Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
26. únor 2010

Septim, to je super, že jsou věcičky podle tvých představ a máš z nich radost. 🙂

leny2
26. únor 2010

Jak to že není? Jako jenom dneska nebo vůbec?

leny2
26. únor 2010

Marhulinko, já myslím, že tento týden bude pro tebe hodně dlouhý. 😉

marhulinka
autor
26. únor 2010

Janysku na okna se vyprdni!!! To neriskuj 😉

marhulinka
autor
26. únor 2010

Leny asi není vůbec,protože příště bych šla zase k dokymu...

leny2
26. únor 2010

Tak to jsem zvědavá až tam pojedu ve čtvrtek, že bych se ještě viděla s panem doktorem. 😉

marhulinka
autor
26. únor 2010

Známá si šla umýt vanu a už ji nedomyla...začala jí odtékat voda!! Rodila ve 26tt!!!! Takže žádné riskování za to nestojí,však ono se to neposeránkuje 😉

Holky co budete dělat ke konci 😀 😀 Já vám to tedy nastíním...funět jak sentinel-a nemyslete si,že to jak funíte teď,že to nejde hůř!! Jde 😀 Chodit jako tučňáci,sotva se zvednete z pelechu...nebudete se chtít pomalu raději ani hýbat 😀 😀 No teda jestli to budete mít jako já 😀

leny2
26. únor 2010

Marhulinko a tebe neposlali na monitor do porodnice? Vím, že Uhlicek pak už ke konci jezdila na monitor do Ústí do porodky.

marhulinka
autor
26. únor 2010

Leny to asi jo 😉
Mě si objednal na příští pátek,ale pořád se u toho smál,že se už asi neuvidíme...Tak jsem zvědavá 😀

marhulinka
autor
26. únor 2010

Neposlali a já se ani nezeptala 😅

leny2
26. únor 2010

Jo, dneska jsem potkala Uhlicka s rodinkou v obchodě, tak jsme jen tak v rychlosti prohodili pár slov. 🙂 Malej je kouzelnej, taťka ho nosil na rukách. 🙂

leny2
26. únor 2010

Tak uvidím jestli mi to řeknou nebo jak to bude, mě je to celkem jedno, mám to stejně daleko tam jako tam.

leny2
26. únor 2010

Jen aby se pan doktor nedivil, až v pátek ještě přijedeš. 🙂

marhulinka
autor
26. únor 2010

Aaaa tady byla u někoho na návštěvě kobra....já se na ni chystám o víkendu-asi v neděli 😀 Ještě musím načíst nějaký ten manuál 😀

leny2
26. únor 2010

Janýsku, taky bych se na okna vyprdla, na podzim mi je umyla mamka s tchýní, vůbec mě k tomu nepustili.

marhulinka
autor
26. únor 2010

Já mu to taky říkala,tak se smál a říkal,to nevadí,vás odloupnu a druhý den budete rodit 😀 😀

leny2
26. únor 2010

Pro nás s břucháčema je asi nejlepší poloha jako pejsci. 😉

leny2
26. únor 2010

Marhu, to jako že odloupne tu hlenovou zátku?

marhulinka
autor
26. únor 2010

Dneska byla u dokyho sranda,měl strašně veselou náladu,ptal se mě,jestli jsem už rodila-jako ve snu 😀 Tak jsme o tom kecali,pak se mohl usmát,když jsem se ho zeptala jestli vidí na zádech vlasy..a on jaké vlasy?? A já říkám,že to jak mě ta žáha strašně pálí,že musí mít prcek dlouhé vlasy 😀 😀 Prostě to bylo fajn....

leny2
26. únor 2010

To je dobře, když si takhle hezky pokecáte, hned se člověk cítí lépe.

marhulinka
autor
26. únor 2010

Leny to se mě manža taky ptal...jako jakou polohu si na něj vymyslím,že teda jedině na pejsky 😀 😀 Jináč se k sobě asi nedostaneme 😀 No a doufám,že se pak narovnám,protože ty záda už mě vážně berou 😀

Jojo přesně tak....

leny2
26. únor 2010

Aby sis tím nepřihoršila, ještě aby tě seklo v zádech a byla jsi lazar.

marhulinka
autor
26. únor 2010

😀 😀 Nojo ale já už se na to těším-teda nevím,jestli to nebude bolet,protože vyšetření už teda nic příjemného 😖

marhulinka
autor
26. únor 2010

Ale manža mě ujišťoval,že to bude stejně hooooodně rychlí,tak nemusím mít strach 😀 😀 😀

marhulinka
autor
26. únor 2010

Teda tak koukám do programu a zase nic moc...už mě to štve,že nic nedávají...tak buďto budeme muset vyhrabat nějaké dvd,nebo vezmu knížku...

marhulinka
autor
26. únor 2010

A co všechny plánujete na víkendík??

leny2
26. únor 2010

No můžu ti říct, že já to cítím úplně jinak, není to ončo.

leny2
26. únor 2010

Taky jsem koukala co dávají, máme něco nahrané v DVD, tak to možná zkouknem.

leny2
26. únor 2010

Na víkend ani nic, normálka uvařím a budu asi šít něco. Uvidíme, třeba něco vymyslíme, ale počasí taky nic moc asi nebude, tak budem doma.

marhulinka
autor
26. únor 2010

No to počasí je děs,jen jsme jeli z Kostelce,tak začalo pršet 😝 😝

Taky budeme odpočívat,zítra pečeme králíčka se zelím a knedlíkem,ať se pořádně nacpeme...a v neděli nám přijedou z Prahy švagrovci...švagrová tu zůstane s malou týden....tak snad se ještě s malou poňuchňám 🙂