Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
26. bře 2010

Taky jsem si myslela,ze kdyz te sesiji tak to pak vypada lepe,ale asi ne....jak to ctu....

coko.joko
26. bře 2010

No,no janysku tak tam mate jeden den lepe nez tady a o vikendu bude hezky tady a zase u vas bude bleee 😀 😀 ne vazne,ale uz to je hezky,kdyz se nemusite balit ven a jen v tricku a pohoda co???

slara
26. bře 2010

jany- jako, že by to víc zašili 😅 ? Menší, nebo větší si nepřipadám, to je furt stejný, jen ta jizva, ale to se ztratí, naštěstí to není jako frnák a ten svůj jsem taky přežila 😀

slara
26. bře 2010

břicho taky nevypadá lépe, když je tam jizva.....asi tak

janysek70
26. bře 2010

Leny, ještěže tam každý nevidí 😀 😀 😀 Na velikost jsem nemyslela 😀 , jen estetiské hledisko 😀

coko.joko
26. bře 2010

janysku neboj ty budes porad dole krasna,protoze jdes na cisare,takze tobe to nehrozi 😉 a Michalovi se budes porad libit...uz si me nasla na FCB......

janysek70
26. bře 2010

😀 😀 😀 Já už jsem opotřebovaná a sešlá věkem 😀. Jo na císaře už mám pěkné památky 😒

Jé ještě jsem na FB nekoukala

slara
26. bře 2010

jany, ty to máš jistý s tím císařem?

coko.joko
26. bře 2010

janysku ty a sesla mas krasny vek prosim te.... 😵 😵 no driv to bylo asi taky na prd vid,ale ted si myslim,ze uz je to lepsi a tak jizva bude mala...ja mam taky bricho samou jizvu,takze po tom cisari by se stratila 😀 😀 a jeste,jestli me zacne praskat bricho ted jak me roste rychle,tak to uz vubec budu krasnaaaaaaa.......

janysek70
26. bře 2010

No na začátku mi to řekl, ale víte, jak to může všechno nakonec být....

janysek70
26. bře 2010

Čoko, už holt budeme na sex zhasínat 😀

coko.joko
26. bře 2010

no,me vcera rekl,taky dr.ze pokud to nase mimi poroste takhle a bude mit pres 4 kila,tak jdu hned na cisare,pry to tady tak delaji,tak ja nevim....co me vubec ceka....vcera jsem mluvila se svagrovou a ta rodila Kubu na 40tt a ten mel 2560g a to my mame za chvilku taky 😀 😀

slara
26. bře 2010

coko, průměrná váha je kolem 3400 g a výška 49. Uvidíte

slara
26. bře 2010

jany mohla bys dát do fotoalbumu foto bříška, furt tam pokukuju 😵 😵 😵

coko.joko
26. bře 2010

leny16...ja si taky myslim,ze uz tak neporostem,protoze uz ted mam problem vubec fungovat 😵 😵

janysek70
26. bře 2010

Haha, bříško 🙂 😀
Čoko, přála bych ti to, ale víš, že nejvíce mimi roste ke konci

coko.joko
26. bře 2010

janysku,prave ja vim,ze ted roste vic a vic.......a tak se modlim,ze ten nas se zastavi a bude setrit maminku...
ja jsem vam dala fotecky do alba,tak mrknete.... 😀 😀 😀

janysek70
26. bře 2010

Včera jsem si vydražila nový koupací kyblík, tak uvidím, snad tam Štěpánka neutopím 😉

janysek70
26. bře 2010

No ten je, koukám, jak tam z té lodi přepadávají námořníci přes palubu. Počkej já za pár týdnů 😀

janysek70
26. bře 2010

To vypadá, jak když tam na tom břehu plašíš racky 😀 😀 . Je to rozdíl oproti té fotce alá krteček a to jsi říkala, jak máš velké bříško. 🙂

coko.joko
26. bře 2010

janysku me ten kyblik vsichni rozmlouvali,protoze pry se v tom to mimi poradne neumeje,tak asi koupime vanicku.... 😵 😵 kamaradka me rikala,ze se i bala drzet za hlavicku toho spunta....
jo,ja cekam taky na tvoje brisko,kdy nam ho ukazes tak sup dej jednu fotecku my se podivame a pak ji klido vymaz.....no namornici cumeli a houkali co tam delam 😀 😀 😀 a lidi okolo taky koukali....

janysek70
26. bře 2010

😀 😀 😀 že to ani nebylo večer ve zprávách 😀

Až budeme venku, tak se nechám vyfotit, ale ustrojená 😀

Kyblík je prý pro mimčo moc fajn, hlavičky se nebojím, namydlím na podložce a pak omyji...., uvidíme, pořídím i vaničku, kyblík je jen do 1/2 roku nebo pak budeme koupat ve velké.

coko.joko
26. bře 2010

..to se divim,ze to nedavali 😀 tak to jsem zvedava jestli se nechas vyfotit 😉
no treba tobe se bude v tom kybli koupat dobre....

janysek70
26. bře 2010

On je nyní ve zprávách v kurzu Topolánek, tak už jsi se tam nevešla 😀

Jdu zase pověsit prádlo

coko.joko
26. bře 2010

no,jo vlastne a ja jsem si myslela,ze budu konecne popularni a ono nic..skoda ☹ jo pekne poves pradlo ja musim varit,at to stiham tu kecam a jeste nemam ani ustlano 😀 😀 😀 a za 2 hodky je tu Vrata......

janysek70
26. bře 2010

Gulášek bych si dala, asi do něho půjdu o víku....

coko.joko
26. bře 2010

jo gulasek se uz vari...jsem ho nemela pekne dlouho 😵 a knedlicek taky....me tak nebavi porad neco vymyslet co varit...to je hrozny....

slara
26. bře 2010

coko- nezávidím to je pak ke konci pěkná tahačka s tím břichem, počkej, jak se ti uleví, alespon já to tak měla. Je tam ještě foto těsně před porode, jak jsem nateklá 😀 😀 😝

kul2008
26. bře 2010

Leny2, i my se přidáváme k zástupům gratulantů. Přejeme hodně pohody a spoustu radosti z Vojtíška.

coko.joko
26. bře 2010

leny16,to bych si musela vzit lupu na tu fotku ja nic nevidim 😀 😀 ale verim a uz se tesim az si ulevim....fakt me to nedela dobre....dneska jsem byla venku a po pul hodce me chytla takova krec do bricha,ze jsem z toho zacla brecet...jako kdyz to mam dostat a strilelo me to do zad....hnus fakt...jeste,ze tam byl semnou Vrata jinak bych asi posla 😒