Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
27. dub 2010

Mě včera celý den bolela hlava, vůbec to nepřestalo, tak jsem si večer vzala paralen, to už se nedalo vydržet jak se to rozjelo. A zrovna Vojtíšek i v noci se často budil, tak jsem docela hin.

coko.joko
27. dub 2010

leny,hlavne,ze trochu zabral ten prasek 😉

leny2
27. dub 2010

V noci to šlo, ale teď ji cítím zase trošku, tak se to snad nerozjede. Čekám až prcek usne a půjdu se také natáhnout na chvíli.

marhulinka
autor
27. dub 2010

Jdu mrknout,jsem už k dokymu připravená,musím do sebe dostat něco k jídlu,abych měla sílu a neztratila mlíčko...čekám na R. a raději ať už vyrazíme k dokymu...sice se bojím,ale alespoň nebudu na nic myslet

marhulinka
autor
27. dub 2010

Pak se tu asi pár dnů neukážu...nebo možná večer,uvidím jak to bude vypadat.

marhulinka
autor
27. dub 2010

Leny jen to dospi když je možnost 😉 To je určitě tou změnou počasí...vždyť to je děs.

coko.joko
27. dub 2010

skoda,ze nemuzes nic jineho vid...to je na prd...ale kdyz se treba natahnes tak to pomuze...

marhulinka
autor
27. dub 2010

Holky moc se opatrujte!!!

coko.joko
27. dub 2010

marhul ty pekne papej,at mate mlicko,aspon neco maleho musis snist i kdyz to treba ted nejde,ale musis......a kontrola bude v pohode uvidis....

marhulinka
autor
27. dub 2010

Coko já vím,však už tu do sebe něco tlačím....ale nějak mi to tam nejde,mám sevřený žaludek i z té dnešní kontroly 😝

marhulinka
autor
27. dub 2010

Dneska se ty hodiny strašně plazí!!! Jedeme až kolem 11h 😠

coko.joko
27. dub 2010

tak si dej aspon marhul ovoce nebo zeleninu,ale hlavne jes.....taky znam tenhle stav,kdyz je ti zle a blbe ze vseho,ale tim,ze jist nebudes si nepomuzes.....a neboj ta kontrola bude v pohode.....

coko.joko
27. dub 2010

no marhul plazi me se to plazi uz tyden....fakt me to taky vycerpava...malej se porad mele a mele a me boli tak zada a bricho to je hrozny.......

marhulinka
autor
27. dub 2010

Já vím,včera jsem jíst nemohla,to prostě nešlo...to byl zase jeden z těch strašlivých dnů,které člověk nechce...ale bohužel takový je život - kamarádka,co má trojčátka měla mrtvičku ☹ Jsme z toho strašně špatný,zatím se neví co bude,hlavně co děti?

marhulinka
autor
27. dub 2010

Coko jo poslední týdny utíkat nebudou...to je prostě zákon schválnosti. Moc bych ti přála,abys to už měla brzičko za sebou-a hlavně v pohodičce 🙂

coko.joko
27. dub 2010

Olala to me je lito...no to jsou ty trojky jak si hlidala vid....doufam,ze to bude dobry....je to zivot nespravedlivej ja to rikam porad...no snad to utece a ja si porad rikam,ze treba ted v patek me dr.rekne,ze se uz otviram.... 😵

marhulinka
autor
27. dub 2010

Jojo docela to byl včera šok,je jí něco málo přes třicet...ale prý to je asi vyvolané tím vším,čím si prošla,těžká nemoc,operace,nervy nervy nervy ☹ Tak snad budeme moci nějak pomoct...ráda bych děti pohlídala,snad to nějak vždycky třeba na dvě tři hodinky zmákneme,aby si babička mohla něco zařídit nebo jet za Simčou.

marhulinka
autor
27. dub 2010

Tak já se loučím,jdu nás pomalu nachystat a taky ještě musím krmit.

coko.joko
27. dub 2010

Tak marhul,at to dopadne dobre a pak zase pisni....mej se a pa

leny2
27. dub 2010

Marhul, to je strašný co se stalo tvé kamarádce, budem držet palečky, aby byla v pořádku.

leny2
27. dub 2010

Jsem lehnout nešla, hledám na netu sandály pro Honzíka a stříhala jsem mamku a teď už to nemá cenu, už by měl papat.

coko.joko
27. dub 2010

leny,tak ja myslela,ze spinkas a ty pracujes 😀 sandalky na leto??urco najdes....

leny2
27. dub 2010

Já už mám Coko tak nějak vybraný, ale jen se rozhodnout který, jsou to značka Santé, prodávají je v lékárnách.

coko.joko
27. dub 2010

to jsou nejaky zdravotni sandalky 😉

leny2
27. dub 2010

Jsou zdravotní, ale taky hezký. Včera jsem s ním byla ve dvou obuvích, ale žádný hezký tam neměli.

leny2
27. dub 2010

Jedu pro mladýho, zatím pá.

leny2
27. dub 2010

Marhulinko, jak jsi pořídila v Arletě?

leny16
27. dub 2010

Marhulinko- držím palečky myslím na tebe, at je vše ok 😒 😉

marhulinka
autor
27. dub 2010

Holky děkuju,že jste na mě myslely.
Kontrola proběhla docela v pořádku,doky je citlivý,já mu hnedka hlásila,že se strašně bojím...dělal mi cytologii,to si mám za měsíc zavolat...Jinak vše asi tak,jak jsem si myslela....takže ještě čas ukáže a kdyžtak by byl malý chirurgický zákrok...

marhulinka
autor
27. dub 2010

Jdu spát,byl dneska náročný den a zítra mě to čeká znovu...dobrou