Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
2. bře 2010

Za zkoušku nic nedáš a třeba to pomůže 🙂

septim
2. bře 2010

neboj jeste 14 dni a melej je na svete 😀 😀 😀

septim
2. bře 2010

teda malej 😀

marhulinka
autor
2. bře 2010

Sept nech toho!!

marhulinka
autor
2. bře 2010

Doky mi odpřísáhnul,že já rozhodně nebudu přenášet ani rodit ve 40tt 😀 Hm,ale že by se mýlil?? 😅

marhulinka
autor
2. bře 2010

Já už jsem na něj taaaaaaaak natěšená....

janysek70
2. bře 2010

Já se zítra stavuji u dokyho, volal, že krevní testy jsou v pořádku. Genetička tam připsala nějaká rizika kolem věku a tak to probereme a uvidíme

septim
2. bře 2010

to bude dobre janys, ja nestrasim marhulko ale 40tt je super cislo 😀 ja jdu zitra na tu blbou cukrovku se mi tak nechce ☹

marhulinka
autor
2. bře 2010

Janysku tak to bude jen ohledně věku...na plodovku chodit nemusíš,můžeš odmítnout...když ti vyšli všechny testy v poho,tak bych tam nešla 🙂

Sept krásný číslo jak na co?? 😀 😀 Fůůůj na cukrovku-tak si to užij 😀 😀

septim
2. bře 2010

uziji me se tam tak nechce hlavne rano vstavat. se loucim zacina ruzovka 😉

marhulinka
autor
2. bře 2010

Nojo začaly seriály a všichni mizí....já na nic nekoukám 😨

coko.joko
2. bře 2010

sept,uzij si to zitra a to moc a vzpomen si na nas jak na tebe myslime tady na MK 😀 😀 😀
janysku,taky bych nesla na plodovku ani boha.....
marhul ty porad cela a ja si myslela,ze uz to bude...neboj ted uz to mas za par...vydrz....
ja nekoukam na nic jdu si udelat vecu mam hlad 😵 😵

marhulinka
autor
2. bře 2010

Krásný večer všeeeeeem 🙂 😉

coko.joko
2. bře 2010

Tobe taky marhul krasny vecer a uzij si vasnivou noc 😀 😀

leny2
3. bře 2010

Ahoj holky,

Janýsku, gratuluji k výsledkům testů.

Septim, zvládni dobře test na cukrovku, není to tak hrozný, to bude v pohodě.

Marhulinko, co nového?

Coko, jak je tobě?

Mysicko, ty si užíváš, samá hospůdka.

marhulinka
autor
3. bře 2010

Krásnou středu...u mě nic nového...stále 2v1 😀 a vidím to opravdu nejdřív po zásahu pana dr.... 😀
Jednooký had zabírá na mě,ale ne na prcka 😀 😀 😀

leny2
3. bře 2010

Marhulinko, tak si ještě uděláte jeden výlet do Kostelce za panem doktorem. 😉

leny2
3. bře 2010

Aspoň si ještě užiješ sexíku na chvilku 😉

coko.joko
3. bře 2010

Ahojda,
tak marhul jeste cela 😉 😉
leny me je uz lepe,teplotu nemam a ryma jde pryc tak jsem rada,akorad mam nejak vysoky tep,ale to je pry taky v pohode.....jak rikam,musim vse vyzkouset to bych nebyla ja 😀 😀 😀 akorad me stve,ze jsem se ted zacla zavodnovat,tak se hrozim jak to bude dal...... 😒 😒
septiku,jak je nebo jak bylo na cukrovce myslim na tebe....jak se sklebis,kdyz pijes tu dobrutku 😀 😀

septim
3. bře 2010

nazdarek cukrovka probehla v poho akorat mi neslo na podruhe nabrat krev ze zily tak to vzaly z prstu 😉 zitra budou vysledky. Jinak vysledky krve na urologii dopadly na jednicku tak bude mit zitra pyn doktro radost. dnes jsem si jeste nakoupila sladkosti kdyby nahodou zitra prisel zakaz, nejak mam z te cukrovky divny pocit no uvidime 😉 marhulko taky myslim ze to bude az po zasu doktora, ale co prcek ma casu dost podivej na Mil ta rodila dvojcata az ve 40tt to je borka, ja bych umrela 😉 Muzou te nechat klidne az do konce 42tt alspon se prdolka krasne dopece 😉 cokousku tak do sebe neladuj tolik vody 😀 😀 😀 to budes potom tak kraaasne odula, ne promin to neni legrace 😉

coko.joko
3. bře 2010

sept bych ti neco rekla,ale mlcim 🤐

septim
3. bře 2010

promin cokousku 😉

septim
3. bře 2010

ja jsem taky odula neboj, drzim s tebou 😉

coko.joko
3. bře 2010

proc se omlouvas ja vim,ze to myslis vazne a ne ze srandy 😀 😀 ale me jen tak nenaseres 😀 😀 😀 ja se nedam....

septim
3. bře 2010

ja vim jsi holka statecna 😉

coko.joko
3. bře 2010

tak,tak 😎 jaky mate poco,tady je krasne slunecno a fakt teplo....cekam na Vratu da obed a jdem k dr.a pak na prochazku teda malou.... 😎

septim
3. bře 2010

u nas je docela hezky akorat fouka vitr, nevim jestli jeste ted a dopolko foukalo. Ja cekam na mil za chvilku prijde s detma tak se moc s holkama tesime

leny16
3. bře 2010

u nás je teda pěkná kosa 🙄 😕
marhul- vím, ten konec je záhul, ale neboj ono to uteče a za pár už máš po porodu 😵 😵 😵

leny2
3. bře 2010

Ahoj Leny, u nás je taky pěkná kosa a hlásí ještě větší, tak snad to bude už poslední záchvěv zimy.

Septim, tak to máš za sebou tu cukrovku a už zítra výsledky, to máš dobrý, že nemusíš čekat dlouho.

leny2
3. bře 2010

Coko, ty si fakt vyžíráš asi všechno co jde v těhotenství mít, ale neboj ten drobeček za to bude stát.