Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
4. kvě 2009

Leny, mám napsaných 10 rehabilitací, teď jdu na třetí, ale žádné pokroky moc necítím, ono se to spíš ze začátku rozblázní a pak až se to začne lepšit.

Na kočárky mrknu, ale až doma, teď už musím letět.

leny16
4. kvě 2009

leny- asi to chce čas, to jsi ještě mnohokrát nebyla, uvídíš buide to za nějakou dobu fajn 😉

leny2
4. kvě 2009

To je jasný, to víš že nečekám zázraky. Po takové dlouhé době jsem konečně něco s tím začla dělat.

leny2
4. kvě 2009

Leny, koukala jsem na ty kočárky co máš v albumu, ale v tom ti moc neporadím, takovýhle jsem ani ještě neviděla. To by chtělo rady od někoho kdo má s nima zkušenosti.

leny2
4. kvě 2009

Janýsku a Coko, jsem netrpělivá, jak jste dopadli?

leny2
4. kvě 2009

Zase si tady povídám pro sebe, tak juknu večer.

leny2
4. kvě 2009

Stále žádné zprávy?

janysek70
4. kvě 2009

Tak já jedu ještě jednou ve čtvrtek, páč folík měl dnes teprve 11 mm a sliznice 6 mm. No to jsem nadšená, páč tam mám být po 15 hod a v pátek je svátek a Pražáci budou vyrážet a určo bude celá Pa zasekaná. Dneska byla Jižní spojka pěkně ucpaná a chvílema se stálo, ale přijela jsem na čas a nazpět jsem šustila jak Harry Jonjo a za hodinu a 10 minut jsem to dala od Pronatalu až k nám před barák a dostala jsem od Michaela spucunk, že jsem jela jako čuňátko...., no občas to skákalo na 140km/h.

leny2
4. kvě 2009

Tak jsem se tě přeci jen dočkala. Tak budem ve čtvrtek mít spolu kontrolu, já tam mám být taky odpoledne.

leny2
4. kvě 2009

Však jsme dneska teprve 11.den cyklu, to ještě doroste do čtvrtka.

leny2
4. kvě 2009

Ještě nemáme zprávy jak dopadla Coko?

leny2
4. kvě 2009

Janýsku, ty jsi úplný pirát silnic, to já taky rád. 😉

janysek70
4. kvě 2009

Čoko nepsala, třeba bude vědět Septim...
Já právě když jsem chodila na IUI, tak 11.DC bylo vždy na folík brzy, tak snad ve čtvrtek už bude O.K.

janysek70
4. kvě 2009

Tak Leny fajné... čtvrtek 🙂

janysek70
4. kvě 2009

Já když jedu autem sama, tak jezdím jako drak, až jsem se bála, aby se mi vozítko nezavařilo a už jsem M. říkala, ať mi zkontroluje olej atd., abych byla připravená

septim
4. kvě 2009

tak coko se tu stavovala. Hned jak to dostane zacne pichat. Ma kratky protokol bude mit gonal a jeste jedny injekce ale zapomela jsem nazev ☹ jsem to ale hlava derava. Kdyz vse bude ok do konce mesice bude mit tri 😀 bobanky v brisku 😉

janysek70
4. kvě 2009

Cetrotide? 😉
Tak ju pěkně pozdravuj 😉

septim
4. kvě 2009

Ty jsi snad vedma janysku. 😀 😀 😀

septim
4. kvě 2009

Kdy dame sraz zeny. 😀 Dejte termin

janysek70
4. kvě 2009

Nene, já to měla nyní stejné 😅

septim
4. kvě 2009

Ahaaaa 😉 Ja uz se lekla 😉

janysek70
4. kvě 2009

A co Marhul? Nepsala taky, že se bude objednávat?

leny16
4. kvě 2009

jany- neboj sliznice doroste 😉 ale chápu, že už jsi to chtěla mít za sebou 😒 To aby sis v pá raději vyjela dřív. Nebylo by to lepší, rychlejší a bez nervů vlakem???
leny- ty si tedy také ted pojedeš pro bobánky?
🙂

marhulinka
autor
5. kvě 2009

Zdravím všechny kočandy 😉

Já razím zítra a uvidí se,kdy začnu.... 😉 🙂 píchat!!

uhlicek
5. kvě 2009

Ahoj preju vsem krasne ranko 🙂 dnes jsem zkousela testovat a jsou tam dve krasny // 😵 .

marhulinka
autor
5. kvě 2009

UHLICKU-tak tichounce blahopřeji jako první!!!!!!!!! 😉

marhulinka
autor
5. kvě 2009

Hezky se to tu rozjíždí....to jsem mooooooooooooc ráda.....začne to těhulinkou,píchačkama a dalšíma těhulinkama....to tady prostě letos zatěhulkujeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marhulinka
autor
5. kvě 2009

Tak já jdu pracovat....tak pa pa pa 🙂 😉

janysek70
5. kvě 2009

Uhlíčku, to je krásné 😵, to se to někomu krásně těhulí a dokonce už podruhé 😵

janysek70
5. kvě 2009

Marhul, tak super, že už do toho také jdeš 😉