkách 🙂

mysicka.hk
29. led 2010

Jsem odházela ten nával sněhu a jsem hotová. 😉

coko.joko
29. led 2010

mysko,to je uz na palici vid porad snih,tady prsi a do toho i pada snih,takze akorad svachta....tak si nech chutnat a at se to povede.... 😎

mysicka.hk
29. led 2010

Nejhorší je že to není kam odhazovat.

marhulinka
autor
29. led 2010

Jdu juknout...u filmu pořád bulím...už pár dní u všeho...tak jsem to na chvíli típla 😀

Coko mám teď pohodičku...nemusím dělat vůbec nic-ani vařit....všichni si nás opečovávají 😉 Tak si to krásně užívám...ono to za chvíli zkončí 😀

marhulinka
autor
29. led 2010

Mysicko já koukám na Stmívání,včera první díl,dneska na ten druhý a bulím od samého začátku,ale brečela bych asi i u Rákosníčka... 😀

mysicka.hk
29. led 2010

Tak mrkni na horor 😀

mysicka.hk
29. led 2010

Nebo si s náma povídej 🙂

marhulinka
autor
29. led 2010

Mysi já teď bulím úplně u všeho...takže je jedno,co si pustím...tohle je dost takový na city,takže mi ty slzy tečou pořád a já nestíhám otírat 😀

coko.joko
29. led 2010

😀 marhul,no to ja taky ted bulim uplne u vseho...driv me jen tak neco nerozhodilo,ale ted 😀 😀 takze ja koukam vetsinou na vesele filmecky,at se u toho smeju 😀 😀
mysko,to je hrozny,kdyz to nemas kam davat 😵

marhulinka
autor
29. led 2010

Coko já dneska lepila nad postýlku samolepku medvídka Pú a pak jsem si sedla naproti a koukala se na postýlku a tak a bulela 😀 Tohle jsem za celé těhu neměla,teď asi si ty hormony pěkně se mnou hrajou 😀

coko.joko
29. led 2010

no,neboj to bude zase dobry,ja ti rikam, taky bulim u vseho,ale teda tak aby me nevidel Vrata,by si mysel,ze jsem blazen..
ja ted zase resim problem v HK v byte...uz me to pekne sere...neni na nikoho spoleh a ja uz jsem z toho bytu mrtva.......porad neco.....

mysicka.hk
29. led 2010

Copak máte z bytem?
Máte ho v os. vlastnictví?

coko.joko
29. led 2010

jo,mysko je nas..... 😉

mysicka.hk
29. led 2010

Pak nechápu co máte za problém, jestli o tom nechceš psát tak nemusíš.
Už mám hotové brambůrky a za chvíli vám napíšu jaké jsou ty řízečky 🙂

coko.joko
29. led 2010

ja myslim,ze rizecky budou dobre,ja uz mam taky uvareno a vse pripraveny,tak uz jen cekam,kdy se otevrou dvere 😀