Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
23. dub 2009

Jo, pošlu, fotila jsem ho o víkendu, tak až večer z domu.

leny2
23. dub 2009

Je úžasný, je to miláček rodiny. 🙂

janysek70
23. dub 2009

Jsem si dnes udělala radost a koupila jsem si nové záclony na okna do kuchyně....., za chvilku si je půjdu ušít 😉

leny2
23. dub 2009

Včera jsem potkala ve městě dva stejní, byli krásně ostříhaní. Tak už se těším, až ho dáme ostříhat.

coko.joko
23. dub 2009

janysku ty sijes.....teda........

leny2
23. dub 2009

To sis udělala hezkou radost. Mě taky baví šití. 🙂

janysek70
23. dub 2009

Mě nebaví a šiju jen záclony, závěsy, polštářky a takové jiné dekorační blbůstky do bytu..., oblečení nee 😝

coko.joko
23. dub 2009

a to jsem se te chtela zeptat,jestli by si me nepresila dziny 😀 😀 a ty jen zaclonky........

coko.joko
23. dub 2009

tak jsem dnes uz neco popakovala domu....hlavne jsem zabalila ten sampon pro leny16 a pro tebe janysku,tak jsem zvedava jak budete mit po tom vlasky krasny 😉 by me pak stvalo,kdybych je tu nechala 😀

coko.joko
23. dub 2009

tak tu asi nikdo neni,tak jdu ven na vzduch,neni tu moc krasne,ale na prochazku to je idealni 😉 😉

marhulinka
autor
23. dub 2009

Ahojky všem...tak jsem doma,všechno uděláno a můžu se vám tu věnovat 😀

marhulinka
autor
23. dub 2009

LENY2-včera byl pejsek na "pozimním"sestřihu....tak musím stáhnout fotky a poslat na juknutí 😉 A já chci taky fotkyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!

marhulinka
autor
23. dub 2009

Jéééé a nové záclonky!!! Téééééééda...já dneska konečně sundala Velikonoce 😀 😝

COKO-leda,že by ti Janysek ušila něco ze záclony 😀 😀 😀
Jééé a co přivezeš Marhulince?? Holky dostanou tríča a šamponky a já leda tak nakakáno,jak tak koukám....beeeeeeeeeeeee 😢 😢 😢

marhulinka
autor
23. dub 2009

Janysku jééééé a koukám,že čajíčkuješ....já teď zase koupila mateří kašičku,tak zobu...

marhulinka
autor
23. dub 2009

Mám docela takový zvláštní pocity,že nevím,co se ve mě odehrává.....poslední ms vypadala jako třídenní zašpinění a nic víc...tak nevím...,ale tento měsíc mě zase od poloviny cyklu je strašně zle....a pokud cestuji v autě,tak máme časté zastávky 😝 😝 😝 No ale za 14dní jedeme k dr.,tak se uvidí.....
Holčinky jak je to teď tedy s tím ivfkem-schválením....nemusí se už dlouho čekat,že??? Ptám se proto,abych věděla,že když jedeme do A.,tak kdybychom domluvili ivf,jestli ho pak kdyžtak stihnu ještě na konci května,kdy má přijít ms...

marhulinka
autor
23. dub 2009

Kde jste???

COKO-ven máš chodit dopoledne,teď si máš se mnou psát!!!!

JANYSKU-už došij záclonku a pojď si se mnou psát!!!!

LENY2-pošli fotečky pejsana a pojď si se mnou psát!!!!

Všichni kde jste??? Pojdte si se mnou psááááááááááááááááááááááááááát....

marhulinka
autor
23. dub 2009

Ježiši mě hrabe 😅

janysek70
23. dub 2009

Už jedna visí 🙂 a na druhou hážu bobek, nechám to na zítra

marhulinka
autor
23. dub 2009

Jééééééé konečně!!!!!!!!
Téééda a ten bobek na ni neházej-bude špinavá a fůůůůůůůůůjky.....

marhulinka
autor
23. dub 2009

COKO šla ven na prochajdu-to určo půjde zase přes nějakou hospůdku a dorazí bůhvíkdy 😀

marhulinka
autor
23. dub 2009

Co je nového??? Koukám,že čekáte na mršku,jo?? Moc bych vám berušky přála,aby nedorazila a to z toho nej důvodu!!! 😉 🙂

janysek70
23. dub 2009

Já myslím, že výjezd po hospůdkách měla včera, tak dnes hodí jen zdravotní prochajdu

janysek70
23. dub 2009

Přijde, ale dává si kanálije na čas!!! 😠

marhulinka
autor
23. dub 2009

Aha tak to jo...

Já čekám mršuli příští víkend....ale mám v tom teď trochu divno,taky chodí dýl...no a pak stojí za prd.....

janysek70
23. dub 2009

S tou žádostí o IVF neotálej, ať se ti to pak kvůli tomu neposune...

marhulinka
autor
23. dub 2009

Nojo jenže my jedeme k dr.až za 14dní a tam se budeme teprve domlouvat:O((
To je první týden v květnu a já pak čekám na mršuly koncem května....tak to by snad šlo stihnout,ne??

janysek70
23. dub 2009

Když to hned pošlou a nebude to tam ležet......

janysek70
23. dub 2009

Přinejhorším ti půjčí léky, tak jako to udělali Leny16...

marhulinka
autor
23. dub 2009

Nojo já se domluvím s dr.a kdyžtak si to tam popoženu....

marhulinka
autor
23. dub 2009

Nojo tak uvidíme....kdyžtak se to o měsíc ještě odloží...však jsem to vydržela už tak dlouho....tak mě to nezabije.....
Já jen jsem si na to chtěla pak vzít dovču....a tu mám naplánovanou v květnu....takhle to nepůjde,když půjdu dýl....tak budu muset vymýšlet co s tím...