Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
15. bře 2010

Septim, krásný věcičky 🙂

marhulinka
autor
15. bře 2010

Krásné dopoledne...

coko.joko
15. bře 2010

ahojda marhul,jak se vede urco uz dobre vid.... 😉

marhulinka
autor
15. bře 2010

Coko jde to...zatím dneska mi je fajn,protože jsem se celou noc krásně vyspala,malý je zlatíčko a spinká...tak snad to na mě zase nepadne odpolko a nepolezu po zdi jako včera ☹ Strašně mě brala ta rána,nemůžu sedět,stát,takže je to těžký,protože musím nějak prcka krmit..

septim
15. bře 2010

zdravim marhul jsem se chtela zeptat kam budete chodit s mimiskem k doktorce a kdo te tady v Hradci vubec rodil?

coko.joko
15. bře 2010

marhul teda to je zlaticko,kdyz tak krasne spinka a necha vas krasne taky vyspat...a nepomohlo by ti treba nejaky ty gelovy studeny obklady,tady je davaji v porodnici,kdyz jsi tak zmordovana mas to jako vlozku a krasne to chladi...kamaradka je mela taky...

marhulinka
autor
15. bře 2010

Sept k paní doktorce tady ze střediska-mám to hnedka naproti přes chodník...k paní dr.Šrůtkové 😉
Za půl hodinky má přijít 😵

marhulinka
autor
15. bře 2010

Coko mám led,tak leduju,ale je to prostě ještě všechno čerstvý,doky říkal,že ta prdel se mi bude hojit prostě déle,protože to mám sešitý svěrač ☹

leny2
15. bře 2010

Ahoj Marhu, to jsi až takhle sešitá? Týjo, chudáku, to jsi musela trpět, au, au.

leny2
15. bře 2010

Já jedu zítra na natáčení do porodnice a ve čtvrtek ještě do Arlety, už asi naposledy a předají mě do porodnice. Jen doufám, že prcek povyrostl, aby mě tam neposlali hned.

coko.joko
15. bře 2010

marhul to jsou prasata vid..jak te mohly takhle sprasit....hrozny..
leny2,ty uz to mas taky za par......

leny2
15. bře 2010

No, Coko, právě se bojím, jestli prcek nepřibral, tak si myslím, že mě pošlou na vyvolání.

coko.joko
15. bře 2010

leny urco pribral neboj....... 😎

septim
15. bře 2010

ja myslim cokous ze to moc neovlivni , ze te proste nastrihnou a pak zalezi jak je mimi velke a jak jsi ty sama vybavena a kuze nobo to co mas dole , jak je elasticke 😀 to se proste neda podle me ovlivnit, ten prcek proste musi za kazdou cenu ven 😉 kamaradce pomahalo sedet na nafukovacim kruhu 😉

leny2
15. bře 2010

Tak jsem si na chvíli lehla po obědě a hezky usla, v noci toho moc nenaspím, tak to pak doháním takhle.

janysek70
15. bře 2010

Ahojky, tak děje se tu něco nebo ne???
Mě se výsledky krve lepší, ještě čekám na rozbor moči a doufám, že mi zítra vykopnou domů 🙂
Jo a dnes jsem cítila ráno konečně pořádné pohyby 😵

janysek70
15. bře 2010

Tak na mě házíte buřta, tak si jdu zase natáhnout hrb 🙂 , spolubydlící má návštěvu, tak jsem jim chtěla dát soukromí.....

leny16
15. bře 2010

chudinko marful, to ani nemůžeš jít na velkou, co? Moje ségra to tak taky měla, ale ona mudrům neřekla, že měla na prdelce píštěl, když se narodila. Myslím si, že doktor musí zavčas nastřihnout, aby se to netrhalo, ale nejsem odborník, jen si to myslím 😉

leny16
15. bře 2010

😀 marful=marhul

mysicka.hk
15. bře 2010

Přeji krásný večer.
Jen jsme přišli z procházky tak tady chumelí.
Na čtvrtek hlásí 10 stupňů, já se tak těším 😀

leny2
15. bře 2010

Janýsku, já jela s manžou do města na nákup, musím se taky vyvětrat, furt jsem zalezlá doma.

leny2
15. bře 2010

Janýsku, gratuluji k prvním kopanečkům. 😵 😵 😵

leny2
15. bře 2010

Mysicko, už to snad dopadne, že přijde to jaro, taky se těším.

leny2
15. bře 2010

Taky lituju Marhulinku, ani si nedovedu představit, jak to musí asi bolet.

janysek70
15. bře 2010

Tak mám pauzu před Ulicí, tak zase nakukuji..., už mi otrnulo a nevím roupama co by 😀

mysicka.hk
15. bře 2010

Ahoj Leny s tím jarem opravdu nevím.
Koukám z okna a tady je pěkná chumelenice ☹

janysek70
15. bře 2010

Zrovna mi sestřička donesla na noc velkou globuli na zavedení a přidali mi železo

janysek70
15. bře 2010

Ležím na pokoji s paní, co je po umělku v Santusu, je v 16tt a většinu proležela v nemocnici, uf, to je záhul, já jsem po dvou dnech mimo....

mysicka.hk
15. bře 2010

Ahoj Janýsku a už je ti líp?

janysek70
15. bře 2010

To víš, že jo, píšu, že už mám roupy 😀 😀