Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny16
15. dub 2010

coko- to musíš takový ten na světlou pokožku, který není tak tmavý

leny16
15. dub 2010

mně nic nepopraskalo, ale jsem více sulcová než dřív 😒 😅

marhulinka
autor
15. dub 2010

Dokymu se zdá,že mi tu prdel sešili trošku víc,než museli...tak se prý mám připravit na to,že tak půl roku mi to může praskat /tak to bych klidně vydržela-hold bude speciální strava a braní laktulozy/,svěrač zatím není 100% o.k.,ale ještě je prý na to čas,trvá to mnohem déle,jen se mu tam něco nelíbilo a říkal,že pokud by se to nedalo dokupy,tak by mi doporučil,aby se to zhojilo-což prý by znamenalo,že bych nemohla normálně chodit na záchod - tak tohle bych asi už nerozchodila. Věřím,že se to zhojí,vážně věřím!!!!!!!!

leny16
15. dub 2010

alespon si mám kde tady stěžovat 😅

marhulinka
autor
15. dub 2010

Coko mě bolí asi úplně všechno...dělali mi i utz močáku a prostě se má ještě počkat,že se to spraví

leny16
15. dub 2010

marhul, určitě to bude lepší, to si piš! Ale musí to být sakramensky nepříjemný... 😒

marhulinka
autor
15. dub 2010

Zebra 😀 😀
Taky jsem se asi po dva roky mazala samoopalovákem-měla jsem takový ve spreji a ten byl super 😉

leny16
15. dub 2010

trpíš inkontinencí?
Já po porodu trošku jo,už je to ok

marhulinka
autor
15. dub 2010

Leny jojo já věřím a manža je skvělý,ten mě prostě dokáže podržet 🙂 On mi říká,že i se sexem počká klidně další měsíce 😅 😀

marhulinka
autor
15. dub 2010

Leny občas to nezvládnu-třeba dneska ráno,jsem kýchla a bylo to...horší než v těhu 😀 Ale to říkal doky,že se určitě spraví...tomu věřím,že jo...teď ještě ta prdelina 😀

coko.joko
15. dub 2010

leny16,ja si tady taky stezuji porad me se pak ulevi a citim se lip,protoze drzet to v sobe to se me teda nechce.....jo krem ja si ais koupila moc tmavej na tu moji albin pokozku.... 😀 😀
marhul,a to nejde nejak predelat jako myslim operativne...preci musi bejt nejaky reseni...no me prsa teda zatim drzi,ale ty jizvy po laparce a slepaku hrozny.....no ted jeste bych mohla mit cisare a budu krasna..... 😀

leny16
15. dub 2010

tak to je manža hodnej 😵

leny16
15. dub 2010

ještě Loreal Sublime bronz je fakt supr

coko.joko
15. dub 2010

co je prosim inkotinence 😕

leny16
15. dub 2010

únik moči- samovolný

leny16
15. dub 2010

může to být i únik stolice

coko.joko
15. dub 2010

a tim kdyz se napatlam,tak nebudu jak albin to je dobre..leny jeste,ze jsi tady a poradis me...co koupit.....mam vse napsany a budu zase odpolko otravovat V.ze to potrebuji koupit.....
marhul,ten muj chlap je taky uzasny kazdy den me utesuje a rika jak me to slusi a kdyz mu reknu,ze jsme otekla jako prase a skareda,tak se snazi me porad lichotit 😀

coko.joko
15. dub 2010

leny,tak to zatim nemam 😀 snad jedinou vec v tehu..jinak jsem si zkusila vse....

marhulinka
autor
15. dub 2010

Leny tak to druhé jsem si už třikrát zažila ☹

Coko máme prostě super chlapi,viď?? Ono sice když mi to manža říkal třeba v těhu,tak jsem si mlela svou,že mu nevěřím,že mě jen tak chlácholí,ale občas to i zabralo 😀

leny16
15. dub 2010

nepříjemný co,marhul..... kurde takový problémy...kdyby jen troch pipka nastřihla... 😒

marhulinka
autor
15. dub 2010

Leny naštěstí to bylo doma-ale i tak mě bylo děsně ☹ Už to nechci nidky zažít...ikdyž teď to asi nehrozí,páč ven to nejde ani náhodou 😀 Už si z toho děláme s manžou chvilkama srandu,sice na záchodě brečím,ale pak se dokážu tomu i zasmát,že asi budu zabetónovaná ho.ínkama 😀

marhulinka
autor
15. dub 2010

Už nevím,co bych snědla a vypila,aby to šlo hladčeji-ale snad pomůže zas ta laktulóza... 🙂

leny16
15. dub 2010

to je dobře, že to bereš pozitivně, ale vždy to asi nejde... Trpěla jsem na zácpy, ale proti tomuto se to určo nedá srovnat..
Mudr ti ten konečník nějak vyšetřoval? Prstem? Nebo jak?

marhulinka
autor
15. dub 2010

Leny nevím jestli prstem,mě to připadalo,že mi tam snad nacpal nohu 😀 😀 Prokousla jsem si málem jazyk

coko.joko
15. dub 2010

marhul,to jo ja taky vzdy rikam,ze keca a jen chce mit klid od toho jak hucim 😀 ale asi to mysli vazne 😵
marhul,za to clovek nemuze.....prodavaji na to i vlozky specialni,takze ja bych to resila asi tim...a kdyz se to stane nekde venku no hold co se da delat....ja si ted porad rikam,ze me urco krapne nekde plodovka venku a bude trapas...kaluz po demnou 😀 a lidi budou cumet jak idioti co me je 😎

leny16
15. dub 2010

hele mně jako jediný pomáhají pšeničné otruby pak chodím pravidelně a dřív třeba 1 za týden. Kupuji je ve zdravé výživě

marhulinka
autor
15. dub 2010

Uhlicek tu myslím psala,že jí kompoty,můžou se všechny kompoty?
Já jím švestkový,tak snad to prckovi neva 😅

leny16
15. dub 2010

coko- to by lidi hned tuklo, co to asi je a není to trapas.... 😅

marhulinka
autor
15. dub 2010

Když u mě je spíš problém v tom,že já bych na "akci" šla,třeba několikrát za den,ale prostě to nejde ven....bych si i dřív vytlačila oči a střeva než to co mám 😅