Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
12. dub 2010

Uhlicku to to letí,nám už byl měsíc a za týden nám končí šestinedělí 😉
Fotečky nááádherný 😵 😵 Je vidět,že je to spokojený miminko 😉

leny2
12. dub 2010

Uhlicku, tak to třeba znamená, že byste měli přijet na návštěvu, ne? Ráda vás uvidím.

leny2
12. dub 2010

Marhu, už jste napapaný? My ještě chrupeme, dohání tu noc.

marhulinka
autor
12. dub 2010

Leny jojo napkaný,přebalený,převlečený a už chrupkáme

marhulinka
autor
12. dub 2010

Holky nemáte někdo přebalovák z Ikei?

coko.joko
12. dub 2010

marhul se chces zbavit nebo koupit?? 😵
uhlicku,krasny fotecky a koukam jak uz je velikej fakt to utika.....

coko.joko
12. dub 2010

leny a co jsi vycetla na netu...co pomaha.....ja jsem taky koukala,ale zatim jsem nic nenasla 😎

marhulinka
autor
12. dub 2010

Coko koupit,ale potřebujeme vědět,jak je to velká krabice...jestli můžeme jet všichni,nebo nechat hlídat Kubíka 🙂

marhulinka
autor
12. dub 2010

Takhle teď spinuškáme

marhulinka
autor
12. dub 2010

Já přemýšlím co budu vařit...na dnešek tu jídlo ještě máme,ale zítra už ne 😵

Leny co ty teď třeba baštíš??

coko.joko
12. dub 2010

marhul podle me to nebude velky....ale taky zalezi jak mate velky auto 😀
jo tak o vareni me ani nemluv,protoze to resim kazdy den i ja a uz fakt nevim co.....dneska jsem udelala rizek s kasi a zitra bych chtela udelat rizeto a jak dal fakt nevim......

coko.joko
12. dub 2010

krasne spinka Kubicek...... 😵

uhlicek
12. dub 2010

Marhulinko krasne spinuskate 🙂 ,me Kubik taky ted usnul v cestovni postylce, snazimse ,aby si Kubik usinal sam v postylce,zatim se to docela dari,pred tim byl v kosi a museli jsme jezdit krom vecera.Ja si dopol uvarila ryzovou polevka a uz jsem slupla 2 talire,mam porad hlad 🙂 ,vcera jsem zkusila vepro,knedlo a trochu zelicka a Kuba dobry,chrupal do pul4.
Leny2 az bude trochu lepsi pocasi,tak se urcite domluvime a dorazime

marhulinka
autor
12. dub 2010

Coko no ono když pojedeme všichni,tak v kufru je kočárek a tak to musí přijít dovnitř a tam je taky vzadu Kubík 😀

Já chystám na pátek bramb.salátek a řízky-protože slavíme 😵 A do té doby nevím,co vařit 😅

marhulinka
autor
12. dub 2010

Uhlicku neprovokuj,já bych si knedlo vepřo a zelo dala hnedka 😀 Ale musím si nechat zajít chutě...

coko.joko
12. dub 2010

marhul na co kocarek...vsak vysednes u IKEI a das Kubika ve vajicku do voziku a jedu a kocar nech doma.....ale ta krabice neni velka....taky se chystam do IKEI na kukandu a chtela jsem taky nejakou komodu a nebo neco takoveho....uvidime co bude...
jo tak zelicko to ja ted teda nemuzu.,.......marhul vy porad slavite nco to je hrozny 😀

marhulinka
autor
12. dub 2010

Coko já nesnáším,jak se vozí vajíčka na košíkách 😀 Takže my drandíme s kočárkem-teda jako podvozek a vajíčko...a hlavně bychom se chtěli stavovat i u švagrovců a tak,takže abychom byli pojízdní 😀

My od března máme jen samé oslavy ....jsme postupně všichni každý měsíc...teda teď jsem já se švagrovou-do toho ještě čtyři svátky a pak v květnu máme dvoje narozky - můj manža a moje mamča - stejný den 😉

coko.joko
12. dub 2010

marhul.....ty si tak vymyslis to je hrozny....tak si vemte vozik za auto 😀 a to se vejdete vsechny 😀 .......tak to jo oslavicky narozenin to se musi oslavit......ja vlastne slavim taky kazdy den......ze jsem porad cela 😀

marhulinka
autor
12. dub 2010

😀 😀 😀 vozejk mít nemůžeme-nemáme vzadu u auta kouli 😀 😀 😀 😀

uhlicek
12. dub 2010

Marhulinko vim jake to je,ja mam zeli rada,mame domaci,taky jsem pred tim jen mlsne koukala vsem do talire,dala jsem si misto zeli jen osoleny spenat 🙄 ,ale ted uz to budu pomalu zkouset,Kubikovi jeste vadi vajicka na jakykoliv zpuzob,dala bych smazeny nebo chleba ve vajicku,knedlik s vejcem mnam,ale jeste to nebudu pokouset,at prdolka netrpi.

coko.joko
12. dub 2010

tak ja uz nevim holka co s vama,kocar musite mit,kouli nemate,Kubika chcete sebou a ke vsemu mate malicky auto...... 😀 😀 😀 tak jedine jeste pujcit si tu rakev na horu na auto...to uz se vejdete vsechny i s kocarkem a prebalovakem....a jak ti je jinak uz to ma s dobry.....

coko.joko
12. dub 2010

tak ja kto ctu,tak s easi v dobe kojeni toho nesmi hodne co???To budu asi o vode......

uhlicek
12. dub 2010

Jo jo cokousku,ted premyslis co varit a az budes kojit,tak to bude jeste horsi vymysleni.

coko.joko
12. dub 2010

no ja prave cekam,ze me poradite a date nejaky typ co se muze a nemuze papat.........a porad nic.... 😵

uhlicek
12. dub 2010

Cokousku asi nejhorsi je cibule,cesnek,lusteniny,kvetak,brokolice,zeli,cerstve pecivo,paliva a hodne korenena jidla,nekomu vadi i paprikka nebo okurek,svagrova nemohla jist okurek s kefirema a nam s Misou to nevadilo.
Ja delam vetsinou nejaky platky na prirodno,smetanovy omacky,ovocny tvaroh.knedliky,upecu kure,nejakou polevku a dam do ni jen mrkev,hodne jim kompoty,delam si pudingy s piskotama.

janysek70
12. dub 2010

Čauky při pondělku 🙂 , jste tady hezky povídaly, tak si to musím přečíst....

leny2
12. dub 2010

To mi povídejte co vymýšlet k jídlu, o víkendu jsem dělala karbanátky, tak jsem si oddělila trochu směsi pro sebe a udělala speciálně pro mě bez cibule a česneku. Včera jsem jim uvařila ještě guláš, ale na ten se můžu jen dívat. Jinak jsem si dělala ovesnou kaši v týdnu nebo žemlovku nebo zapečené těstoviny nebo brambory.

leny2
12. dub 2010

Holky, vy jste se radily s dětskou doktorkou co koupit broučkům na ty prdíky? Nebo jste si to koupili sami v lékárně?

leny2
12. dub 2010

Já jí zítra asi zavolám, odpoledne se kroutil chudáček, tak jsem mu nahřívala bříško fénem, jak to dělá Marhulinka a líbilo se mu to.

leny16
12. dub 2010

leny nám pomohl Baby calm, je na přírodní bázi a není drahý