Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
28. dub 2010

Zdar holky,hlasim se,jsem cela,ale dneska je oplnek a tak uvidime co bude a nebo nebude.....ale citim se nejlepe z celeho tehu...je to divny,ale jsem uplne v pohode...cely odpolko jsem behala venku a nic me neni.... 😀 😀
sept ty jsi teda smiracek.....rano se nahlasim znova.......a kdyby ne,tak pisu SMS.......at vite...... 😉

janysek70
29. dub 2010

Ahojky 🙂 , Čoko, tak co úplněček? Říká se, že těsně před porodem se ženská, která si v tom těžce pochodí, začne cítit dobře a pak najednou frrrrrrr 😉

coko.joko
29. dub 2010

Ahojda,
tak jsem porad tu....celou noc jsem spala jen jednou jsem byla na WC a to jinak chodim 5-6 krat za noc 😉 tak vam nevim asi ten oplnek ma na me jiny vliv....a je to divny,ale jak pises janysku citim se uplne super....nic me neboli a to uz je druhy den... 😵

leny2
29. dub 2010

Ahoj holky,
tak koukám, že Coko je stále celá, to je dobře, že se cítíš dobře.

leny2
29. dub 2010

Janýsku, co u vás nového? Ještě pracuješ nebo jsi už jen doma?

janysek70
29. dub 2010

Čoko, dávám Lennymu 5 dní 😵 🙂
Leny jsem doma, stále trošku pracuji, ale už mi to neba. Za 1/2 hoďky půjdu mrknout vedle na školení, dám si tam kávu, chvíli pobudu a pak půjdu dom 🙂

leny2
29. dub 2010

Dasty, já píchala při IVF ty normální injekce, myslím, že to byl Fostimon, nebo tak nějak, měla jsem krátký protokol. To ty máš taky krátký protokol.

leny2
29. dub 2010

Aspoň máš nějaký prašule, každá kačka dobrá. 😉

leny2
29. dub 2010

Taky si myslím, že by už to mohlo vypuknout u Coko. 😉

coko.joko
29. dub 2010

holky 5 dni davate Lennymu no ja si myslim,ze to bude vic....zitra v pul devaty rano mam kontrolu,tak jsem zvedava a uz slysim dr..jak zase rika...no Lenny uz ma tolik a tolik a ty jsi Pavlino zavrena jak hrad...hihihihi..... 😀 😀 😀

janysek70
29. dub 2010

Tak ten hrad bude muset asi otevřít 😀 😵

coko.joko
29. dub 2010

ten teda jo janysku.. 😀 😀 to uz bych si radsi pomohla sama 😀 😀 tak si dej dobrou kavicku pocitam,ze si das urco mrazenou kavu a k tomu nejaky dobry zakusek.....ja varim dneska rajskou s domacim knedlickem.....se cinim.... 😀

septim
29. dub 2010

musis rict V aby te trochu prostouchnul 😀 ale i ja prestala v noci curat chodim jen jednou tak pohoda 😉 akorat bricho tvrdne na beton a jsem na prst 😉

coko.joko
29. dub 2010

sept,to nepomuze nejaky stourani...podivej na marhul,taky porad stourala a nic....ja mam taky tvrdy bricho porad,ale proste Lenny chce bejt u me...co jako na prst otevrena???

leny16
29. dub 2010

coko- až lenny bude chtět ven, tak si tě proštouchne sám 😵 , on ví, proč se ještě dopéká 😵 😵

leny16
29. dub 2010

Holky, já taky nevypadala ne porod, zabetonovaná, už nás dr chtěl poslat na vyvolání...... a pak jsem se během tak 16 hod. otevřela na 7 prstů a šla pomalu rodit 😵
Každý to má jiné 😵

leny16
29. dub 2010

Ale v ten den odpoledne, kdy jsme měli jet do nemocnice jsem cítila, že už se to blíží i mamce jsem to říkala a večer jsme jeli a druhý den dopol jsem porodila 😵

leny16
29. dub 2010

coko- na porod musíš být otevřená kolem 10 prstů, aby mimčo prošlo 😵

coko.joko
29. dub 2010

leny16,taky si rikam,ze az bude proste chtit tak si rekne sam....a mam jeste porad 14 dni 😀 no ty si to mela vubec super porod rychlej.....taky bych to brala....prijed do porodky a za hodku mimi a mit klid..... 😀

coko.joko
29. dub 2010

leny16 to vim,ale sept se uz otevira a ja nechci aby porodila driv nez ja.......at si ceka ve fronte.....a nedela nam v tom tady bordel 😀

septim
29. dub 2010

neboj neporodim ani nechci 😉 jsem otevrena na prst s dvojcaty jsem byla takhle tri tydny pred porodem tak bud v poho. Urco neporodim driv slibuji ti to. 😀

coko.joko
29. dub 2010

tak to jsem uz klidna sept 😀

leny16
29. dub 2010

jj, může to a nemusí nic znamenat 😵 ještě holky máte před termínem, ale coko už by mohla porodit v poho

coko.joko
29. dub 2010

leny16,uvidim co zitra u toho dr....hlavne,at nam ten nas Lenny uz neroste,protoze jinak se jdu hlasit do nemocnice a tam se bude pry rozhodovat co a jak dal....porad me hrozi tim cisarem a toho se bojim.....

leny16
29. dub 2010

T to bude tak, nebo tak, hlavně at je vše ok 😵
coko, budeš mít tady v ČR mateřskou a rodičák?

leny16
29. dub 2010

protože pokud tady máš trvalé bydliště, tak bys měla 😉

marhulinka
autor
29. dub 2010

Všem krásný sluníčkový den 😵

Coko on si Lenny vážně řekne sám,až bude připravený ocitnout se na tomhle světě 😀 😀

janysek70
29. dub 2010

Už jsem proškolená, tak pozor, strašně chytrá 😀 a mám hlad a taky chuť na tu Čoko rajskou. To bych mohla udělat s těstovinkama.
Marhul, hezká nová fotečka v pase, tamta se mi splývala dohromady, tady ta je barevná a je jasně vidět mamina a mimčo 😵

coko.joko
29. dub 2010

leny,tak to resim uz od zacatku tehu...je to slozite,ale nakonec to dopadne tak,ze tady nemam narok na materskou,protoze nemam odpracovano jeden rok...tim padem musim jit na urad tady a musim dostat potvrzeni,ze nepracuji a pak musime zadat v Brne o rodny list a az ho budu mit,tak muzu jit v HK na urad a mam narok na porodny a na materskou,ktera se me bude pocitat 4 roky....takze v lete zacatkem cervence chci jet do HK na 3 tydny a tam to vse obehat....bude to hodne papirovani jak tady,tak v CR,ale snad to dame...... 😀

coko.joko
29. dub 2010

janysku,ty jsi chytra no hlavne,ze to pomohlo 😀 😀 rajskou tak prijed ochutnas moje umeni 😀 😀 domaci knedlicek no uz se na to tesim.....
marhul,Lenny je zlaticko a prekvapi maminku,az to nebude cekat.....nekde venku,proto chodim ven jen s V.kdyby neco,aby byl u me...... 😀