Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
13. bře 2010

Blaženko plánuješ další pokus?

blazenkaa
13. bře 2010

jo jo ale ještě nevím kdy uvidím jak se dohodnu teď v A.v úterý jedu tam po noční napůl desátou tak kdyby jste slyšely o nějaké bouračce tak aby jsem to nebyla já 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝

olasek
13. bře 2010

Ahoj myšičko, ano, hrdě se hlásím k Arleťačkám....zběhla jsem ze Sanusu, kde jednání nebylo úplně košér a jaksi jsem došla k dojmu, že jim tam jde více o prachy než o klienta samotného. Tento pocit jsem v Arletě neměla ani omylem.... prostě paráda!

blazenkaa
13. bře 2010

tak holky já razím jedeme krodičům zítra se tu ukážu tak doufám že tu někdo bude te a budeme pokračovat .mějte se tu krásně .
Oli ty se koukni na Intërní poštu tvojí nahoře .

Tak pa páá

mysicka.hk
13. bře 2010

Tak pa, pa a nebourej.
Zítra tady budu zas takle navečer.

mysicka.hk
13. bře 2010

Olasku to je dobře že jsi přešla do Arlety a jsi spokojená. 🙂

marhulinka
autor
13. bře 2010

Hola hola Arleťačka volá 😀 😀 😀 Nojo je mi už alespoň trošilinku do smíchu 😀

Jen zdravím,ozvu se zítra...jsem kapůto...z porodky jsme jeli domů až po druhé hodině a pak jsme se tak nějak doma museli zorientovat...a jsem šťastná,že tu je mamča,protože já moc nefunguju,přišlo mi tak nějak vše k sobě a já sotva lezu.....

Jinak mimíííísek je ten nejkrááááásnější a nejhodnější 😵 😵 Zítra dám nějaké fotečky...já se jdu na chvilenku natáhnout a v jedenáct nás čeká zase krmení 😀 😀

leny16
13. bře 2010

aho marhul, rády tě vidíme, četly jsme, že jsi to měla těžké, ale jsi statečná a hlavně už to máš za sebou 🙂
Ted využij toho, že je tam mamča a odpočívej, at máš sílu. Těšíme se na fotečky 🙂 🙂

septim
13. bře 2010

zdravim marhulko cekala jsem kdy se ukazes kamaradka co je tady ted v porodce rikala ze dnes pujdete ale ze to bude trvat 😉 leny16 kocarek nadhera 🙂 vitam novou arletacku 😉

coko.joko
14. bře 2010

Dobre rano,
marhul,to verim,ze jsi rada doma a ted hlavne odpocivej a bud rada,ze tam mas mamku,ktera ti pomuze...az budes mit cas tak nam sem dej fotecku Kubicka,uz se tesime....
sept,ty mas vsude zdroje a vis uplne vse. 😀 😀 😀
vitam olaska,taky jsem chodila do CARU jinam a tam chteli jen penize a taky se jim to povedlo z nas par tisic vytahat,ale Arleta je zlata a kdybych sla do druhyho mimiska,tak jdu znova do Arlety 😵 😵

leny2
14. bře 2010

Ahoj holky,
tak jsem nejdřív dočetla včerejší večer. My jsme byli na véče, bylo to výborný.

Marhulinko, už se moc těšíme na fotečky a na vyprávění. 🙂

Vítám novou snažilku Oli 🙂

coko.joko
14. bře 2010

leny,kdepak jsi byla na hamce....ja jsem si taky vcera dala ve meste moc dobry salatek a prisla dom okolo 22hod...pekne vyvetrana a unavena se me krasne spalo....

leny2
14. bře 2010

Coko, jeli jsme jen kousek od nás do restaurace, dobře tam vaří, dala jsem si jídlo a šopák, my jsme se vrátili před devátou. A doma jsem si dala ještě nanukáč, jsem na něho dostala nějakou chuť. 😉

marhulinka
autor
14. bře 2010

Ahojky,tak dávám nějaké fotečky

leny2
14. bře 2010

Ahoj Marhulinko 😵

leny16
14. bře 2010

jéé marhul, ten roztomilej a vypadá i na fotkách strašně pohodově 🙂 , povedl se vám 😵 😵 😵

leny2
14. bře 2010

Teda ten je krásnej Kubíček, až mi slzička ukápla. A tobě to tam taky moc sluší, je vidět, jak jsi šťastná maminka. Řekla bych, že je hodně podobný tatínkovi.

marhulinka
autor
14. bře 2010

Holky díííííky 😵 😵

Leny máš pravdu,taky tam vidím taťku 😉 Jinak moje mamča říká,že to jsem celá já jako malá 😀

Leny16 chtělaj sem se tě zeptat,jakou máš odsávačku??

leny2
14. bře 2010

Marhu, koukala jsem i do hradeckého deníku, moc mu to sluší, je tak nádherný, přijde mi jak už dvouměsíční mimčo.

leny2
14. bře 2010

Marhu, a co Beník? Jak reagoval, jak se chová?

leny2
14. bře 2010

A jak jde kojení? Máš dost mlíčka?

leny2
14. bře 2010

To tady na tebe chrlím, co?

marhulinka
autor
14. bře 2010

Beník se nejprve bál,když jsme mu prcka položili na zem v gondolce....pak ho chodil očmuchávat do postele a k postýlce mezi šprucle...pak očuchal plínku a tím si ho asi Kubíček získal 😀 V noci měl pořád nastražené ouška,jakmile se v postýlce něco šustne,tak nám to chodí hlásit 😵

leny2
14. bře 2010

Tak to je dobře, že takhle hezky hlídá. 🙂

leny2
14. bře 2010

A jaký byl porod? Voda ti praskla už doma?

leny16
14. bře 2010

marhul-měla jsem 2 krát manuální od Aventu, ta je dobrá, ale taky se mi 2 krát zlomila v krčku 😕
ted mám Farlin a ta je taky fajn

marhulinka
autor
14. bře 2010

S kójem je problém,bohužel v nemocnici teda absolutní nezájem a prcek mě strašně prsa podumlal,jak se snažil to roztahávat....takže jsem je měla až krvavé,musela jsem si zařídit,aby mi manža přivezl kloboučky,přes ně už to alespoň nebolelo,ale začala se mi spouštět krev,prostě se mi nestíhaly zahojit 😠 No a tak odsávám,zatím dobrý,prsa se snad zhojí,už se docela bradavky zacelily,ale na normální kojení se teda absolutně necítím,strašně to bolí 😠

leny2
14. bře 2010

Marhu, tak tohle jsem zažila u Honzíka, to je strašně bolestivé, to člověk až brečí, když se pak přisajou. Tak doufejme, že se to zhojí a rozběhne. A mažeš si prsa Bepanthenem, nebo ti poradili něco jiného?

leny16
14. bře 2010

máš sz

marhulinka
autor
14. bře 2010

Voda mi prdla o půl čtvrté,když jsme si šli lehnout po obídku,spali jsme asi půl hodinky a najednou lup 😀

Leny16 díky,manža mi pro ni s mamčou jeli....já mám doma tu pístovou a to je teda dřina 😠

Mažu prsa Bepanthenem a mám i Calciofku