Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
12. únor 2010

Teda tady zaclo,zese kydat taky a je tam i vitr a zima jak v pr....tak jsem udelala kolecko,koupila si nugatove koblizky a ovocny dortik,ted is k tomu udelam kavicku a budu pekne papkat..... 😀 😀
janysku vanoce uz jsou pryc a kachny jsou vyzrany,tak maji dietu 😀

marhulinka
autor
12. únor 2010

Tak tady to padá,ale je docela teplo..nebo alespoň mě zimička nebyla 😀

COko jen jim dej dietku nebo by se za chvíli potopily 😀

marhulinka
autor
12. únor 2010

Taaaaaaaakových dobrůtek mňaaaaaaam....mě manža přivezl jogurtovou Milku - prý z lásky 🙂 😵

coko.joko
12. únor 2010

marhul,cokoladky ja nemam rada a nemusim,ale uz mam v sobe tu koblizku nugatovou a je tak dobra,ted me stve,ze mam jeste jednu,mela jsem si jich koupit vic 😀 😀 😀 jsem nejaka nenazrana....
to mas asi uz k valentynu 😵 😵 porad to rikaji v radiu a upozornuji na to,aby nejaky chlap na to nezapomel...nechapu to.nikdy se to neslavilo v CR a ted jsou jak pomateny....a to nemluvim co se deje tady

marhulinka
autor
12. únor 2010

Já normálně čokošky nejím,ale teď mi začla chutnat tahle jogurtová...protože je to taková dobrá kombinace chuti 😀 No hold si ji vyžádal Kuba,tak ji má mít 😀 Alespoň nebude žádný hubeňourek,ale pořádný chlap 😀
Néééé k Valentýnovi neee,my tohle nikdy neslavili a slavit ani nebudeme 😝 To on mi takhle občas něco z lásky nosí 🙂 Hlavně teď si nás rozmazluje 😉

coko.joko
12. únor 2010

To je dobre,at pekne rozmazluje 😵 ja ten svatek taky nasnasim.......jo ja taky posledni dobou vse svadim na prcka,ze to chce prcek a tak to vzdy koupim 😀

marhulinka
autor
12. únor 2010

Jen ať si prcíčkové dají 🙂
Já si tu hraju hru,kluci mi tu všichni usnuli a spinkaj,tak mám klídek... 😉

coko.joko
12. únor 2010

jakou hrajes hru.....jsem ted mluvila s neteri....tak mam zase hlavu moc velkou 😵

marhulinka
autor
12. únor 2010

Hraju farmu tučňáků 😀 hele je to jako mor..už mě bolí ruka od cvakání myši 😀

coko.joko
12. únor 2010

aha to neznam,kde to hledas si taky zahraju s tucnakama 😀 at se nenudim.....jsem byla ted ve sprse a zkousela jsem se holit,alr to bricho me vadi 😀 😀 tak musim vymyslet jiny zpusob

marhulinka
autor
12. únor 2010

To jsem zvědavá co vymyslíš za jiný způsob....já posledně,jak nebyl manža doma jsem se právě holila sama a myslela jsem si,že u toho vypustím duši...jsem si mačkala pěkně břicho a bolelo mě úplně všechno 😀 😀

http://www.onlinovky.cz/online-hra/1763/farm-fr...

coko.joko
12. únor 2010

no marhul,vis jak me ted pali zaha jak jsem byla ohnuta.to se proste takhle uz neda...asi vezmu zrcadlo a kdyz to nepujde,tak budu muset v nedeli rict Vratovi,ale to se me teda nechce 😀
dik za hru mrknu na to 😵

coko.joko
12. únor 2010

jo marhul,tak tuhle hru jsem hrala pred tydnem a byla jsem uz 20 kolo a prisel Vrata na obed a ja to vycvakla a pak jsem musela hrat znova a to bych uz nedala,skoda,ze se to neda nejak zasperovat vid,aby clovek nemusel porad znova 😀

marhulinka
autor
12. únor 2010

Neboj chlapi jsou v tomhle opatrní-přeci si to nepoškodí 😀 😀

Jůůůů tak vidíš,já tu hru objevila včera a tak teď jsem u 11kola,nechám si to akorát hozené dole na liště,tak snad mi to nezmizí 😀

marhulinka
autor
12. únor 2010

No a jdu se vykoupat,prcka už tu asi mačkám,tak mi dává pěkně najevo ať koukám vstát 😀

coko.joko
12. únor 2010

n o na liste to muzes mit,ale pres vypnes PC a zitra muzes hrat znova 😀 😀
jo utikej se vykoupat.....ja uz to mam za sebou...premyslim,co si dat k vece 😵

leny2
12. únor 2010

Teď jsme se vrátili, manža nás vyvezl do města na nákup, ale koupili jsme jenom samé papání a bumbání.

leny2
12. únor 2010

Tak jdu taky hodit sprchu a asi si dám nějaký jogurt a jablíčko, to teď mám ráda.

leny2
12. únor 2010

Tak se mějte, pápá. 🙂

janysek70
12. únor 2010

Tak Ulice dnes byla nálož, uf 😉

coko.joko
12. únor 2010

janysku nech toho jo 😵 ja ji jeste nemam na netu,tak neprovokuj 😀

janysek70
12. únor 2010

😀 😀 😀 já vím, já šválně 😀

marhulinka
autor
12. únor 2010

Já jsem vykoupaná,umyla jsem si i vlásky,zítra jedeme do města a pak k našim na návštěvičku a udělala jsem si véču...mńaaaaaaaaaaaaaaaaaam

coko.joko
12. únor 2010

ja vim,ze me schvalne provokujes,ale bude to asi napinave vid....si musim jeste pockat tak 2 hodky a uvidim to taky....jsem sama,tak si pockam...ted hraju tucnaci a uz me boli ruka jak cvakam,tak si dam pauzu chvilku 😀 😀

marhulinka
autor
12. únor 2010

Prý už Ulici nebudou na net dávat

janysek70
12. únor 2010

Já jsem sama, Michal šel na pivčo a Luky jel do HK na nějaký maturiťák.
Zítra jedeme k našim, slavit taťuldovi narozeniny a bude svíčková z divočáčka a štrůdlík 🙂

marhulinka
autor
12. únor 2010

Já teď jsem chvilenku sama doma...šlo se venčit 😀

marhulinka
autor
12. únor 2010

Mňaaaam to budou teda zítra dobrůtky...já upeču asi toho králíka v neděli...na zítra jídlo mít budeme.

janysek70
12. únor 2010

Kde je dnes ta Myšička, šla do hospůdky?

coko.joko
12. únor 2010

marhul,oni rikali,ze kvuli me tu ulici zase budou davat na netu,abych byla v obraze 😀 😀
janysku uz zase svickova,nedavno byla taky u rodicu svickova......
ja jsem taky sama,Vrata ma zapas 😵 jo tak lukyn je v HK...ten se ma.. 😉
marhul co bylo dobreho k vece...ja bych si dala krupicovou kasi... 😵